Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jarek Mikeš > Doporučení

Doporučení z první ruky

Jarek Mikeš — profesionální rozjížděč nápadů

Zobrazuji všech 8 doporučení prezentace Jarek Mikeš:
Jarek je plný pozitivní energie, je velmi zapálený do své práce, rád zkouší nové věci a snaží se pomoct lidem, kteří se pohybují v oblasti startupů. Má plno nápadů na různé projekty, nejvíce se mi líbí Magiclist.cz. Od pracovníků a spolupracovníků očekává odpovídající pracovní nasazení.

Lenka Kubíková

Junior Accountant, Accace
S Jarkem jsem se poznal nad jedním projektem a později jej potkával na setkáních lidí kolem internetového marketingu. Vážím si jej profesně i lidsky. Obdivuji jeho nápady s schopnost uvádět v život nové projekty.

Pavel Tenora

S Jarkem spolupracuji už dlouhou dobu. Má vlastní myšlenky a nápady na nové projekty a podílí se na několika startupech. Je ochotný přistoupit na mé vlastní nápady nebo se jimi inspirovat. Rozhodně má Jarek hodně velký rozhled v podnikání, startupech a vůbec v celé oblasti tvorby webových stránek.

Roman Holba

webový designér, designér mobilních aplikací, UI/UX
S Jarkem je výborná spolupráce, přesně ví, co chce, a tak i zadání projektů jsou jasná a srozumitelná. Jeho podpora startupů je také výborná.

Mário Roženský

expert na nastavení špičkové zákaznické péče | zakladatel SupportBox.cz
S Jarkem je radost pracovat. Má mnohaleté zkušenosti z různých oblastí podnikání, které denně zužitkovává. Líbí se mi jeho reálný pohled na podnikání a také jeho úsudky při hodnocení projektů nebo startupů, kdy majitelům nemaže med kolem pusy, ale snaží se je připravit na realitu. Je velice zodpovědný a má rád zodpovědný přístup k práci. Můžu jej doporučit pro jakoukoliv spolupráci.

Ing. Jan Kvasnička

UX designér se specializací na zvyšování konverzního poměru, návrh a testování webů
www.kvasnickajan.cz ~ info@kvasnickajan.cz ~ 732 822 838
Jarka znám již mnoho let a ve společném podnikání jsme toho spolu hodně zažili. Je to skvělý profesionál, který velmi dobře rozumí svému oboru, a zároveň to je velice pozitivní člověk, který dokáže lidem předat svou vizi a nadšení. Baví ho rozjíždět nové projekty, umí překonávat malé i velké překážky a zůstávat stále velkým optimistou. Neustále se posouvá v tom, co dělá, umí dobře komunikovat s lidmi, reaguje na jejich potřeby a dokáže jim předat své znalosti. Spolupráci s ním mohu jen doporučit.

Ing. Jan Kunčík

jednatel, ATLANET media s.r.o.
Neznám snad zkušenějšího člověka, který by měl širokosáhlejší přehled o všech úskalích internetového byznysu, jako Jarek. Fascinuje mě, že dělal UX, grafiku, kodéřinu, programoval, vedl marketingové kampaně, vedl několik úspěšných i neúspěšných projektů, zakládal Ltd v Anglii, přednáší, motivuje další a ještě má čas na svoji rodinu. To je obdivuhodné, ale možné díky jeho automatizovaným procesům, které se svým týmem vytvořil.

Petr Pavlák

marketingový manager e-shopu BeautyOnline.cz
S Jarkem jsem se setkal, když jsem více než rok hledal systém, který bude umět vše – od webu, fakturace, CRM až po e-mailing. Vyzkoušel jsem desítky různých systémů z celého světa, až jsem nakonec vybral, díky velmi starému komentáři Jarka na Facebooku, systém azami. Začalo to tím, že jsem si s Jarkem zavolal, dozvěděl se, že azami umí, co chci a začal ho používat. Našel jsem jim tam nějakou chybku, nabídl se jako tester a tehdy asi začala naše spolupráce. Od té doby mám to štěstí, že mohu „pracovat“ na některých Jarkových projektech. A to na různých pozicích, což mi dovolilo se naučit mnoho nového nebo si prohloubit své znalosti a dovednosti. A toto vše nejen v IT oblasti, projektového řízení, ale vlastně i „jak podnikat“. Často si říkám, jak všechno zvládá, když má rodinu, malé děti a k tomu je mi jasné, že nevím o všech jeho projektech. Vždy mne udivuje jeho šíře a hloubka znalostí, které asi pramení z (podnikatelských) zkušeností, ale také lidský a vstřícný přístup ve všech možných situacích.

Radek Šimčík

RadekSimcik.cz ~ meditace@radeksimcik.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS