Doporučení z první ruky

Mgr. Jaromír Klimek — provozovatel carsharingu AJO.cz


Zobrazuji všech 7 doporučení

Robert Vlach

Jarda Klimek ví o carsharingu hodně, ne-li všechno. Díky tomu se mu podařilo vybudovat samoobslužnou půjčovnu, která rozumí potřebám zákazníků a nabízí jim cenově dostupnou službu doslova na klíč. Z přístupu a flexibility jsem byl nadšený, v podstatě jsem dostal za méně peněz mnohem víc než u běžné autopůjčovny. Pokud jste z Brna a uvažujete, že byste carsharing alespoň zkusili, mohu vám AJO.cz vřele doporučit. Jarda Klimek je člověk na svém místě a jeho služby tomu odpovídají.

Robert Vlach
podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze
Mgr. Jakub Res

Vzhledem k minimálnímu ročnímu nájezdu pro mě nemá vlastnictví auta praktický ani finanční význam. Když občas potřebuji někam zajet, obracím se na ajo.cz. Zejména u krátkých výpůjček v délce pár hodin je jejich nabídka v podstatě bezkonkurenční. Na výběr je z několika aut včetně kombíků. Ceny a podmínky jsou maximálně průhledné, jednání korektní. Můžu doporučit.

Mgr. Jakub Res
soudní překladatel, tlumočník a lektor angličtiny, copywriter
Pavel Minář

Na to, abych měl vlastní auto, toho ročně moc nenajezdím. Nemluvě o tom, že jsem pohodlný člověk a nechce se mi o vůz starat. Proto využívám služeb carsharingu AJO.cz, který provozuje Jarda Klimek. Jsem členem i jiného carsharingu, nicméně u AJO.cz musím vyzdvihnout pevná parkovací místa (auta nemusím hledat, jsou vždy na stejném místě), jednoduchost rezervace (v daném čase vidím, která auta jsou volná, a to i přes mobilní telefon) a excelentní podporu. Protože AJO.cz využívám primárně na služební cesty, oceňuji okamžité vyúčtování právě ukončené jízdy po předání auta.

Pavel Minář
konzultant pro IT a Google Workspace (G Suite)

Je tu nová zajímavá internetová služba startující od nuly, která přitom není jen dalším webovým startupem spíchnutým v naivní představě, že »to« začnou všichni používat a ve finále »to« koupí Google.

Objednat si auto přes aplikaci, vyzvednout si ho na ulici i s klíčky a doklady, objezdit si schůzky po městě a nakoupit. To celé za pár stovek? Brňáci se rozhodli vymyslet další možné řešení pro města, přeplněná auty.

Honza Beránek
Tyinternety.cz
www.tyinternety.cz/2014/02/03/clanek/sam…

S carsharingem AJO.cz jsem maximálně spokojen. Profesionální jednání, moderní příjemné auto (ačkoli 1,2 v plynu není žádný voheň) a žádný zádrhel ani háček. Přesně na takhle vymakanou službu jsem čekal.

S AJO autem jsem absolvoval několik set kilometrů dlouhou cestu za příbuznými v zahraničí i krátké houbařské vyjížďky kolem Brna. Vyzvedávání auta je jednoduché a pohodlné.