Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jaroslav Mokrý > Doporučení

Doporučení z první ruky

Jaroslav Mokrý — grafik a kreslíř

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace Jaroslav Mokrý:
Bezvadná spolupráce na několika projektech – www stránky, e-shopy. Oceňuji aktivní přístup a spoustu zkušeností. A také dodržení termínů – to už dnes bohužel není samozřejmost.

Luboš Branda

www.tabcomputers.cz ~ branda@tabcomputers.cz
Po celých 14 let naší spolupráce oceňuji především trvale profesionální přístup ke všem našim požadavkům na webové prezentace, e-commerci nebo tiskovou grafiku, podložený naprostou spolehlivostí a v dnešní době již nezvyklou trpělivostí při řešení detailů zakázek. Pan Mokrý je opravdový profík, kterého mohu jedině doporučit!

Zdeněk Moravčík

dovozce, distributor a prodejce sportovního vybavení od roku 2004
S prací pana Mokrého jsme naprosto spokojeni. Realizoval pro nás grafiku na plátně o rozměrech 180 × 60 cm do čekárny našeho zdravotnického zařízení. Zakázka byla dokončena již během několika dní a hlavně – byla přesně dle našich představ. V průběhu realizace jsme se mohli vyjadřovat k jednotlivým dílčím návrhům díla a pan Mokrý naše představy a požadavky poté postupně zapracovával, až jsme se nakonec dostali k finální verzi, která nám plně vyhovovala (měl s námi trpělivost, neboť jsme si opravdu dost „vymýšleli“ a těch postupných úprav bylo mnoho; a každou, i drobnou, změnu vždy k naší spokojenosti provedl). Z našeho pohledu mohu tedy služby pana Jaroslava Mokrého bez výčitek svědomí doporučit. Málokdy totiž v dnešní době natrefíte na opravdového profesionála ve svém oboru, který opravdu ví, co dělá.

MUDr. Lubomír Slouka

S-DENTES s.r.o., Svitavy, ordinace praktického zubního lékaře
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS