Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Jasna Flamiková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Jasna Flamiková — životní a profesní koučka, mentorka a průvodkyně pro ženy

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Mgr. Jasna Flamiková:
Jasno, chtěla bych Ti poděkovat za cestu, kterou jsi mě provedla. Téma, které jsem potřebovala zpracovat, se mi pod Tvým vedením zpřehlednilo a dostalo jasnou podobu a pojmenování. Jsem vděčná za pohotové a přitom jemné vedení, díky kterému jsem si mohla najít vlastní přístup k řešení problému. Posílilo to mojí sebedůvěru, což bylo přesně to, co jsem potřebovala! Děkuji a ráda se na Tebe znovu obrátím, když před sebou nebudu vidět jasnou cestu k řešení nějaké životní situace.

Libuše Vaňková

průvodkyně na cestě ke zdraví
S Jasnou jsem spolupracovala ohledně vyladění osobních vizí a time managementu. Koučink probíhal v příjemné přátelské atmosféře, kde mi Jasna velmi autentickou formou nastavovala „osobní zrcadlo“. Dávala mi cílené otázky, které mě nutily přemýšlet nad situací i z jiného úhlu pohledu, než jsem byla zvyklá, což mi otevřelo nové možnosti, jak k dané věci přistupovat. Jsem vděčná, že mou koučkou byla právě Jasna. Rozhodně doporučuji její služby.

Mgr. Michaela Selecká

fyzioterapeutka a lektorka
Chtěla bych poděkovat Jasně za kurz Hlava v klidu, který vytvořila, pomohla mně najít cestu k vnitřnímu klidu. Doporučené techniky stále využívám. Kurz bych doporučila každému, kdo hledá cestu k vnitřní pohodě, šťastnějšímu životu a sebelásce.

Lenka Machalková

Poslední dobou často nevím, kde mi hlava stojí, a přinutit se v takovou chvíli k relaxačnímu cvičení nebo dokonce meditaci je nad moje síly. Nahrávka Jacobsonovy progresivní relaxace je skvělá v tom, jak je nenáročná. Pomůže vám bez velké námahy se na chvíli zklidnit a zkoncentrovat na sebe. Stačí si na čtvrt hodiny najít klidnější místo a nechat se vést jejím příjemným hlasem.

Martina Dušková

O koučinku s Jasnou jsem měla prostě jasno. Byla jsem překvapená, kolik ve mně bylo potlačovaných pocitů a strachů, které jsem předtím asi nikdy nevyslovila nahlas. A už jen říct vše nahlas bylo úlevné. Ale šly jsme hlouběji. Po krátké vizualizaci a několika Jasniných otázkách jsem dospěla k příčině problému a mohla se soustředit na hledání řešení. Velkým AHA pro mě bylo zjištění, že i když všechny odpovědi máme v sobě, na některé věci prostě sám člověk nestačí a nemůže je vidět, a to i když se jim i on sám profesně věnuje — asi jako když psycholog nemůže sám sebe dostat z krize. A tak děkuji za laskavé a jemné provázení a dobře volené otázky. Došla jsem zpět k tomu, co je důležité.

Dana Lund

průvodkyně jemným time managementem pro výkonné ženy
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS