Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > BcA. Jiří Alexander Bednář > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

BcA. Jiří Alexander Bednář — fotograf architektury

Zobrazuji č. 1115 z celkem 15 doporučení prezentace BcA. Jiří Alexander Bednář:
Jiřího Bednáře rozhodně doporučuji. Výborná kvalita a spolehlivost při dodání.

Milan Vácha

provozovatel fitness
www.fitnessmotivace.cz
V rámci spolupráce s Alexem si cením jeho nadšení pro každou práci, přímé komunikace, profesionálního přístupu a bezvadných výsledků.

Pavel Hrdý

Spolupráce s panem Bednářem byla velmi příjemná a profesionální. Vážíme si jeho spolehlivosti, rychlého jednání a skvělých výsledků. Doporučujeme všem případným zájemcům.

Tereza Pásková

TTP invest, a.s.
www.ttpinvest.cz
Investor naší stavby Byty Panský dvůr v Bučovicích – Vícemilicích si pana Bednáře vybral ke zhotovení propagačních fotografií realizace stavby. Na spolupráci si ceníme flexibilitu a zájem o věc. Pan Bednář chtěl znát myšlenky projektanta při práci na projektu. Za tím účelem jsme se osobně sešli na místě stavby. Vytvořil velké množství fotografií, z nichž se dobře vybíral dohodnutý počet. Pro další realizace jej určitě doporučíme investorům, nebo sami poptáme.

Tomáš Růžička

architekt
Pana Bednáře mohu jen doporučit. Pro naší společnost fotí námi vyrobené kuchyňské linky či celé interiéry a jsme velice spokojeni. Bezproblémová domluva, dobré ceny, perfektní fotografie, celkově výborná spolupráce. Za nás určitě doporučujeme.

Veronika Nosková

kuchyňské studio TN Interier spol. s r.o.
www.tninterier.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS