Doporučení z první ruky

Ing. Jiří Krpelík — specialista a konzultant online marketingu


Zobrazuji všechna 3 doporučení

Jiří se stará o marketingové kampaně naší advokátní kanceláře. Díky jeho práci jsme získali několik stovek nových klientů. Oceňujeme zejména flexibilitu a rozumnou cenu.

Mgr. Petr Veselý
advokát
www.zizlavsky.cz vesely@zizlavsky.cz 224 947 055

S panem Krpelíkem spolupracujeme již dlouhodobě formou nastavování a správy online kampaní pro CENTRUM BABYLON a.s. tak pro WELLNESS HOTEL BABYLON. V počátku spolupráce jsem byl ohledně správy zahraničních kampaní WELLNESS HOTELU BABYLON pro německý trh velmi skeptický, protože nám kampaně dlouhodobě spravovala agentura přímo z Německa. Nicméně tato agentura po Covidu skončila a nám tak nezbývalo buď hledat jinou agenturu se zaměřením na německý trh nebo to risknout a rozšířit aktivity i na německý a polský trh skrze aktivity pana Krpelíka. Musím vám říci, že se to opravdu vyplatilo. I během Covidu jsme vytvářeli různé zajímavé aktivity a i díky nim se nám po Covidu vydařily online kampaně jako historicky nejúspěšnější letní sezóna vůbec. Se sadou online kampaní „MOŘE ZÁBAVY“ jsme naplnili kapacitu hotelu na téměř 92 %. Všechny pojmy ze světa online marketingu a IT trendy umí pan Krpelík vysvětlit a podat ve srozumitelné podobě. Aktivity, které společně tvoříme dávají smysl a vždy jsou vytvářeny na míru, tedy konkrétní potřebě firmy. Děkuji panu Krpelíkovi za jeho profesionální a lidský přístup, i nadále spolupracujeme a doporučujeme jeho služby dále.

Bc. Jakub Dokulil DiS.,
vedoucí marketingu CENTRUM BABYLON a.s.
www.centrumbabylon.cz dokulil@centrumbabylon.cz 724 260 798

Jirku mohu stoprocentně doporučit, protože jeho práce je na vysoké úrovni a jeho kompetence odpovídají současným požadavkům trhu. Je přátelský, má prozákaznický přístup a vždy reaguje na přání klienta. Spolupráce s ním mi velmi pomohla, zejména v začátcích mého podnikání, abych o sobě dala vědět. Jirko, moc ti děkuji!

Adriana Schurer
Ayurveda Therapeutin, Naturkosmetikerin
www.ayur-dhana.ch info@ayur-dhna.ch +41 76 788 48 93