Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jirka Chomát > Doporučení

Doporučení z první ruky

Jirka Chomát — podnikatel změn v e-commerce a konzultant

Zobrazuji č. 110 z celkem 19 doporučení prezentace Jirka Chomát:
Jirka je odborník, který nám obchodně přiblížil budoucnost. Dokázal nás přesvědčit o možnostech PPC reklamy pro naše klienty a následně spolupracovat na zavedení tohoto obchodního modelu v našem několikasethlavém obchodním oddělení. Vše tak, abychom doručili maximální možný přínos klientovi i Seznamu. Spolupráce s Jirkou je navíc zárukou pozitivní tvůrčí atmosféry a silné orientace na řešení.

Michal Heisig

obchodní ředitel Seznam.cz, a.s.
www.seznam.cz
Jirka je především noblesní člověk s velmi profesionálním přístupem. Je chytrý, analytický, inspirativní. Inspiruje nejen slovy, ale i svým vlastním přístupem. Jakkoli má rád styl i stylizaci nikdy jsem neměl pocit, že by si na něco hrál. Jirkovo „podnikám změny“ není heslo, ale způsob života a dobrej důvod, proč s Jirkou sem tam nějakou změnu podniknout. Byla mi, je mi, a věřím, že i v budoucnu mi bude spolupráce s tímto „pánem z jiné doby“ potěšením.

Tomáš Řehák

Founder Programmatic.cz
www.programmatic.cz ~ tomas.rehak@programmatic.cz
Jan Bien
Jirku znám už 12 let, během kterých jsem s ním měl možnost spolupracovat na několika projektech, kde figuroval jako lídr. Jirka je intuitivní optimistický vizionář, dříč a flákač v jednom. Dovede vést a inspirovat tak nenuceným a plynulým způsobem, že člověku ani nepřijde, že vůbec někdy pracuje. Ale přitom, kdo má takový rejstřík volnočasových projektů, jako on? K tomu má brilantní postřeh, díky kterému dokáže v mnoha situacích velmi rychle postřehnout místa, kde je „něco špatně“. To se občas docela hodí. Nevím, jestli Jirka věří na zázraky, jsem si ale jistý, že je ve své životě žije a jeho projekty se v tom „vezou s ním“. Nejvíc si ale na Jirkovi vážím jeho lidských kvalit: je šlechetný, ohleduplný, má rozvinutý smysl pro etiku, vhodné chování a kromě jídla a pití i pro správnou míru. A je s ním náramná zábava! Pokud hledáte člověka, který vašemu projektu přinese, stejně jako onen bájný pohádkový Jirka, mrtvou a živou vodu, tady ho máte.

Jan Bien

webmistr, vývojář a konzultant webů zaměřený na WordPress
Ing. Jan Kvasnička
Jirka je člověk, kterého chcete mít na projektu. Podniká změny, které jsou řízené a pro celý tým je velkým hnacím motorem. Jednotlivé změny dotáhne do finálního stavu v čemž vidím jeho obrovskou přidanou hodnotu. Má obrovský rozhled, díky kterému roste celý projekt. Perfekcionista, puntičkář, který se dokáže rychle rozhodnout a rozjet jakoukoliv výzvu po daných krocích do finále. Jirku mohu maximálně doporučit, práci s ním si budete opravdu užívat :-)

Ing. Jan Kvasnička

konzultant online marketingu, expert na použitelnost, affiliate a domény
Kristýna Maková
Co říct o spolupráci s Jirkou? Že je tak dobrej, jak se o něm říká. Že mě spolupráce s ním baví i obohacuje. Že podniká změny. A to doslova. I sám na sobě. Líbí se mi, s jakou lehkostí se dokáže na věci dívat s nadhledem a odstupem, jak koncepčně k práci přistupuje, jak dokáže včas říct: „Stop. Už končíme.“ – což je pro nás detailisty, kteří bychom donekonečna něco upravovali a vylepšovali, doslova požehnáním. A v neposlední řadě, vážím si na něm toho, že nejdůležitější je pro něj, že vám opravdu svou prací dodá to, co potřebujete. Ke změně a k dalšímu fungování. Splní to, co slíbí. A ještě k tomu přidá vtip s pointou. Pokud by to ještě z předchozího textu nebylo zřejmé: Jirku vám mohu vřele doporučit!

Kristýna Maková

copyeditorka a konzultantka webového obsahu
Ing. Mira Vlach
Pro řízení projektů je pro mě zásadních několik faktorů — oborové zkušenosti, manažerské dovednosti, schopnost pracovat s lidmi, prokazatelné výsledky a zkušenosti z dřívějších projektů. Při spolupráci s Jirkou jsem tyto vlastnosti vždy našel. Pro oblast internetového marketingu a business development můžu jedině doporučit.

Ing. Mira Vlach

projektový manažer, trenér a konzultant
Jirka přijel k nám do Besteta chvíli po novém roce. Pomohl nám ve dvou důležitých věcech. Tou první byla zpětná vazba a mentoring nad procesy týkajících se marketingových kampaní, které připravujeme pro naše klienty. Druhou byl cenný pohled odborníka z venku, který potvrdil směřování naší agentury do budoucna.

Vladěna Ďurišová

marketingová specialistka ve firmě Besteto
www.besteto.cz
Jirka je v e-commerce renesanční osobnost (navrhne web, opraví drobnost v kódu, připraví strategii produktu i marketingu, vymyslí slogan). Dokáže věc vidět v jejím celku, ale rozumí i detailům a jednotlivostem. Je na něm znát, jak rád vymýšlí řešení různých překážek v byznyse nebo prosekává pro potenciální klienty cestu webovou džunglí k objednávce. My jsme ji měli řádně zarostlou a přesto si s tím poradil. Co nezvládne sám, dokáže dodat prostřednictvím moře kontaktů, které si vytvořil. Navíc je stále pozitivně naladěn a motivuje ostatní členy týmu.

JUDr. Ondřej Preuss, Ph.D.

advokát a provozovatel webu DostupnýAdvokát.cz
dostupnyadvokat.cz
Jirka Chomát je člověk, který se nebojí dělat změny. To vám potvrdí každý, kdo ho zná trochu blíž a ví, jak se jeho profesní i osobní život proměňuje a vyvíjí. Jsem moc rád, že jsme změny, které se Shopiem plánujeme, mohli konzultovat právě s ním.

Michal Franěk

www.shopio.cz ~ michal.franek@w3w.cz
S Jirkou je spolupráce příjemná, užitečná a hlavně věcná. Žádná omáčka, žádné povídačky kolem – jde se k věci, prakticky a přímo. Má dobré nápady a umí si je obhájit. Takže jasně doporučuju.

Jan Hájek

šéf ve společnosti Zážitky.cz
www.zazitky.cz ~ jan.hajek@zazitky.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS