Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Kamila Zahradníčková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Kamila Zahradníčková — grafická designérka se specializací na behaviorální design

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Kamila Zahradníčková:
Pokud hledáte někoho, kdo promění vaši vizi v realitu, vřele doporučuji slečnu Kamilu Zahradníčkovou. Oceňuji především kreativní přístup a profesionalitu. Web je ušitý na míru a hlavně je slečnou Zahradníčkovou navržen dle nejnovějších trendů. Komunikace a celková spolupráce je také hodnocena na výbornou. Doporučuji všem!

Pavla Sutton

lektorka
www.pavlasutton.com
Kamilu jsem poznala jako mimořádně nadanou a pracovitou osobu. Jako členka mého projektového týmu byla zárukou 100% práce, skvěle odkomunikované a s množstvím kreativních a inovativních nápadů. Sama jsem se od ní hodně naučila. Citlivě dokáže navnímat potřeby lidí, i proto jsem se rozhodla svěřit tvorbu webu, letáků apod. do jejích rukou. Svou propagaci vnímám jako prezentaci své osobnosti, proto mi velmi záleželo, aby web a všechny materiály byly zejména v souladu se mnou. Důležitý je pro mě i způsob komunikace, zvláště když v online světě nejsem úplně doma. Ani v tomto jsem si nemohla vybrat lépe. Kamila je ochotná a nápomocná, nemá problém vše vysvětlovat, zároveň dokáže dát zpětnou vazbu respektujícím způsobem a se střízlivým nadhledem mladého kreativního člověka. Ráda si od ní nechám poradit. Není lepší spolupráce než s člověkem, kterého práce baví.

Zuzana Zborayová

lektorka a koučka
www.zuzanazborayova.com
Kamila je inspirativní člověk. Je nadšená pro všechno, co dělá, a má neuvěřitelně široký záběr. Vše, na čem jsme spolupracovaly, bylo promyšlené, navržené s odborností a zároveň zpracované pečlivě a s citem pro detail. Nový design nabídek, který vytvářela, je moderní, nápaditý, nezahlcuje zbytečnostmi, dokáže podtrhnout to důležité a přitáhnout k tomu pozornost. Každý dokument navíc přesně zapadá mezi ostatní propagační materiály firmy, takže výsledkem je ucelený systém s jasným poselstvím. Bonusem je milá komunikace a pozitivní přístup ke všem úkolům, takže spolupráci s Kamilou Zahradníčkovou nelze než doporučit.

Markéta Muziková

Kamila nám nabídla dobrovolnou pomoc, když jsme v kampani potřebovali komunikovat poměrně složité téma zasahující do řady oborů. Záhy se ukázalo, že umí mnohem víc, než jen udělat text více čtivý a přehledný. Proto jsme jí svěřili kompletní design letáku, který teď díky ní září nápady a rádi si ho vezmete do ruky k přečtení. Spolupráce plynula velmi efektivně a přesto přívětivě. Oceňujeme rovněž Kamilin velký rozhled v oboru a schopnost empatie a diskuze nad spornými místy řešeného problému. Těšíme se na další spolupráci s Kamilou!

Roman Andres

koordinátor kampaně Alternativa středočeské D3
www.alternativad3.cz ~ info@alternativad3.cz ~ 732 906 107
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS