Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Kamila Zahradníčková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Kamila Zahradníčková — behaviorální designérka

Zobrazuji všech 7 doporučení prezentace Kamila Zahradníčková:
Pokud hledáte někoho, kdo promění vaši vizi v realitu, vřele doporučuji slečnu Kamilu Zahradníčkovou. Oceňuji především kreativní přístup a profesionalitu. Web je ušitý na míru a hlavně je slečnou Zahradníčkovou navržen dle nejnovějších trendů. Komunikace a celková spolupráce je také hodnocena na výbornou. Doporučuji všem!

Pavla Sutton

lektorka
www.pavlasutton.com
Kamilu jsem poznala jako mimořádně nadanou a pracovitou osobu. Jako členka mého projektového týmu byla zárukou 100% práce, skvěle odkomunikované a s množstvím kreativních a inovativních nápadů. Sama jsem se od ní hodně naučila. Citlivě dokáže navnímat potřeby lidí, i proto jsem se rozhodla svěřit tvorbu webu, letáků apod. do jejích rukou. Svou propagaci vnímám jako prezentaci své osobnosti, proto mi velmi záleželo, aby web a všechny materiály byly zejména v souladu se mnou. Důležitý je pro mě i způsob komunikace, zvláště když v online světě nejsem úplně doma. Ani v tomto jsem si nemohla vybrat lépe. Kamila je ochotná a nápomocná, nemá problém vše vysvětlovat, zároveň dokáže dát zpětnou vazbu respektujícím způsobem a se střízlivým nadhledem mladého kreativního člověka. Ráda si od ní nechám poradit. Není lepší spolupráce než s člověkem, kterého práce baví.

Zuzana Zborayová

lektorka a koučka
www.zuzanazborayova.com
Kamila je inspirativní člověk. Je nadšená pro všechno, co dělá, a má neuvěřitelně široký záběr. Vše, na čem jsme spolupracovaly, bylo promyšlené, navržené s odborností a zároveň zpracované pečlivě a s citem pro detail. Nový design nabídek, který vytvářela, je moderní, nápaditý, nezahlcuje zbytečnostmi, dokáže podtrhnout to důležité a přitáhnout k tomu pozornost. Každý dokument navíc přesně zapadá mezi ostatní propagační materiály firmy, takže výsledkem je ucelený systém s jasným poselstvím. Bonusem je milá komunikace a pozitivní přístup ke všem úkolům, takže spolupráci s Kamilou Zahradníčkovou nelze než doporučit.

Markéta Muziková

Kamila nám nabídla dobrovolnou pomoc, když jsme v kampani potřebovali komunikovat poměrně složité téma zasahující do řady oborů. Záhy se ukázalo, že umí mnohem víc, než jen udělat text více čtivý a přehledný. Proto jsme jí svěřili kompletní design letáku, který teď díky ní září nápady a rádi si ho vezmete do ruky k přečtení. Spolupráce plynula velmi efektivně a přesto přívětivě. Oceňujeme rovněž Kamilin velký rozhled v oboru a schopnost empatie a diskuze nad spornými místy řešeného problému. Těšíme se na další spolupráci s Kamilou!

Roman Andres

koordinátor kampaně Alternativa středočeské D3
www.alternativad3.cz ~ info@alternativad3.cz ~ 732 906 107
S Kamilou jsme se domluvili na vytvoření nových marketingových materiálů pro naši firmu. Její způsob přemýšlení, kreativita, znalosti psychologie i cit pro design přinesly jako výsledek něco, co po všech stránkách předčilo moje očekávání. Design špičkový. Kvalita obsahu maximálně profesionální a krok za krokem vede našeho potenciálního klienta k akci. Rovněž komunikace s Kamilou byla naprosto bezproblémová a rychlá. Termín a vlastně i cokoli dalšího, co jsme si domluvili, pak také splnila. Za mě obrovské díky za odvedenou práci, mohu jen a jen doporučit. A také se těším na další pokračování spolupráce, která už nyní má jasnou a konkrétní podobu.

Jiří Jemelka

majitel společnosti J.I.P. pro firmy s.r.o.
www.jip-pf.cz ~ jiri.jemelka@jip-pf.cz ~ 603 995 052
Svěřit slečně Kamile Zahradníčkové grafickou úpravu textu do „Svatebních novin“ byl jednoznačně výborný nápad. Citlivé, vtipné a intuitivní zpracování grafiky příjemně ozvláštnilo a obohatilo onen den D. Slečna vše konzultuje, navrhuje úpravy a i s korekturou ráda pomůže k vytouženému produktu. Jednoznačně doporučuji!

Magdaléna Davidová

magdalenahruskova98@gmail.com
S Kamilou Zahradníčkovou jsme se spojili díky portálu Umsemumtam. Kamila naší neziskové organizaci velmi mile a srozumitelně pomáhá se změnou strategie a vizuální podoby organizace. Velmi oceňujeme její rady a nápady. Díky jejímu profesionálnímu přístupu, naslouchání a vedení, se posouváme rychle vpřed. Na každé setkání se těšíme.

České ILCO, z.s.

Organizace pro lidi se stomií
www.ico.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS