Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Karel Drašnar > Doporučení

Doporučení z první ruky

Karel Drašnar — autor aplikace pro správu firemního obsahu BrandCloud

Zobrazuji č. 110 z celkem 12 doporučení prezentace Karel Drašnar:
Brandcloud umožňuje, aby se manuál firemního designu Banky CREDITAS dal efektivně používat. Baví nás snadná údržba obsahu a díky pokročilým možnostem sdílení víme, že i externí partneři pracují jen s aktuálními daty.

Jiří Salajka

ředitel odboru marketingu Banka Creditas
Brandcloud používáme 3/4 roku. Za hlavní výhodu považuji, že máme data v cloudu, takže k nim mohou přistupovat i ti, kteří pracují v terénu nebo z domova. Navíc ho využíváme ke sdílení PR materiálů s novináři, díky čemuž odpadla nutnost používat cizí úložiště a řešit expirované linky. Jsem taky vděčný za skvělou zákaznickou podporu od Karla Drašnara.

Filip Šimoník

šéf marketingu Ambiente
Brandcloud využíváme pro naši nově budovanou značku Rückl jako skvělý prostředek pro sdílení velkého množství dat v té nejlepší kvalitě. Funguje pro nás jako online úložiště s těmi nejčerstvějšími úpravami a poznámkami, kam mají přístup všichni kolegové v naší sklárně, kteří potřebují mít denně dané materiály a prezentace k dispozici. Stačí nasdílet daný odkaz či celou prezentaci a netřeba zipovat, zdlouhavě nahrávat a ztrácet čas dalšími procesy, které nepokládám za uživatelsky příjemné.

Martina Bursíková

Brand Manager Rückl
BrandCloud je dnes pro nás důležitým nástrojem při tvorbě grafických manuálů i následných realizací. Už žádné velké maily nebo posílání přes úschovny, žádné hledání dat na serveru, vše je přehledně na jednom místě s možností okamžité aktualizace i exportem manuálu na jeden klik do PDF. Navíc máme naprostou kontrolu nad konečnými výstupy, vše můžeme řešit v reálném čase, s lidmi, kteří projekt skutečně vedou. Dnes už nepotřebujeme složitě předávat data elektronicky přes externí služby, na CD nebo dokonce v tištěné podobě, která tak rychle zastarává.

Libor Jelínek

Creative Director Dynamo Design
Dnes už si neumím představit, jak bychom dokázali fungovat bez BrandCloudu. Pokud si máme udržet naši současnou vysokou produktivitu práce, aniž bychom se připravili o čas vyhrazený kreativitě, a ta je pro nás naprosto klíčová, pak je BrandCloud jediným možným řešením. Pomohl nám standardizovat postupy, zjednodušil schvalovací proces a zrychlil celkově komunikaci mezi námi a klienty. Mohu jej jen doporučit.

Michael Dolejš

grafický designér ve Studiu Najbrt
Když jsem poznal BrandCloud, nadchl jsem se. Takovou platformu pro výměnu dat s klienty jsem přesně potřeboval. Konečně nástroj, který umožňuje bezproblémové předávání mých (nejen) interiérových návrhů a vizualizací přesně a včas, a to i velkých souborů, jakými vizualizace a dokumentace k prodejnám rozhodně jsou. Už žádné úschovny a tuny mailů! Já i klient nyní jasně víme, která verze je ta jediná správná, navíc je to jednoznačný nástroj na předání mé práce. Rychle a bezchybně.

Ondřej Brádka

Designer, Brádka design
Aplikaci BrandCloud našel kolega Jan Talaš. A hledání se vyplatilo. Je to nástroj, který nám velmi pomáhá v interfiremní komunikaci napříč regiony, ve kterých působíme. Všechny naše pobočky ve všech zemích tak mají k dispozici přesně ten digitální obsah, který mají mít, ve verzi, která je aktuální, v jazyce, kterému uživatelé rozumí a s právy, které jim náleží. S BrandCloudem jsme ušetřili spoustu času stráveného dohledáváním těch správných dat. Už si nemusíme 5× volat a mailovat, abychom všichni měli ta správná data. Bez ohledu na to, zda jde o marketingové materiály, značku, katalogy, fotografie nebo komplexní produktové portfolio s detailními popisy. Vše máme přehledné a aktuální. Pokud chcete i vy, aby vaše digitální data sloužila tak, jak mají, pořiďte si BrandCloud.

Jiří Konečný

majitel ELKO EP
BrandCloud nám pomohl efektivně zavést nový Brand manuál ve všech dceřiných společnostech. Tuto platformu jsme využili rovněž v rámci zkvalitnění komunikace jak mezi jednotlivými společnostmi a zahraničními afilacemi, tak i mezi zaměstnanci a jednotlivými útvary. V rámci BrandCloudu jsme implementovali také Intranet, který umožňuje získávání aktuálních informací všem zaměstnancům celé naší skupiny odkudkoliv a kdykoliv.

Linda Gřesová

Business Development / Marketing, Cylinders Holding
Brandcloud je naprosto intuitivní prostředí, moderní, nápadité, které nám pomohlo inteligentně porovnat dokumenty, které mají mít k dispozici všichni kolegové ve firmě. Úložiště je možné strukturovat pro jednotlivá oddělení ve firmě, kdy každý vidí pouze na to, na co má vidět, a toto lze nastavovat naprosto jednoduše. Zatím sice nevyužíváme 100% brandcloudových funkcionalit, ale víme o nich, líbí se a třeba se tam někdy dostaneme. Za zmínku stojí i přístup kolegů z Brandcloudu, který je založen na pozitivním a ochotném přístupu. My děkujeme a chválíme!

Lukáš Menšík

Area Manager, Lepší práce
Až do začátku roku 2018 jsme využívali konkurenční systém, postupně ale slábla naše spokojenost a poohlíželi jsme se po rychlejším a komplexnějším řešení. Naštěstí jsme narazili na službu BrandCloud a již během prvního představení jsme měli poměrně jasno, že jej chceme vyzkoušet, protože nabízel mnohem více možností, jednodušší správu a skvělý klientský servis vč. helpline. Zatím jej používáme krátce a nemůžeme BrandCloud hodnotit komplexně, ale pro standardní sdílení/správu dat mezi našimi interními týmy a agenturami se velmi osvědčil. Tým BrandCloudu nabídl plné zaškolení nám i našim dodavatelům a je nám neustále naprosto k dispozici. Jak službu, tak klientský servis BrandCloudu vřele doporučuji.

Zdeněk Mrkva

manažer Útvaru marketingové komunikace, Česká pojišťovna, Generali
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS