Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Karel Hejkal > Doporučení > 5. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Ing. Karel Hejkal — grafik a ilustrátor

Zobrazuji č. 4146 z celkem 46 doporučení prezentace Ing. Karel Hejkal:
Spolupráce byla naprosto bezproblémová. Zadaný úkol byl řešen velmi pečlivě a svědomitě.

Matěj Benda

MÚ Osek
benda@osek.cz
Naše dlouholetá spolupráce při tvorbě loga pro dětské letní tábory je bezchybná. Výsledné logo na tričku vždy vypadá o něco lépe než bylo původně zamýšleno a zadáno ke zpracování. Kreativní přístup pana Hejkala vždy dodá obrázku něco neočekávaného a zajímavého, každý rok se děti i vedoucí těší, co bude na logu trika tentokrát. Věřím, že naše spolupráce bude trvat ještě dlouhé roky.

Pavel Kopecký

zástupce ředitele, ZŠ Hora Sv. Kateřiny
Spolupráce s Karlem Hejkalem je pohodová, s výsledkem jsme velmi spokojeni. Zakázku dodal v dohodnutém termínu a měl několik velice dobrých návrhů ke zlepšení výsledného dojmu kresby. Určitě doporučujeme :)

Karolína Kočí

602 857 503
Spolupráce s Karlem Hejkalem byla skvělá. Moji počítačovou představu o kresbě rozvíjel s obrovskou dávkou kreativity a výsledek předčil moje očekávání.

Martin Černý

Vynikající ilustrace, flexibilita, spolehlivost a profesionalita!

Peter Mešo

parquetri.com
Lepší spolupráci jsme si ani nemohli představit. Perfektní výstup! Karel Hejkal je úžasně kreativní a dokonale vystihl a přenesl naši myšlenku do ilustrace. Proaktivní přístup, rychlá komunikace a flexibilita. Moc děkujeme, DOPORUČUJEME a těšíme se na další spolupráci.

Gledis Kazaziová

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS