Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Karel Kirs, DiS. > Doporučení

Doporučení z první ruky

Bc. Karel Kirs, DiS. — zdravotnický záchranář a lektor první pomoci

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Bc. Karel Kirs, DiS.:
Jako vedoucí fyzioterapeutů na lůžkovém odd. Revmatického ústavu v Praze před pár lety jsem měla možnost s kolegou Karlem spolupracovat. Jeho lidskostí k pacientům, ochotou pomáhat, kolegiálností, týmovou prací, orientací nejen v medicíně, chutí vzdělávat se a růst ve své profesi, mě ohromil. Dále mě také ohromilo, že jsem ho pak po letech mohla zažít i jako skvělého lektora, od kterého jsem se dozvěděla spoustu zajímavých informací nejen pro svoji praxi. Svou práci bere svědomitě, pečlivě. Hodnotila bych kladně také jeho iniciativu, cílevědomost, schopnost týmové spolupráce, snahu neustále si prohlubovat znalosti a předávat je dále. Proto ho vřele a velice ráda doporučuji všem.

Maja Špiritović

fyzioterapeut (PhD), externí lektor na UK, zaměstnanec v CPM a RU Praha
www.revma.cz ~ 234 075 111
Kurz První pomoci přednášený Bc. Karlem Kirsem, DiS. s teoretickou i praktickou částí byl zajímavý a poučný, zaujal a oživil důležité informace, které by měl znát každý.

Zuzana Fridrichová

zdravotní sestra v oboru revmatologie
Ve zdravotnictví jsem již téměř šest let. S Karlem jsem měla to potěšení spolupracovat na lůžkovém oddělení revmatologického ústavu ještě v době, než nastoupil k záchranné službě a stal se lektorem první pomoci. Jako kolega byl vždy přátelský, spolehlivý a pracovitý. Všechny nás velice mrzelo, když odešel pracovat jinam. Nyní se k nám však vrátil jako školitel první pomoci a musím říci, že podle mého názoru jsme doposud neměli lepšího lektora. Karel se neustále vzdělává ve svém oboru a je vidět, jak ho to baví. Je naprosto profesionální a zároveň lidský, tudíž z něj máte pocit, že se nemusíte bát na cokoliv zeptat. Vše vždy ochotně vysvětlí a případně názorně předvede. Karla mohu všem jedině doporučit.

Tereza Kárová, DiS.

všeobecná zdravotní sestra
Organizace nevidomých z.s. organizovala přednášky z Dotačního programu Ministerstva zdravotnictví České republiky. Tento grant byl určen seniorům a nevidomým seniorům. Přednášející Bc. Karel Kirs přednášel o daném tématu: „Proškolit všechny účastníky v otázce obecné první pomoci s důrazem na téma předávkování léky“. Přednášku pojal poutavě, získal si zájem tak náročných posluchačů jako jsou nevidomí a senioři. Na jedné straně nevidomí s velmi citlivým sluchem, na straně druhé senioři, kterým sluch slouží méně. Lekci první pomoci vysvětlil srozumitelně, empaticky a posluchači chválili ještě v den následující. Děkuji.

Dana Součková

Organizace nevidomých z.s.
www.organizacenevidomych.cz ~ on.dsouckova@seznam.cz
Karel poskytl naší rodině (6 dospělých) kurz zaměřený zejména na malé děti (pro nás aktuální problém a důvod celého kurzu). Ukázal, vysvětlil, zodpověděl dotazy, vedl při tréninku na figurínách. Celé zvládnuto za cca 2,5 hodiny, byť pokračovat by se dalo donekonečna. Přátelský a profi přístup, praxe ze záchranky je znát. Díky, Karle!

Martin Kubát

dopravní inženýr, dobrovolný hasič, (prý) hlava rodiny
mart.kubat@gmail.com
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS