Doporučení z první ruky

Mgr. Karel Kumžák — advokát se zaměřením na občanské, rodinné, obchodní a insolvenční právo


Zobrazuji všechna 4 doporučení

Pana Mgr. Kumžáka jsem vyhledala pro kontrolu/revizi smluv spojených se záměrem koupě nemovitosti od developera. Oceňuji především velmi rychlé jednání, pečlivost a rozumný a střízlivý pohled na danou věc, díky kterému bylo vyjednávání o konečných podobách jednotlivých smluv velmi korektní a bez komplikací. Se službami pana magistra jsem velmi spokojená a v případě potřeby se na něj znovu ráda obrátím.

Markéta Bezuchová

Pan Mgr. Karel Kumžák nás zastupuje v obchodních sporech již několik let. Případů pro soud nebylo tolik, ale pokud na ně došlo, cenili jsme si na panu Kumžákovi jeho pečlivost, rozumný a praktický pohled na danou věc a v neposledním případě také volbu taktiky při vyjednávání. Zastupování pak probíhalo bez komplikací a vždy dopadlo dle našeho očekávání. Doporučujeme spolupráci s panem Kumžákem a věříme, že budoucí klienty nezklame.

Robert Třetina
TRETINA s.r.o. – Brno

Profesionální přístup, racionální hodnocení právní skutečnosti, vždy odborně připraven poskytnout právní službu. Pan Mgr. Kumžák si získal moji důvěru a několikrát mne úspěšně zastupoval před soudem. Moc děkuji.

Roman Sahula

Profesionální, precizní, lidský. Spolupráce s panem magistrem prohíhá již několik let a je vždy perfektní. Skvělý přístup, erudice, řešení jak firemních, tak soukromých záležitostí. Doporučuji.

Veronika Březinová