Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Kateřina Brabcová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Kateřina Brabcová alias Brabikate — ilustrátorka a výtvarnice

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace Kateřina Brabcová:
S Káťou spolupracujeme již několik let, dodává nám ilustrovaný obsah na sociální sítě značky Pilot Pen. Je maximálně spolehlivá a rychlá. Má skvělé nápady, do každé ilustrace vnese něco navíc a vždy nás překvapí tím, jak dokáže své ilustrace vyšperkovat. Cílová skupina, pro kterou jsou ilustrace určeny, její obrázky přímo miluje. Jsme tak spokojeni nejen my, ale i náš klient, a Káťu tak můžeme bez váhání doporučit.

Lucie Sajko

Social Media & Content Leader
www.fragile.cz
Katku moc ráda doporučím dále! Profesionální práce, vše dotažené do posledního detailu, skvělá domluva a spolehlivost. Její nádherné ilustrace stojí opravdu za to! Těším se na další nádherné výtvory.

Andrea Tengler

www.mamapocket.cz ~ info@andreatengler.cz ~ 607 934 470
Jsme startup se sídlem v New Yorku a strávili jsme mnoho času hledáním dobrého ilustrátora pro naše mobilní aplikace a webové stránky. Kateřina pro nás udělala skvělou práci. Velmi rychle pochopila naše požadavky a dodala výborné návrhy. Velmi ji doporučuji.

Adil Gherib

parksocially.com
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS