Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Kateřina Kalačová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Kateřina Kalačová — lektorka, koučka, facilitátorka, dotahovačka a organizátorka práce

Zobrazuji všech 9 doporučení prezentace Ing. Kateřina Kalačová:
Věřím, že pro úspěch koučování je důležitá chemie mezi koučovaným a koučem. S Katkou jsem se seznámila na společném vzdělávacím kurzu. Již zde mne zaujala svým charismatem, profesionalitou a cílevědomostí, proto byla má volba při hledání kouče jasná. Během společných setkání mi Katka pomohla utřídit si myšlenky, získat potřebný nadhled a najít efektivní cestu, jak na sobě pracovat. Katka je skvělým osobním průvodcem na cestě vlastního rozvoje – mohu ji jen doporučit!

Nikol Binderová

vedoucí personálního oddělení (VZP)
S Kateřinou jsem měla tu čest spolupracovat dlouhá léta, kdy vedla brněnskou pobočku British Council. Považuji ji za skvělou profesionálku, vždy přemýšlí o krok dopředu. Dokáže navázat skvělý profesionální i lidský vztah s lidmi všech temperamentů a osobnostních charakteristik, včetně těch řekněme složitějších. K nynější práci koučky dospěla na základě dlouhodobé introspekce, studia a intenzivní prací sama na sobě. Za mne je proto zcela ideální kandidátkou, která dokáže lidi kolem sebe posunout za hranice, o nichž ani nevěděli. Nespokojí se se současným stavem, vždy je kam postoupit, vždy je co zlepšit.

Marie Doskočilová

Kentico Software s.r.o.
V únoru 2017 jsem potřebovala finalizovat jeden ze svých projektů, bezúspěšně. Klientská práce mi brala tolik času, že jsem neměla prostor (a bez diskuze též prokrastinovala) dotáhnout to, co jsem měla mimo své aktivity. Na Katku jsem narazila náhodně, díky doporučení. Byla to správná volba! Dokázala můj projekt rozfázovat na základě rozhovoru se mnou na dílčí kroky, přesně pojmenovat co, kdy a s jakým výsledkem musím udělat – samozřejmě s ohledem na moje aktuální časové možnosti, a to včetně jejího dohledu. Během týdne jsem stihla tolik, co bych klidně více jak 1 měsíc „patlala“. A za to Katce moc děkuji. Při další příležitosti, až mi zase poteče do bot, se jí ráda ozvu, aby mi pomohla projekt dotáhnout do zdárného konce. Díky moc Katko.

Petra Mikulášková

www.petramikulaskova.cz
Ing. Mira Vlach
Že Katka začala nabízet své poradenské a organizační služby, je skvělá zpráva. Pro mě je jedním z prověřených a otestovaných lidí, o kterých vím, že jsou schopni kvalitně nabízet službu Projektového dotahovače a pomáhat tak lidem s jejich projekty. Rád ji proto doporučuji zájemcům o Dotahovače. Však sami vyzkoušejte :)

Ing. Mira Vlach

projektový manažer, trenér a konzultant
Jako tvůrce mám v hlavě spoustu nápadů, ale nechci ztrácet čas vymýšlením detailů jejich realizace. S Katkou Kalačovou jsme se domluvily na spolupráci při tvorbě textů pro emailovou kampaň mého nového online programu. Dodala jsem jí hrubé podklady a informace v bodech a zpátky jsem dostala kompletní výsledek, který jsem nemusela měnit ani připomínkovat. Líbila se mi její samostatnost a také to, že nad vším přemýšlela, vcítila se do mé práce a zohlednila v textech moji osobní webovou prezentaci. Měla také k mému projektu velmi konstruktivní připomínky. Profesionální a spolehlivé zařízení toho, co já nedávám a můžu delegovat, pro mě bylo velmi úlevné.

Lída Špačková

terapeutické panenky
www.lidoll.com
Pavel Minář
Nemám rád administrativu a veškeré to zařizování, obíhání, rozesílání dopisů a podobně. Raději se věnuji své práci, kterou umím a baví mě. Proto jsem uvítal, že mi Katka několikrát pomohla v roli virtuální asistentky na volné noze. Asistentku na plný úvazek bych nevyužil (nemám tolik administrativy na zařizování), ale virtuální asistentka je v mém případě ideální řešení. Se službami Katky Kalačové jsem byl vždy velice spokojený. Takhle si představuji, že by měl(a) asistent(ka) fungovat. Jenom jsem řekl, co potřebuji, a Katka to zařídila.

Pavel Minář

konzultant pro IT a G Suite (Google Apps)
Katku znám už několik let, a když jsem přemýšlela, kdo by mi mohl pomoci s organizačními věcmi v mé jazykové škole, okamžitě mě napadla jako první. Je neuvěřitelně precizní, pohotová, spolehlivá a k tomu všemu moc milá, vtipná, ochotná a jednoduše kouzelná. Pomohla mi uspořádat myšlenky, nastavit systém práce a vytvořila pravidla spolupráce s učiteli (v češtině i v angličtině). Doporučuji ji všemi deseti!

Mgr. Nina Hanáková

lektorka angličtiny
www.ninaenglish.cz ~ nina@ninaenglish.cz
Kateřina byla můj Centre Manager v programu Embassy Summer, Medway campus v létě 2015. To bylo moje druhé léto s Embassy a jedno z několika let strávených výukou v UK a Kanadě. Na Katce jsem si nejvíc cenil její silné touhy řídit školu s vysokými standardy. Kateřina byla velmi dobře organizovaná a profesionální vůči všem učitelům, studentům, vedoucím skupin a agentům. Její nasazení se zdálo být 24/7, což vyžaduje velké množství energie, vyladěný time management a dobré vztahy se zaměstnavateli a zaměstnanci, což ona měla. Kromě profesionality byla otevřená i k diskuzím, chovala se přátelsky a každého pozdravila s úsměvem. Katka si udržovala úctyhodnou pracovní morálku. Bez váhání ji doporučuji pro spolupráci.

Ivan Endrizzi

učitel angličtiny, Kanada
S Kateřinou jsem začala spolupracovat v únoru tohoto roku. V tu dobu jsem měla hodně materiálu k dopsání své dizertační práce, ale taky jsem na něj pěkných pár měsíců nesáhla. Dát mu strukturu a doplnit chybějící dílky bylo samo o sobě sotva ku zvládnutí. Dnes (tj. 4. 7. 2017) jsem dizertaci odevzdala, po čtyřech týdnech od porodu svého druhého synka. Namísto zoufalství, že práce neobsahuje všechny kapitoly, které jsem původně zamýšlela, cítím obrovskou radost, že jsem ji za čtyři měsíce s Kateřinou zvládla dopsat. Kateřino, díky za průvodcování tímhle dobrodružstvím. Byla to jízda a hodně jsem se naučila. A teď můžu zas dál!

Olga Richterová

zastupitelka MČ Praha 10 za Piráty
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS