Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Kateřina Lubasová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Kateřina Lubasová — osobní koučka

Zobrazuji č. 110 z celkem 15 doporučení prezentace Kateřina Lubasová:
U Kateřiny Lubasové jsem byl zatím na třech koučovacích sezeních, které mi velmi pomohly s řešením problémů, se kterými jsem si sám nevěděl rady. Bylo až neuvěřitelné, jak jednoduché je v podpůrném prostředí, které Kateřina během sezení vytváří, nacházet svá vlastní uvědomění. Dále oceňuji konkrétní úkoly, které jsem si během každého sezení stanovil. Tato část (AKCE) pro mne měla největší přínos, protože jsem hned druhý den provedl konkrétní kroky, jak problém vyřešit. To bych nikdy sám nevymyslel. Díky 3 hodinám investovaných do koučinku se má podnikatelská činnost posunula na vyšší level. Doporučuji všem podnikatelům, kteří chtějí osobnostně růst.

Marek Kubánek

www.marekkubanek.cz
Před samotným koučováním jsem neměla vysloveně „velký problém“. Chtěla jsem si jen s někým popovídat a třeba odhalit nějaký ten skrytý stín, na kterém je potřeba zapracovat, aby mě pak třeba nějak nečekaně nezaskočil. Koučování jako takové je fajn příležitost, jak se o sobě něco dozvědět s tím, že si na to přicházíte sami. Kouč je průvodce, který vám na vaší cestě pomáhá a nabízí jiný úhel pohledu. S Katkou jsme již během prvního sezení objevily několik oblastí, na které by bylo fajn zaměřit pozornost. Katka mě otázkami jemně provázela a mně samotné se odhalovalo, co jsem si v běžném běhu života neuvědomovala nebo nechtěla přiznat. Jako velký přínos Katčina koučování vidím jasně stanovené cíle, kterých chcete koučováním dosáhnout, nastavení strategie, jak se k cílům dostat, a jako nejdůležitější vnímám nastavení akce, která vás k vašemu cíli dovede.

Ing. Arch. Julie Rawding

Návrhářka interiérů – Julie Rawding Interiors
Ke koučinku jsem byl trochu skeptický, hlavně asi protože jsem si moc dobře nedokázal představit, co od toho vlastně očekávat. Po pár sezeních s Katkou jsem to nejenom věděl, ale získal jsem i představu, jak to pomáhá v dalším osobním rozvoji. Katka je skvělá, empatická koučka, která mi vždy pomohla získat nadhled, a s jejím vedením jsem si většinu „problémů“ vyřešil sám a za to si jí cením daleko nejvíc.

Jakub Lázna

Scrum Master v Alza.cz a.s.
Káťo, děkuji. Opravdu moc děkuji za krásná sezení, při kterých jsem se mohla plně uvolnit a odevzdat procesu, kterým jsi mne jemně vedla. Dozvěděla jsem se o sobě mnoho důležitých informací, se kterými jsme mohly hned pracovat a transformovat na něco, co mne posune dál z místa, kde jsem stála až moc dlouho. Nastínila jsi mi cestu a já se krůček po krůčku po ní vydávám. S novým věděním, energií a důvěrou v sebe. Jsi člověk na správném místě. Děkuji.

Lenka Kadaňková

www.divozenkalenka.cz
Jsem vděčná, že jsem se rozhodla koučování zkusit. Pomohlo mi, abych se zabývala svými aktuálními osobními záležitostmi s vytrvalostí, pochopením a otevřenou myslí. Díky tomu jsem si uvědomila, co konkrétně chci a potřebuji, stanovila jasné cíle a našla vlastní funkční způsoby, jak k dílčím cílům dospět v poměrně krátké době a pro mě přirozenou cestou. Začala jsem být vnímavější k souvislostem mezi jednotlivými aspekty svého života. Porozumění bez posuzování, nadhled a konstruktivní řešení, které obyčejně přirozeně poskytuji ostatním, teď dokážu lépe uplatnit i ve vztahu sama k sobě. Katky metodika je jemná, ale působí na více úrovních, než jsem stíhala vědomě zaregistrovat :). Řada poznatků a uvědomění doznívá ještě po setkáních. V neposlední řadě děkuji za citlivý a podporující přístup, díky kterému jsem mohla nahlédnout i na svá těžká témata tak nějak s lehkostí.

Mgr. Andrea Koláčková

Ilustrátorka
Koučování jsem nikdy nezažila, a pro mě to byla zajímavá zkušenost. Katka mi pomohla ujasnit si své priority a přivedla mě k tomu, že jsem si stanovila cíle a vytvořila svoji cestu, jak jich dosáhnout. Zcela novým a netradičním způsobem mi pomohla si ujasnit, co opravdu chci a navést mě ke správným krokům ke změně zaměstnání. Katka je pozitivní a je vidět, že ji koučování baví. Sezení s Katkou bylo velmi příjemné, motivační a všem vřele doporučuji.

Milada Horáčková

prodejce v XLMX spol. s.r.o.
Koučování s Kateřinou byl čas smysluplné práce, která vede ke stanovenému cíli. Trpělivá a velmi vstřícná Kateřina mě nenásilně navedla k pojmenování cílů a strategii, k uvědomění si emoční stránky dění a poukázání na souvislosti, které na první pohled vůbec neladí. Naučila jsem se „zbavit“ se v konkrétní chvíli zatížení, které mi stálo v cestě a dosáhnout uvolnění a plného soustředění na dosažení cíle. Chcete li profesionální přístup kouče/koučky, rozhodně neváhejte kontaktovat Kateřinu.

Ing. Ivana Svitáková

lektorka komunikace
Koučink s Katkou byl moc příjemný, pomohl mi utřídit si myšlenky a uvědomit si, co je pro mě důležité a co potřebuji vyřešit hned, abych se posunula. Katka mě krásně navedla k definování si cíle a už po prvním sezení jsem věděla, co změnit a ty reálné změny se pak mohly začít dít. Děkuji!

Lucia Richtarechová

senior konzultantka v Ernst & Young, blogerka
www.luciarich.cz
Pokud si potřebujete ujasnit odpovědi na konkrétní otázky, udělat si pořádek v různých oblastech vašeho života a nechcete přitom dlouze zkoumat, proč teď váš život nebo vztahy vypadají tak, jak vypadají a s čím vším z vaší historie to souvisí, ale chcete konat tady a teď a krok za krokem pracovat na své realitě, určitě zkuste koučink. Koučink je pro mě – terapeuta se čtyřletým výcvikem a mnoha lety vlastní psychoterapie za sebou – velmi osvěžujícím způsobem rozvíjení svého potenciálu, zaměřeným na konkrétní cíle a s nimi souvisejícími úkoly, které si s podporou kouče pro sebe sami stanovíte. Káťa jako váš průvodce tímto procesem vás dokáže podpořit, dát vám dostatečný prostor, ale přitom udržovat strukturu sezení a vracet vás k „jádru věci“, pokud se příliš vzdálíte. Podpoří vás v tom, abyste to, co říkáte, ověřovali také skrze to, jak se přitom cítíte, a tak vás nenásilně vede k tomu, být při práci na sobě celiství – být nejen „v hlavě“, ale i v těle, konfrontováni se svými pocity a s tím, co vám změny, které si plánujete, přinesou: jak se budete cítit, až dosáhnete toho, co si přejete? Propojení tohoto přístupu se zacíleností a strukturovaností koučování považuju osobně za největší přínos našich společných sezení. Doporučuju!

Mgr. Veronika Sequensová

terapeutka a lektorka
www.artual.cz
Bylo fajn se podívat na různé oblasti mého života z trochu jiného pohledu. Katka je příjemná koučka, empatická. Měla jsem u ní pocit, že ať řeknu cokoliv, tak je to v pořádku :).

Ivana Janková

účetní
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS