Doporučení z první ruky

Kristina Cigrová — ilustrátorka a výtvarnice se zaměřením na tvorbu obrázků pro děti


Zobrazuji všechna 3 doporučení

S paní Kristinou Cigrovou už roky spolupracujeme. Vytvořila pro nás řadu ilustrací do učebnic, logopedických listů nebo třeba kontrastní leporelo. Spolupráce s ní je rychlá a bezproblémová.

Antonín Franek
nakladatelství Rubico, Olomouc
Www.Rubico.cz

Kristina Cigrová je inovativní ilustrátorka, jejíž tvorba a styl ilustrací skvěle doplní knihy pro děti. V našem nakladatelství Dynastie, kde vydáváme primárně knihy pro děti, jsme si ilustrátorku Kristinu vybrali záměrně pro její styl dětské tvorby ke knize Šišky a klásky - aneb veršované bajky nejen pro děti autorky Evy Červeňákové. Spolupráce s Kristinou byla profesionální. Kristina dodává návrhy v termínu, je otevřená diskuzím a námětům autora i nakladatele, nabízí své nápady vhodně doplňující příběh z knihy, pracuje samostatně, spolehlivě, kreativně a flexibilně. Kristinu můžeme vřele doporučit pro jakýkoliv tvůrčí projekt.

Anna Brzáková
nakladatelka Dynastie
www.dynastie.cz

Dlouho jsem pro svůj projekt hledala ilustrátora, až jsem narazila na obrázek Kristiny a bylo jasno. Oslovila jsem Kristinu a hned jsem věděla, že ona je ta pravá. Ze spolupráce jsem byla naprosto nadšená. Kristina je nejenom talentovaná ilustrátorka, ale také skvělá spolupracovnice. Její schopnost rychle reagovat na mé požadavky a přizpůsobit se mým potřebám byla neocenitelná. Díky její kreativitě a profesionálnímu přístupu byl celý proces tvorby knihy hladký a příjemný. Její ilustrace nejenže oživily stránky mé vzpomínkové knihy, ale také dokonale vystihly atmosféru. Celkově byla spolupráce s Kristinou úžasná. Doporučuji ji všem, kdo hledají talentovanou a spolehlivou ilustrátorku.

Kateřina Plačková
autorka vzpomínkové knihy Od jara do zimy
www.odjaradozimy.cz plackova.katerina@email.cz 723 717 015