Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Kristýna Hrabalová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Kristýna Hrabalová — konzultantka a lektorka marketingu

Zobrazuji všech 9 doporučení prezentace Ing. Kristýna Hrabalová:
Business manager pro mě byl dlouho pomyslným strašákem. Kristýna ale z tohoto strašáka udělala mého dobrého kamaráda, se kterým si teď dokážu bez problémů poradit, umím nastavit vše potřebné a těším se, až spustím svou první ostrou reklamu novému webu. Videa jsou jednoduše členěná, Kristýna má velmi příjemný projev a dokáže vše podat jednoduše a přehledně. Díky tomu můžu kurz Reklamy na Facebooku doporučit i vám.

Zuzka Vítová

Přebaluji moderně & 3pod30
prebalujimoderne.cz
Online kurz Reklama na Facebooku pro začátečníky je perfektní. Potřebuji propagovat svůj klub a už dlouho jsem o reklamě na FB uvažovala. Ale vždycky, když jsem ji otevřela, nebyla jsem si jistá, co a jak správně vyplnit. Všechno mi přišlo zmatené a nechtěla jsem, aby peníze byly zbytečně investované. Teď už díky kurzu vím a nezabralo mi to ani moc času. Rozhodně míň, než kdybych si jednotlivosti dohledávala sama. Vše je v něm jasně a stručně vysvětleno. Provedl mě od základních pojmů k vlastním cílům FB reklamy. Celý kurz je přehledně strukturovaný. Díky tomu se mi v něm dobře hledá i zpětně, když narazím na nějaký problém. Všem moc doporučuji.

Petra Fetrová

Zahrada s Petrou
zahradaspetrou.cz
Kristýnin kurz „Reklama na FB pro začátečníky“ doporučuji všem, kteří nechtějí vyhazovat peníze za reklamu, která nefunguje a nedá se měřit. Přiznám se, že jsem na začátku měla z Business Managera hrůzu, protože jsem byla zvyklá akorát na Centrum reklam, které je sice trochu lepší než jen kliknout na „Propagovat příspěvek“, ale co do možností žádná sláva. Pokud se toho taky bojíte, tak vážně nemusíte :) Kristýna vás kurzem provede opravdu srozumitelně - vezme vás hezky za ručičku a vše polopatě vysvětlí. Pokud jste nikdy o Business Managerovi ani Facebook pixelu neslyšeli, tak objevíte úplně nový Vesmír :) Děkuji moc za parádní kurz a už se moc těším na pokračování! P.S.: Hned to jdu zkusit v praxi!

Tereza Raw

Jóga bez bolesti
https://www.facebook.com/terezaraw/
Vřele doporučuji především online kurz, který je přehledný, dobře zpracovaný a plný informací. Vytvořila jsem díky němu efektivní facebookovou reklamu během chvilky! Určitě se k němu budu ještě vracet. Díky!

Tereza Čierniková

copywriterka
www.copywriteri.cz/detail/tereza-ciernik…
S Kristýnou jsme řešily propagaci mojí nové praxe. Začínám, a tak jsem potřebovala nabrat nové klientky. S propagací a reklamou jsem neměla žádné zkušenosti, protože jsem do teď pracovala v nemocnici, a tak jsem to nikdy nemusela řešit. Uvědomovala jsem si, že bez reklamy se moje praxe bude rozjíždět pomalu, ale moc se mi do toho nechtělo. Taky jsem si moc nedovedla představit, jak reklama na FB funguje. Mám spíš ráda diář, tužku a papír. Jsem ráda, že jsme se do toho pustily. Podařilo se oslovit a zaujmout hodně žen. Bez této propagace bych určitě neměla plný diář. Hodně mi to pomohlo. Na naší spolupráci oceňuji hlavně trpělivost ve vysvětlování nových věcí někomu, kdo tomu vůbec nerozumí, aktivní přístup a návrhy. Děkuji mockrát.

Petra Zdeňková

Fyzio pro ženy
www.fyzio-prozeny.cz
Nabídka kurzu „Reklama na FB“, který připravila Kristýna, byla přesně to, co jsem hledala a potřebovala v danou chvíli. Kristýna nás seznámila se základními pojmy, vysvětlila, které věci fungují a které ne podle svých dlouholetých zkušeností, čemu se vyhnout a na co dávat pozor. Upozornila, že před každou kampaní je podstatné přesně si definovat záměr a způsob, jak se k tomu dostaneme. Založili jsme si účet, abychom mohli sami reklamu tvořit. A jednu zkušební reklamu si vytvořili. Pro mě naprosto podstatné byly i materiály, které pro nás připravila, a kde je znovu krok po kroku vysvětlený postup při tvoření reklamy. Zajímavé pro mě byl i kontakt s dalšími účastníky kurzu. Každý jsme byli z jiného oboru, ale všichni řešili problémy, které se více či méně týkaly všech. Velmi Kristýně děkuji za uspořádání kurzu. Byl vyčerpávající, více se do 3 hodin nemohlo vejít, motivující a hlavně byl srozumitelný.

Lenka Piruchová

majitelka e-shopu Jezdecké potřeby Piruch
www.piruch.cz
Měsíc zpátky jsem absolvovala kurz „Začínáme s Facebook reklamou“ u Kristýny, která mě mile překvapila. Měla vše hezky a srozumitelně přichystané. Získala jsem úplně jiný náhled na tvoření reklam na Facebooku a troufám si říct, že jsem z naší skupinky nebyla sama. Hlavně člověka ani nenapadne, že vlastně existuje i něco jiného, než jen tlačítko "propagovat příspěvek". Myslím si, že každý, kdo to se svým podnikáním myslí vážně, by měl Kristýnu navštívit a díky ní popřemýšlet, jak by to šlo dělat jinak a lépe.

Vendula Habartová

Mima coffee roastery
www.facebook.com/mimacoffeeroastery/
Spolupráci s Kristýnou mohu doporučit. Oslovila jsem Kristýnu kvůli realizaci firemního školení na míru s tématem Jak využít sociální sítě pro podnikání. Spolupráce byla naprosto úžasná. Své posluchače dokáže nadchnout nejenom informacemi, zajímavou prezentací, ale i profesionálním projevem a vstřícným přístupem. Od účastníků školení měla kladnou zpětnou vazbu. Těším se opět na další spolupráci.

Bc. Monika Špaleková, DiS.

Brand Representative Czech Republic, INSTITUT ESTHEDERM
www.esthederm.cz
Zúčastnila jsem se školení o tom, jak využít sociální sítě pro podnikání, které byl naprosto skvělé. Konalo se na skvělém místě a panovala tam pohodová atmosféra. Kristýna je skvělá lektorka, která nás zapojovala do debaty. Na školení jsem se dozvěděla spoustu zajímavých tipů, jako například: jednotnost webových stránek a příspěvků na FB (konzistentní značka) nebo že je nutné tvořit webové stránky tak, aby byly přehledné v mobilu. Během školení jsem měla několik AHA momentů a uvědomila jsem si, že musím okamžitě překopat webové stránky a příspěvky na FB. Školení na téma Jak využít sociální sítě pro podnikání doporučuji úplně všem, kteří své podnikání prezentují na sociálních sítích.

Ladislava Adamcová

studio Estetika Zlín
www.estetikazlin.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS