Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Kristýna Pilecká, Th.D. > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Kristýna Pilecká, Th.D. — výtvarnice, tvůrkyně ilustrací, obrazů a textů

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace Mgr. Kristýna Pilecká, Th.D.:
Kristýna Pilecká je velmi nadaná umělkyně, o čemž ostatně vypovídá její práce. Obrovský pracant. Kristýny výtvarný projev mne zaujal natolik, že jsem hrdým vlastníkem hned několika jejích obrazů. Měla jsem tu čest navštívit i několik výstav, které byly vždy vsazeny do příjemného prostředí a měly ducha. Díky obrazům od Kristýny se stal náš interiér zároveň galerií a pro každou návštěvu požitkem. Kristýny tvorba rozhodně stojí za vidění či rovnou za pověšení. Děkuji moc.

Lenka Bálková

lendulabalkova@seznam.cz ~ 721 546 370
Kristýna Pilecká má dar stručného a výstižného vyjadřování, jak dosvědčují její recenze filmů a divadelních představení pro nezávislý časopis Protestant. Brilantně vytvořila e-learningový kurz, jehož tématem byl mezináboženský dialog, včetně opakovacích otázek pro každou úlohu.

Pavel Keřkovský, Th.D.

učitel na UK ETF v Praze, vedoucí katedry teologické etiky
kerkovsky@etf.cuni.cz
Znám doktorku Kristýnu Pileckou už mnoho let a jsem vděčná za to, že jsme se poznaly. Kristýna je velmi vzdělaná mladá žena, není povrchní, mnohovrstevnatá osobnost. Zažila jsem ji ve veřejných diskusích v médiích, bez trémy, sice tvrdě, hluboce, ale noblesně a empaticky argumentující, aniž by posluchače ranila. Má jazykový cit, duševní noblesu, je výborná kompetentní přednášející a zároveň je autorkou řady monografií a velkého počtu článků. Mladá žena obdařená mnoha překvapivými talenty. Její logické myšlení je skloubeno s kreativitou a umem vše nevšedním způsobem vyjádřit v obrazech. Jejich pestrost a něha prozrazují vztah k lyrice a poezii a přírodě. Široký záběr a rozhled snad vděčí i mnoha jazykům, jež ovládá, a kulturám, do kterých pronikla. Jejího pohledu na svět, na lidstvo v celé jeho různorodosti, nepředpojatě, si vážím. Umí se vcítit do člověka, v každém věku, do přání a snů těch, s nimiž jedná. Je mimořádně nadaná a oblíbená učitelka, její nápady, dovednosti a multifunkční umělecká tvořivost zvyšují atraktivitu její výuky. Spolupracovat s Kristýnou Pileckou je potěšením, její vystupování je profesionální, je přívětivá, spolehlivá, přesná, dodržuje termíny. Jejím budoucím kolegyním a kolegům ji mohu jen vřele doporučit.

Prof. Mag. Hana Sodeyfi

Vídeň
cesky.sodeyfi.com ~ hana.sodeyfi@univie.ac.at
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS