Doporučení z první ruky

Ing. Ladislav Žatečka — expert na automatizaci v marketingu a email marketing


Zobrazuji všechna 4 doporučení

Když jsem oslovil Láďu, přišel zrovna covid a my jsme řešili, jak začít prodávat naše doplňky online. Láďa nám pomohl nastavit strategii pro sociální sítě a také spustil reklamy, díky kterým jsme nastartovali prodeje z e-shopu.

S Ladislavem spolupracujeme více než půl roku. Zaštiťuje email marketing naší finanční kanceláře. Vnímáme jej jako profesionála ve svém oboru, za kterého mluví, spíše než marketingové kurzy, jeho zkušenosti a výsledky. Jsme velmi spokojení s jeho nasazením, komunikací a celkovým přínosem pro naši online prezentaci. Vřele doporučuji spolupráci s Ladislavem i kvůli jeho velké trpělivosti s klienty, kteří s email marketingem začínají na zelené louce.

Bc. Martin Šulc
asistent marketingu, finanční kancelář Jaroslav Brož
financnikancelarjb.cz

Láďa je profík, kterého chcete mít ve svém týmu! Pracoval pro naši společnost jako marketingový specialista a jeho pracovní portfolio sestávalo od správy email marketingu přes design a koordinaci printových materiálů až po affiliate marketing. Láďa je opravdu širokospektrální a dokáže mezi jednotlivými úkoly efektivně přepínat. Díky jeho systematičnosti ve zprávě hodnocení se podařilo společnosti zvednout rating na Google i na Facebooku a velkou pomocí nám byl i při rozjíždění spolupráce s novými partnery. Kromě toho je to dobrák se skvělým smyslem pro humor, takže práce s ním je zážitkem jak po profesní tak osobnostní stránce :).

Katarína ILKO
HR Manager
nutritionpro.cz

Spolupráci s Ladislavem mohu jedině doporučit, zejména pokud hledáte profíka na nastavení emailingových kampaní a všeho kolem toho. Velkou předností spolupráce je rychlá komunikace a možnost se na všem individuálně domluvit. Ladislav dokáže dobře poradit a najít řešení na míru. Jestli tedy hledáte někoho, kdo vám rád se vším poradí a veškeré věci správně nastaví, obraťte se určitě na Ladislava!

Bc. Vojtěch Piruchta
realitní makléř pro Prahu a Středočeský kraj | RE/MAX Alfa
www.Piruchta.cz info@piruchta.cz 604 668 666