Doporučení z první ruky

Ing. Lenka Málková — certifikovaná jazyková koučka pro studenty angličtiny a lektory jazyků


Zobrazuji všech 6 doporučení

Děkuji Ti moc za všechnu trpělivost, se kterou jsi mě celou dobu provázela. Spolupráci s Tebou jsem opravdu milovala. Stále na to budu vzpomínat, jako na událost, která mi v mém životě dala kuráž nebát se už věcí, kterých jsem se bála a předem se nevzdávat ničeho, co se mi zdálo nemožné.

Magda Venutová

Lenka je profesionál ve vystupování, v přípravě na hodinu, ve znalosti angličtiny a především je empatická – i když toho spoustu nevím, dodává mi pocit, že jsem polyglot.

Emilie M.

Jazykový koučink mi úplně změnil život! Po dvou letech výuky angličtiny jsem pochopila, že člověk nemůže donekonečna vysvětlovat tu samou gramatiku a přitom mít radost z toho, co dělá. Milovala jsem svoje studenty i hodiny, ale něco tomu chybělo a mě to přestávalo bavit. Lenka mi tohle pomohla změnit! Na tréninku, kterého byla Lenka součástí, jsem se naučila, co jazykový koučink je a co není, a co může tahle změna mého postoje k výuce přinést studentům i mně. Bylo to super a já jsem nadšená výsledkem! Teď už nikdy nedělám to samé a většinou už gramatiku ani nevysvětluju. Ale zato učím své studenty, jak se učit jazyk samostatně a s radostí. Jak si stanovit jazykové cíle a sestavit učební plán. Je to teď pro mě úplně jiná práce a já jsem z toho fakt nadšená a stejně tak i moji studenti. Jazykový koučink je úžasný koncept, který mi úplně změnil pracovní život, a Lenka to vysvětluje fakt fantasticky. Jsem jí za její profesionální pomoc moc vděčná!

Zuzana Delgado

Absolvovala jsem konzultaci s Lenkou, protože jsem se chtěla naučit do své výuky více zapojovat koučovací principy a pomoct studentům převzít větší zodpovědnost za své studium. Díky konzultaci jsem lépe pochopila rozdíly mezi výukou a koučinkem. Lenka mi dala spoustu užitečných rad, jak studenty vést, jaké otázky jim pokládat, jak monitorovat jejich pokrok a jak lépe strukturovat lekce. Konzultaci s Lenkou moc doporučuji všem lektorům, kteří na sobě chtějí pracovat a získat novou inspiraci do své výuky.

Olga Votrová
lektorka angličtiny
www.instagram.com/englishteawitholga

Lenka je velmi příjemný a inspirativní člověk a taková byla i samotná konzultace – inspirativní, motivující, podporující. Našla jsem si v ní své „AHA“ momenty a některé věci, o kterých jsme mluvily, mi do sebe konečně krásně zapadly jako kousky mozaiky. Bylo skvělé a současně i velmi přínosné promluvit si s někým, kdo má podobný pohled na věc. Za mě určitě skvělá zkušenost, můžu jen a jen doporučit a už teď uvažuji o tom, že se na Lenku obrátím i v budoucnu.

Vlaďka Jurásková
učitelka angličtiny na ZŠ

Lekce s Lenkou jsou něco úžasného, učení v pozdějším věku mi přišlo nemožné. Nevím, jak to Lenka dělá, ale na každou hodinu se těším. Je to i tím, že naše skupina jsme výborný kolektiv a skvěle si rozumíme a doplňujeme. Moje znalosti se posunuly nad moje očekávání. Takže jsem Lence vděčná, že mi svým přístupem pomohla odstranit moji jazykovou bariéru.

Markéta Novotná