Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Lenka Říhová > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Ing. Lenka Říhová — překladatelka, korektorka a lektorka italštiny

Zobrazuji č. 1120 z celkem 24 doporučení prezentace Ing. Lenka Říhová:
Paní Říhová je velmi vstřícná i flexibilní překladatelka a tlumočnice. S jejími službami jsem velmi spokojen. Doporučuji na 100 %.

Jan Pospíšil

pospisil81@seznam.cz ~ 737 804 742
Velice profesionální a super rychlé vyřízení překladu. Paní Lenka je moc milá a můj krátký překlad vyřídila během pár minut. V budoucnu už vím, kam se znovu obrátím. Ještě jednou moc děkuji. Velice všem vřele doporučuji!

Lukáš Klecanda

Se službami překladatelky paní Říhové jsem byla velmi spokojena. Překlad byl dodán od paní Říhové v časovém rozpětí tak, jak jsme se domluvili. Dokonce mi vyšla vstříc a překlad zaslala o pár dnů dříve. Kvalita překladu v oblasti zdravotnictví byla na velmi vysoké úrovni. Na paní Říhovou se v budoucnu určitě opět ráda obrátím.

Gabriela Vokálová

Pure Bio Natura s.r.o.
S paní Říhovou spolupracuje naše společnost více než rok. Pokaždé je maximálně vstřícná, pokud se týká termínu dodání. Její překlady jsou na vysoké úrovni. S jejím přístupem i prací jsme maximálně spokojeni.

Karel Janů

Janů a syn s.r.o.
www.januasyn.cz
S paní Říhovou spolupracuji dlouhodobě od roku 2013 na překladu mého webu do italštiny. Překlad vyhotoví vždy rychle a kvalitně. Její služby mohu jednoznačně doporučit.

Matěj Šerák

Chiamanti
www.chiamanti.it
S Paní Ing. Lenkou Říhovou jsem velmi spokojená, překlady jsou vždy na profesionální úrovni s rychlým a kladným přístupem. Zastupuji přírodní italskou kosmetiku LAKSHMI, ke které jsem požadovala překlady kosmetických produktů a katalogů, které byly vždy perfektně přeloženy. Děkuji za Vaši vždy pozitivní reakci a ochotu. Rozhodně doporučuji všem ostatním!

Zuzana Borutová

ZUNAVI s.r.o.
S paní Lenkou Říhovou spolupracujeme dlouhodobě v oblasti překladů z a do italského jazyka. Troufáme si říci, že naše vzájemné vztahy nejsou již jen na rovině odběratel-dodavatel, ale zakládají se na velmi nadstandardní přátelské bázi. Veškeré zakázky, které pro nás dosud paní Říhová vyhotovila, byly zpracovány s nejvyšší pečlivostí a přesností. Nejenže přesně dodržuje dohodnuté termíny, ale rovněž konzultuje s námi, jakožto odběrateli, případné sporné záležitosti, které mohou vyvstat při realizaci zakázky. Paní Říhovou tak rádi doporučíme jako kvalifikovanou a erudovanou překladatelku italského jazyka v rámci nejrozmanitějších oborů.

Marta Chovancová

jazyková škola a překladatelská agentura ABC English s.r.o.
S paní Lenkou Říhovou se známe dlouhá léta díky italštině. Spolupracujeme dlouhodobě a pravidelně. Od okamžiku, kdy jsem pro svou CK zřídila nový web a zařadila do něj také blog, nechávám důležité texty kontrolovat právě paní Říhovou. Velmi oceňuji rychlost, přesnost a okamžitou reakci na poptávku služeb. Korektura je pro mne vždy srozumitelná, přehledná a jasná. Příjemné a profesionální jednání, rychlé dodání. Vřele doporučuji.

Pavlína Šišková

majitelka CK Ciao Italia
www.ciaoitalia.cz ~ pavlina.siskova@ciaoitalia.cz ~ 737 35 41 41
Super rychlé a vstřícné jednání, doporučuji všem. A paní ví, o čem je řeč.

Martin Lopdance

lopez.sm@seznam.cz
Ing. Říhovou doporučuji všem jako vynikající učitelku italštiny. Je vstřícná, ochotná, odborně a didakticky zdatná, zkrátka profesionál v tom nejlepším slova smyslu. Vysvětlení jasná a snadno pochopitelná pro každého. Super.

Vojtěch Psík

student
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS