Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Lenka Říhová > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Ing. Lenka Říhová — překladatelka, korektorka a lektorka italštiny

Zobrazuji č. 1116 z celkem 16 doporučení prezentace Ing. Lenka Říhová:
Velice profesionální a super rychlé vyřízení překladu. Paní Lenka je moc milá a můj krátký překlad vyřídila během pár minut. V budoucnu už vím, kam se znovu obrátím. Ještě jednou moc děkuji. Velice všem vřele doporučuji!

Lukáš Klecanda

Se službami překladatelky paní Říhové jsem byla velmi spokojena. Překlad byl dodán od paní Říhové v časovém rozpětí tak, jak jsme se domluvili. Dokonce mi vyšla vstříc a překlad zaslala o pár dnů dříve. Kvalita překladu v oblasti zdravotnictví byla na velmi vysoké úrovni. Na paní Říhovou se v budoucnu určitě opět ráda obrátím.

Gabriela Vokálová

S paní Říhovou spolupracuje naše společnost více než rok. Pokaždé je maximálně vstřícná, pokud se týká termínu dodání. Její překlady jsou na vysoké úrovni. S jejím přístupem i prací jsme maximálně spokojeni.

Karel Janů

Janů a syn s.r.o.
www.januasyn.cz
S paní Říhovou spolupracuji dlouhodobě od roku 2013 na překladu mého webu do italštiny. Překlad vyhotoví vždy rychle a kvalitně. Její služby mohu jednoznačně doporučit.

Matěj Šerák

Chiamanti
www.chiamanti.it
S Paní Ing. Lenkou Říhovou jsem velmi spokojená, překlady jsou vždy na profesionální úrovni s rychlým a kladným přístupem. Zastupuji přírodní italskou kosmetiku LAKSHMI, ke které jsem požadovala překlady kosmetických produktů a katalogů, které byly vždy perfektně přeloženy. Děkuji za Vaši vždy pozitivní reakci a ochotu. Rozhodně doporučuji všem ostatním!

Zuzana Borutová

S paní Lenkou Říhovou spolupracujeme dlouhodobě v oblasti překladů z a do italského jazyka. Troufáme si říci, že naše vzájemné vztahy nejsou již jen na rovině odběratel-dodavatel, ale zakládají se na velmi nadstandardní přátelské bázi. Veškeré zakázky, které pro nás dosud paní Říhová vyhotovila, byly zpracovány s nejvyšší pečlivostí a přesností. Nejenže přesně dodržuje dohodnuté termíny, ale rovněž konzultuje s námi, jakožto odběrateli, případné sporné záležitosti, které mohou vyvstat při realizaci zakázky. Paní Říhovou tak rádi doporučíme jako kvalifikovanou a erudovanou překladatelku italského jazyka v rámci nejrozmanitějších oborů.

Marta Chovancová

jazyková škola a překladatelská agentura ABC English s.r.o.
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS