Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Lenka Svobodová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Lenka Svobodová — PPC specialistka

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace Ing. Lenka Svobodová:
Ať to nemusíte googlit, Lenka je moje dcera. Věřte, prosím, že pokud bych s její prací nebyl spokojen, doporučení bych nenapsal. Realizovala mi konverzi e-shopu voltik.cz z Presty na Shoptet, aby bylo možné snáze aplikovat marketingové nástroje, feedy na srovnávače cen, Google Adwords, PPC a Google nákupy, vyhodnocuje analytiku, realizovala mi novou platební bránu na online platby a kdo ví, co ještě. Udělala to komplet, sama, dobře a za rozumnou cenu. Znám ji. Vím, že ji to baví, je rychlá, velmi pracovitá a má chuť to dělat férově. Hračky VOLTIK vymýšlím a vyrábím už 25 let a v posledních letech jsem začal zjišťovat, že je důležité nejen kvalitně vyrábět a inovovat, ale postarat se i o svou „digitální stopu“ na internetu. Musel jsem přehodnotit svůj vztah ke slovu marketing, data jsou nezpochybnitelná. Nárůst nákupů na našem e-shopu voltik.cz ve srovnání se stejným obdobím loňského roku je v násobcích, přestože prodáváme dráž, než naši distributoři. Rovněž objednávky velkoodběratelů jsou proti loňsku mnohem vyšší. Vypadá to, že jediné, co se proti loňsku změnilo je, že je nás prostě díky marketingové aktivitě Lenky na internetu víc vidět.

Ing. Ivan Svoboda

VOLTIK toys. – majitel, designér, konstruktér a technolog
www.voltik.cz
V Suitu s Lenkou spolupracujeme v oblasti online marketingu již řadu měsíců a s její prací jsme byli vždy maximálně spokojeni. Její doménou není pouze správa kampaní našich klientů, ale také důsledné plnění zadaných termínů a vysoká kvalita zpracovaných reportů. Její služby můžeme doporučit dál.

Radim Malota

Creative Director | SUITU websites SE
suitu.cz
S Ing. Lenkou Svobodovou spolupracuji již několik měsíců. V poslední době připravuje změnu www stránek pro mé firmy. Spolupráce je velmi příjemná a erudovaná. Rovněž mi pomáhá i s ostatními produkty na PC a internetu. Tato nová spolupráce přináší okamžité první výsledky. Se spolupráci jsem maximálně spokojen, jak s kvalitou práce, profesionalitou, velkým přehledem v dané problematice a osobním milým přístupem. Spolupráci mohu všem velmi doporučit.

MUDr. Libor Novosad

Vesalion s.r.o., L.K.N.Arthrocentrum, s.r.o.
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS