Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Lenka Veselá > Fotogalerie > Zaškolování servisního technika ve výrobním závodě v Německu (2018)

Zaškolování servisního technika ve výrobním závodě v Německu (2018)

Zobrazuji položku č. 17 z celkem 31 položek v této galerii:

Zaškolování servisního technika ve výrobním závodě v Německu (2018)
« Předcházející Tlumočení workshopu v rámci projektu sdružení Fokus Praha (2009)  (zobrazit v plné velikosti)Překlad 2dílného manuálu k programu „Blázníš? No a! Školou fit na duši“ pro Fokus Praha do češtiny  (zobrazit v plné velikosti)Zaškolování servisního technika ve výrobním závodě v Německu (2018)  (náhled aktuálně zobrazené položky)Konsekutivní tlumočení odborné přednášky na téma kosmetika a kosmetická chemie (2017)  (zobrazit v plné velikosti)Konsekutivní tlumočení odborné přednášky kosmetického chemika (2017)  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Mgr. Lenka Veselá

Mgr. Lenka Veselá

německá vlajka členství v Jednotě tlumočníků a překladatelů
tlumočnice a překladatelka německého jazyka — Tlumočení (doprovodné, konsekutivní, simultánní) a obousměrné překlady (všeobecné, publicistické, úřední, odborné texty) němčiny pro firmy, veřejné instituce, soukromé osoby. Překladatelské vzdělání, zahraniční stáže, téměř 15 let praxe, elitní reference.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 10 doporučení
Mobil: 728 885 024 ~ Email: lenkavesela27@centrum.cz
Místo: Praha ~ Působnost: ČR i zahraničí, podle potřeb a dohody

2005 – 2022 © Robert Vlach a Mgr. Lenka Veselá Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS