Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Lenka Zichová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Lenka Zichová — lektorka, překladatelka a tlumočnice německého jazyka

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace Mgr. Lenka Zichová:
Paní lektorka je velmi ochotná a vstřícná. Hodiny jsou pestré, zábavné, mají spád a opravdu člověka vedou ke komunikaci. Paní Zichová umí člověka dobře motivovat, díky jejím hodinám se v cizím jazyce rychle a bez problému domluvíte.

Kateřina Dolejšová

Učil jsem se online s Lenkou více než jeden rok. Mezi její největší kvality patří trpělivost a flexibilita. Také bych rád vyzdvihl její odhodlání učit mě češtinu v angličtině, protože to jen dokazuje, kam až je pro studenta ochotna zajít. Její metoda mi dovolila učit se česky progresivně, a ne mechanicky, narozdíl od ostatních kurzů, které jsem kdy navštívil.

Tancredi Marrone

Moje osobní zkušenost s online jazykovým kurzem paní Mgr. Lenky Zichové je skutečně jen ta nejlepší. Zamlouvá se mi individuální přístup, velká flexibilita a 100% připravenost na každou hodinu. Hodiny jsou přizpůsobeny tak, aby reagovaly na studentovy požadavky a posilovaly jeho slabé stránky při výuce jazyka. Atmosféra je vždy velmi přátelská. Studium němčiny s lektorkou Mgr. Lenkou Zichovou rozhodně doporučuji!

Matus Sopko

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS