Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Ľubomíra Honíšková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Ľubomíra Honíšková — copywriterka píšící česky i slovensky, editorka a správkyně sociálních sítí

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace Ing. Ľubomíra Honíšková:
Ing. Natálie Markovská
Spolupracovat s Ľubkou byla jedna radost. Měla jsem s ní tu čest spolupracovat v rámci fakultního časopisu Sokolská 33, kde mě vedla jakožto editorka rubriky. Dokázala perfektně rozvrhnout množství práce a naplánovat vše do posledního detailu. Vždy měla spoustu skvělých nápadů i inovativních myšlenek. Samozřejmě to neskončilo na vysoké škole. I po vysoké se Ľubka aktivně věnuje psaní, které neustále zlepšuje. Její texty jsou čtivé, jasné a gramaticky naprosto správné. Spolupráci s Ľubkou mohu jedině doporučit.

Ing. Natálie Markovská

copywriterka se specializací na sociální média
Ing. Daniel Šácha
Na Ľubce oceňuji především její svědomitý přístup k práci a pohotovost v řešení problémů. Názorně to dokazovala několik let jako redaktorka a následně i šéfredaktorka našeho magazínu. Rád jsem sledoval, jak se vedle přípravy vlastních textů zdokonalovala taky ve vedení týmu autorů, kterým dodávala cennou zpětnou vazbu — a to rozhodně neumí každý. Spolupráce s ní byla ve všech ohledech příjemná a těší mě, že se na volnou nohu vydal někdo, kdo opravdu ví, co dělá.

Ing. Daniel Šácha

copywriter a rešeršér
Ľubku mohu jedině vřele doporučit. Měla jsem s ní možnost spolupracovat v rámci univerzitního časopisu Sokolská33 Ekonomické fakulty VŠB-TUO. Jako editorka i šéfredaktorka byla vždy naprosto perfektní nejen v organizačních schopnostech. Navíc sršela kreativními tipy a nápady, kam celý časopis a redaktory posunout a svou vizi dokázala vždy naplnit. Ve zmiňovaném časopise jsem byla součástí marketingového týmu a mohu potvrdit, že je marketing Ľubčinou parketou. Navíc je to velmi pozitivní člověk, který svou práci skutečně miluje a pouští se do všeho naplno a neexistuje termín, který by nedodržela. Díky cestovatelským zkušenostem se na vše dívá s nadhledem a zážitky i pocity umí naprosto skvěle vystihnout a zachytit slovy.

Bc. Kristýna Szkanderová

Social media marketing freelancer
kristyna.szkanderova@gmail.com ~ 733 794 330
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS