Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Ľubomíra Honíšková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Ľubomíra Honíšková — copywriterka píšící česky i slovensky, editorka a správkyně sociálních sítí

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Ing. Ľubomíra Honíšková:
Ing. Natálie Markovská
Spolupracovat s Ľubkou byla jedna radost. Měla jsem s ní tu čest spolupracovat v rámci fakultního časopisu Sokolská 33, kde mě vedla jakožto editorka rubriky. Dokázala perfektně rozvrhnout množství práce a naplánovat vše do posledního detailu. Vždy měla spoustu skvělých nápadů i inovativních myšlenek. Samozřejmě to neskončilo na vysoké škole. I po vysoké se Ľubka aktivně věnuje psaní, které neustále zlepšuje. Její texty jsou čtivé, jasné a gramaticky naprosto správné. Spolupráci s Ľubkou mohu jedině doporučit.

Ing. Natálie Markovská

copywriterka se specializací na sociální média
Ing. Daniel Šácha
Na Ľubce oceňuji především její svědomitý přístup k práci a pohotovost v řešení problémů. Názorně to dokazovala několik let jako redaktorka a následně i šéfredaktorka našeho magazínu. Rád jsem sledoval, jak se vedle přípravy vlastních textů zdokonalovala taky ve vedení týmu autorů, kterým dodávala cennou zpětnou vazbu — a to rozhodně neumí každý. Spolupráce s ní byla ve všech ohledech příjemná a těší mě, že se na volnou nohu vydal někdo, kdo opravdu ví, co dělá.

Ing. Daniel Šácha

copywriter a rešeršér
Ľubku mohu jedině vřele doporučit. Měla jsem s ní možnost spolupracovat v rámci univerzitního časopisu Sokolská33 Ekonomické fakulty VŠB-TUO. Jako editorka i šéfredaktorka byla vždy naprosto perfektní nejen v organizačních schopnostech. Navíc sršela kreativními tipy a nápady, kam celý časopis a redaktory posunout a svou vizi dokázala vždy naplnit. Ve zmiňovaném časopise jsem byla součástí marketingového týmu a mohu potvrdit, že je marketing Ľubčinou parketou. Navíc je to velmi pozitivní člověk, který svou práci skutečně miluje a pouští se do všeho naplno a neexistuje termín, který by nedodržela. Díky cestovatelským zkušenostem se na vše dívá s nadhledem a zážitky i pocity umí naprosto skvěle vystihnout a zachytit slovy.

Bc. Kristýna Szkanderová

Social media marketing freelancer
kristyna.szkanderova@gmail.com ~ 733 794 330
S paní Ľubomírou jsme spolupracovali na překladu našich webových stránek dogsie.cz z češtiny do slovenštiny. Nemohu naši spolupráci charakterizovat jinak než slovem „dokonalost“. Ľubomíra nám se vším vyšla vstříc, překládala web pomocí rozšíření přímo na webu, rychlost překladů byla někdy až neuvěřitelná. Vše zvládla daleko rychleji, než jsme si naplánovali. Kvalita překladu je dle mého také na vysoké úrovni a cena je rozhodně adekvátní, pravděpodobně by si mohla účtovat i více. Za mě doporučuji, dávám 10 z 10 :)

Tomáš Pokorný

zakladatel projektu Dogsie
www.dogsie.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS