Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Ľubomíra Honíšková > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Ing. Ľubomíra Honíšková — copywriterka píšící česky i slovensky

Zobrazuji č. 1120 z celkem 21 doporučení prezentace Ing. Ľubomíra Honíšková:
S paní Honíškovou jsem řešil copy texty pro náš e-shop a její práci mohu jenom doporučit. Kvalita textu špičková, rychlost provedení blesková a k tomu velmi příjemná komunikace. Na další spolupráci se budu opět těšit!

Ivan Štaubert

S paní Honíškovou máme velmi dobré zkušenosti a určitě její služby doporučuji. Vždy nám vyšla maximálně vstříc, svou práci odvedla velmi rychle a na vysoké úrovni.

Tereza Řezníčková

www.botyjakonove.cz ~ info@botyjakonove.cz
Paní Honíškovou vřele doporučuji – rychlost, kreativita, profesionalita, stoprocentní samostatnost (žádné doptávání na věci, které si člověk může dohledat i sám), jasný, stručný, výstižný prodejní popis – to je to co jsme na Mall.cz k našim produktům potřebovali.

Josef O.

AlterFoods s.r.o.
Na paní Honíškovou jsem se obrátil s prosbou textů odborných článků pro hromadné rozesílky našim klientům, které skvěle zpracovala. Jako copywriterka pracuje spolehlivě, věcně a čtivě. V komunikaci po telefonu je velice příjemná a chápavá. Určitě ji můžu doporučit.

Marek Mandelík

www.synouvelle.cz ~ info@luvica.cz ~ 602 542 999
S Ľubkou mám tu čest spolupracovat již více než půl roku na mnoha projektech a nemůžu si na nic stěžovat. Na spolupráci s Ľubkou si cením hlavně toho, že odvádí skvělou práci, texty vždy dodá s předstihem a má přesah do optimalizace pro vyhledávače (SEO), což beru v dnešní době jako naprosto klíčové a dává to jakémukoliv copywriterovi obrovskou přidanou hodnotu. Ľubka je úžasný a pozitivní člověk, spolupráce s ní je pro mě obohacující, a proto ji mohu na 100 % doporučit.

Dominik Michalík

SEO specialista
dom.no@seznam.cz
Rád bych doporučil dle osobní zkušenosti copywriterku Ľubomíru Honíškovou. Tvoří nám české texty v kosmetickém oboru. S její prací jsem velmi spokojen. Články jsou připraveny vždy kvalitně a včas.

Marek Mandelík

Ľubomíra je velmi dobrá copywriterka. Spolupráce s ní je naprosto příkladná! Zakázky vyřizuje včas a komunikace je opravdu příjemná. Texty jsou věcné, bezchybné, zajímavé a s ohledem na SEO. Ľubku doporučuji každému, komu záleží na kvalitním webovém obsahu.

Aleksandra Smolarek

HS-Trade
www.etuo.sk
S Ľubomírou jsme spolupracovali na více našich projektech. Dodávala nám texty na webové stránky a články na náš blog na předem zadaná témata. Na spolupráci oceňuji je profesionalitu, rychlost a zejména přímo až neuvěřitelný talent na psaní. Ľubomíra je jednička v tom co dělá, tedy vím, že výsledek je pokaždé na 100 %. Spolupráci mohu určitě každému doporučit.

Michal Leško

jednate společnosti Hebl Group, LaS outsourcing, LaS Home
Služby paní Honíškové hodnotím velice kladně. Pracuje rychle, je spolehlivá, flexibilní a velmi milá. Ještě jednou děkuji a vřele doporučuji všem!

Martina Havlová

S Ľubomírou spolupracujeme velmi rádi. Její texty jsou vždy nápadité, skvěle chápe zadání a je opravdu rychlá. Můžeme se na její práci spolehnout. Ceníme si také velice její schopnosti psát texty jak česky, tak slovensky.

Lenka Svobodová

Account Manager
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS