Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Lucie Hejhalová > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Ing. Lucie Hejhalová — architektka marketingové strategie a manažerských dovedností

Zobrazuji č. 1115 z celkem 15 doporučení prezentace Ing. Lucie Hejhalová:
Na Lucku jsem se obrátila ve fázi vyhoření v oblasti mého podnikání. Hned první schůzka byla efektivní a velmi přínosná. Naší společnou diskusí jsme našli oblasti, na které se mám zaměřit, abych v sobě znovu našla ten pravý záměr podnikání, motivaci a osobnostní restart a podařilo se! Osobně to pro mě byla fuška hledat ty „správné“ odpovědi u sebe samé. Jakmile jsem si ujasnila své směřování, následně přišly i nové nápady. Každá další schůzka s Luckou mě posunula o kus dál, co se týče mého směrování nejen v pracovní oblasti. Jsem ráda, že právě Lucka byla v té době mým průvodcem. Následovala jsem její e-book „V čem podnikat“, který byl v té době pro mě hnacím strojem. Koučů a mentorů je na trhu velmi mnoho, ale Lucka se od nich odlišuje nejen svým lidským empatickým přístupem, ale zároveň i profesionalitou a dochvilností. Každá její rada a způsob jakým mě vedla, mi pomohl ujasnit si mé směrování nejen v pracovní oblasti.

Milena Zemanová

majitelka Veselapismenka.cz
www.veselapismenka.cz
S Luckou jsme měli jen jedno sezení, ale můžeme říci, že nás velmi podpořilo. Získali jsme od ní důležitou zpětnou vazbu na naše podnikatelské záměry a základní filozofii firmy. Důležité pro nás bylo i to, že na některé věci jsme mohli nahlédnout i z jejího úhlu pohledu, což mezi námi rozpoutalo další diskuzi a dalo impuls pro vznik nových myšlenek. Naším cílem při setkání bylo určit si strategii komunikace pro webové stránky, což věříme, že se podařilo. Líbilo se nám i to, že sama Lucie doporučila, abychom si nejdříve vše ověřili praxí u zákazníka a pak případně navázali s další komunikací.

Blanka Junová

Lidé a Zdroje
www.lideazdroje.cz
Díky paní Hejhalové jsem se dozvěděl, jakých chyb jsem se v počátku svého podnikání dopouštěl a jak tyto chyby napravit. Po mém setkání s paní Hejhalovou vím, co mohu udělat pro rozvoj svého podnikání. Bez její pomoci bych na tyto důležité marketingové kroky sám nepřišel. Její empatie, schopnost naslouchat, najít problémy, kterých si lidé nejsou vědomi a schopnost vypracovat strategický plán, je ohromující. Paní Hejhalovou mohu doporučit všem, kdo začínají podnikat nebo podnikají.

Josef Kolář

Brána Harmonie – čínská medicína
www.cinska-medicina-praha5.cz
Pro workshop o silných stránkách u Lucky Hejhalové jsem se rozhodla z několika důvodů. Jednak jsem dospěla k závěru, že nedělám práci, kterou bych měla, jednak mě základní škola vychovala k tomu, abych se zlepšovat v tom, co mi nejde, ale nikdo nepodporoval to, co mi jde. Takže jsem za těch x let vlastně zapomněla, co mi jde. A navíc mám pocit, že sama o sobě nic moc nevím. Mých soukromých tipů jsem měla víc, ale výsledek mě překvapil – můj přirozený talent je přednášení a výuka. Je pravda, že přednášení se věnuji od začátku svého profesního života od 10minutových přednášek po celodenní výuku. Vždy jsem ho brala jako nutné zlo. Začínám tedy nad touto svojí částí profesního života uvažovat jinak a jsem zvědavá, kam mě poměrně jasný návod přivede :-) Moc děkuji za další sebepoznávací zážitek :-)

Jitka Tomešová

www.fitbee.cz/nas-tym/mgr-jitka-tomesova…
Na paní Hejhalovou jsem se obrátila za účelem poradenství v začátcích mého podnikání. Konzultace se mi moc líbila a byla pro mě velmi přínosná. Pomohla mi najít odpovědi na důležité otázky ohledně mého záměru. Díky konzultaci konečně rozumím, jak své kroky naplánovat, specifikovat a jak postupovat. Pochopila jsem, kdo je můj cílový zákazník a jak se k němu efektivně obracet. Během konzultace jsem se cítila velice příjemně a zároveň jsem si z ní odnesla cenné rady. Určitě doporučuji všem, kteří potřebují radu ve svém podnikání.

Jitka Doležalová

lektorka cizích jazyků
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS