Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Lucie Hejhalová > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Ing. Lucie Hejhalová — architektka marketingové strategie a manažerských dovedností

Zobrazuji č. 1113 z celkem 13 doporučení prezentace Ing. Lucie Hejhalová:
S Luckou jsme měli jen jedno sezení, ale můžeme říci, že nás velmi podpořilo. Získali jsme od ní důležitou zpětnou vazbu na naše podnikatelské záměry a základní filozofii firmy. Důležité pro nás bylo i to, že na některé věci jsme mohli nahlédnout i z jejího úhlu pohledu, což mezi námi rozpoutalo další diskuzi a dalo impuls pro vznik nových myšlenek. Naším cílem při setkání bylo určit si strategii komunikace pro webové stránky, což věříme, že se podařilo. Líbilo se nám i to, že sama Lucie doporučila, abychom si nejdříve vše ověřili praxí u zákazníka a pak případně navázali s další komunikací.

Blanka Junová

Lidé a Zdroje
www.lideazdroje.cz
Díky paní Hejhalové jsem se dozvěděl, jakých chyb jsem se v počátku svého podnikání dopouštěl a jak tyto chyby napravit. Po mém setkání s paní Hejhalovou vím, co mohu udělat pro rozvoj svého podnikání. Bez její pomoci bych na tyto důležité marketingové kroky sám nepřišel. Její empatie, schopnost naslouchat, najít problémy, kterých si lidé nejsou vědomi a schopnost vypracovat strategický plán, je ohromující. Paní Hejhalovou mohu doporučit všem, kdo začínají podnikat nebo podnikají.

Josef Kolář

Brána Harmonie – čínská medicína
www.cinska-medicina-praha5.cz
Pro workshop o silných stránkách u Lucky Hejhalové jsem se rozhodla z několika důvodů. Jednak jsem dospěla k závěru, že nedělám práci, kterou bych měla, jednak mě základní škola vychovala k tomu, abych se zlepšovat v tom, co mi nejde, ale nikdo nepodporoval to, co mi jde. Takže jsem za těch x let vlastně zapomněla, co mi jde. A navíc mám pocit, že sama o sobě nic moc nevím. Mých soukromých tipů jsem měla víc, ale výsledek mě překvapil – můj přirozený talent je přednášení a výuka. Je pravda, že přednášení se věnuji od začátku svého profesního života od 10minutových přednášek po celodenní výuku. Vždy jsem ho brala jako nutné zlo. Začínám tedy nad touto svojí částí profesního života uvažovat jinak a jsem zvědavá, kam mě poměrně jasný návod přivede :-) Moc děkuji za další sebepoznávací zážitek :-)

Jitka Tomešová

www.fitbee.cz/nas-tym/mgr-jitka-tomesova…
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS