Doporučení z první ruky

Ing. Lucie Kroužková — kreativní grafička a copywriterka


Zobrazuji všech 5 doporučení

Lucka je důležitým členem celého marketingového týmu Ochutnej Ořech.cz. Vždy dokáže napsat chytlavé marketingové texty a zpracovat grafické bannery velmi originálním a kreativním způsobem. Dodržuje stanovené termíny a její práce je systematická. Díky, že tě máme, Lucko!

Petr Voves ml.
jednatel Ořechy a sušené plody s.r.o.
www.ochutnejorech.cz vovespetr@seznam.cz 728 624 981

Člověk, u kterého se můžete spolehnout, že dodrží slovo a dohodnuté termíny. Prioritou navíc zůstává výsledek, do kterého díky svému empatickému přístupu dokáže promítnout vaše individuální potřeby. Umí být „parťákem“ a ne jen dodavatelem.

Ing. Michal Kropáček
manažer Hauser spol. s r.o.
https://www.hauser.com/cs michal.kropacek@hauser.com 388 404 329

Lucie je velmi kreativní, týmová a zodpovědná osoba. Během tříletého působení ve firmě Agentes IT se jí podařilo úspěšně nastartovat procesy online marketingu, na který se firma rozhodla zaměřit.

Ing. Tomáš Vrchota
projektový manažer Agentes IT, s.r.o.
tomas.vrchota@agentes-it.com

Spolupráce s Lucií je skvělá. Z komunikace je patrné, že naprosto ví, co potřebujete, dokáže poradit a vždy dodrží termín. Texty i grafiky odráží přesně to, jak chceme, aby naše společnost byla vnímána. Vše je krásně sladěno i do těch nejmenších detailů, které nám udělaly největší radost. Lucie se dokáže skvěle naladit na vaši vlnu a vykouzlí vám nejen to, co jste chtěli, ale vždy dostanete něco víc :-).

Adéla Svozilková
provozní ředitelka Už to neřeším
www.uztoneresim.cz info@uztoneresim.cz

S Luckou se výborně spolupracovalo, vždy byla ochotná poradit a pomoct s výběrem nejlepšího řešení. I přes to, že navrhnout grafický design na maturitní lístky a plakát není vůbec jednoduché, Lucka to zvládla skvěle a my si tak můžeme užít náš maturitní ples o to více!

Simona Valentová
student