Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Lucie Mynářová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Bc. Lucie Mynářová — copywriterka a markeťačka na sociální sítě

Zobrazuji všech 9 doporučení prezentace Bc. Lucie Mynářová:
Spolupráce s paní Mynářovou je pro USNU nové spaní velkým přínosem. Lucie se dokázala velmi rychle a přesně zorientovat v naší firmě, nasát naši filozofii a najít tu nejvhodnější textovou i grafickou prezentaci pro naše záměry. Těšíme se na dlouhodobou spolupráci a můžeme ji ostatním jen doporučit.

Stanislav Šabršula

jednatel
www.nove-spani.cz
S Lucií spolupracujeme od května 2019 při správě našich tří facebookových profilů k našim e-shopům Vše pro kolo, Vše pro šití a Cyklodiskont. Se spoluprací jsme velice spokojeni, Lucie se nejprve velmi důkladně seznámila s našimi potřebami a očekáváními a podle toho následně zcela samostatně připravuje kampaně pro naše tři e-shopy. Navrhované a zpracované kampaně nám zasílá jednou měsíčně ke schválení, kdy tento systém spolupráce velice vítáme, neboť jsme velmi vytíženi našimi obchodními záležitostmi a správou webů. A výsledky? Například u eshopu Vše pro šití se Lucii podařilo během velmi krátké doby několikanásobně navýšit počet sledujících a tím i kupujících klientů. Pokud hledáte profesionální, kreativní přístup a bezstarostnou správu facebookových profilů, tak Lucie Vám zcela jistě pomůže vyřešit Vaše potřeby a očekávání.

Ing. Šárka Soares, MBA

manager
www.vseprokolo.cz
Hledáte-li kvalitní propagaci na poli sociálních sítí, přesné plnění termínů, předem definovanou strategii a perfektní plnění rozpočtových i výkonnostních plánů včetně reportingu, tak u slečny Mynářové jste na správné adrese.

Jan Hellemann

Operation & Account Manager
www.bugo.cz
S Luckou jde prostě všechno jednodušeji. Oceňuji její práci s osobním přístupem a trpělivostí. Dokázala se rychle přizpůsobit a zorientovat, co od mých klientů očekávám. Díky kreativnímu myšlení nepostrádají její články a texty originalitu, jsou poutavé a zajímavé. Potřebujete-li pomoci přiblížit se sociálním sítím nebo tápete nad každým textem co psát nebo jak jej formulovat, určitě se obraťte na Lucii.

Lucie Štubňová

jednatelka
www.sanstel.cz
Na začátku naší spolupráce se Lucie dokázala rychle seznámit s problematikou firmy. Pochopila směr, kterým chceme jít. Oceňuji na ní také spolehlivou komunikaci, pečlivost a nápaditost. Dokáže pružně reagovat na změny. Sháníte-li někoho na sociální sítě, samostatné předkládání návrhů na propagaci a psaní textů, doporučuji.

Vít Krawciw

manažer
www.jamall.cz ~ krawciw@jamall.cz
Lucie je moc šikovná, ke své práci přistupuje zodpovědně. Mohli jsme se na ni spolehnout. Oceňuji také její kreativní nápady. Pokud hledáte osobu, která své profesi rozumí a stanovené termíny jsou pro ni svaté, mohu určitě doporučit.

Bc. Elena Stiborová

Jednatelka
www.fyzartis.cz ~ stiborovae@fyzartis.cz
S Lucií jsem začal spolupracovat před 3 měsíci. Pro naši agenturu Stanovský consulting & marketing s.r.o. spravuje několika klientům sociální síť Facebook a připravuje texty. Na začátku spolupráce jsem byl velmi příjemně překvapen, jak se Lucka rychle dokázala zorientovat v marketingové strategii u jednotlivých klientů. Její práci hodnotím velmi pozitivně a vážím si jejího proaktivního přístupu k práci. Zadané úkoly plní vždy na čas, nebo s předstihem. V posledních několika letech jsem spolupracoval i s jinými „volnonožci“ a bohužel musím říct, že ve většině případů jsem s výsledkem práce nebyl spokojen. U Lucie je to však jiné a pevně věřím, že naše spolupráce bude pokračovat i nadále a její práce bude stejně kvalitní jako tomu je doposud.

Martin Stanovský

Jednatel
www.stanovskyconsulting.cz ~ martin@stanovskyconsulting.cz
Bc. Michaela Nečasová
Lucku znám z mediální agentury, kde jsme obě pracovaly jako copywriterky a správkyně sociálních sítí. Její příspěvky na sociální sítě mi byly často inspirací a vzorem. Nepostrádají nápad, vtip i šikovně podaný prodej. Lucka neváhá vložit také vlastní iniciativu a nafotí klientům produkty v instagramovém duchu. Její fotky skvěle oživí každou sociální síť a jsou oproti bezduchým produktovkám z Photoshopu autentičtější a atraktivnější. Milá komunikace s fanoušky a vyladěné reklamy skvěle završují její práci.

Bc. Michaela Nečasová

copywriterka a správkyně sociálních sítí
Ing. Dominika Roháčová
Lucka je velmi pracovitá, nadaná a kreativní duše, která má vždycky skvělé nápady. Pokud chcete něco, co nikdo jiný nemá, tak s Luckou nemůžete šlápnout vedle.

Ing. Dominika Roháčová

správce sociálních sítí, copywriter, produktový fotograf a kreativec
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS