Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Lucie Nohynková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Lucie Nohynková — tvůrce webových stránek, správce webů a sociálních sítí

Zobrazuji všech 8 doporučení prezentace Ing. Lucie Nohynková:
Rád bych zde doporučil Lucii Nohynkovou, u které jsem poptal úpravu webových stránek našeho společenství. Musím především vyzdvihnout rychlé komunikační schopnosti a jednání, které bylo příjemné a podané pro mne, jako pro laika, kde mi bylo vše srozumitelně vysvětleno a náš web tak díky tomu mohl být upraven a vybaven současnými standardy. Především jsem přinášel své návrhy, jak web upravit a jaké widgety či pluginy použít a Lucie vše řádně koordinovala a o každém postupu mne informovala a celý proces se tak velmi urychlil. Mám z nové podoby webu opravdu radost.

Marek Ouředník

místopředseda výboru SV
www.vlastina846.info ~ marek.ourednik@centrum.cz
Ing. Lucii Nohynkovou mohu vřele doporučit. Profesionalita, přátelský přístup a skvěla komunikace.

Sergej Čajko

opravář elektrospotřebičů
prackyamycky.cz ~ prackyamycky@gmail.com ~ 601 555 681
Spolupráce s Lucií byla velmi příjemná, rychlá a profesionální. Je to člověk na svém místě. Mohu jí poděkovat za spoustu rad a doporučení jak vylepšit Facebook a Instagram.

Jasna Šnajdr

Lucie mi pomohla nastavit responzivitu jednoho z mých webů pro mobilní zařízení. Spolupráce byla perfektní a ještě rychlejší, než jsme se domluvily. Vše mi laicky vysvětlila a trpělivě odpovídala i na všechny mé otázky. Určitě ji v budoucnu znovu oslovím.

Lucie Doležalová

virtuální asistentka
www.luciedolezalova.cz ~ info@luciedolezalova.cz ~ 775 599 938
Lucie je velmi profesionální, kreativní a trpělivá. Je přátelská a dobře se s ní mluví o sociálních médiích. Odvádí skutečně skvělou práci. Jsem ráda, že jsem našla někoho, kdo je spolehlivý a včas dodává vynikající obsah.

Jared C.

Lucii jsem oslovila o spolupráci poté, co jsem viděla, jak skvěle pomáhá se sociálními sítěmi mému příteli. Parádní texty, skvělé nápady, úžasná podpora. Luciina práce je vždy precizní a přitom zrcadlí povahu daného podnikání. Je opravdu zachována jedinečnost. S její velmi příjemnou povahou, přátelskou komunikací, podporou a velikou trpělivostí, když něčemu nerozumím, si mě Lucie velmi získala a vím, že je to jedna z mých TOP investicí do mého podnikání. Lucii proto mohu velmi doporučit, neboť je opravdu profesionál ve svém oboru, ať už se jedná o sociální sítě nebo weby.

Darja Janíčková

virtuální asistentka a zakladatelka agentury s virtuálními asistentkami
www.lektorum.cz ~ darja@lektorum.cz
Spolupráce s paní Nohynkovou byla vždy bezproblémová, rychlá a její práce odpovídala vysoké kvalitě. Velmi doporučuji!

Jan Švehlík

Mohu vřele doporučit služby Lucie Nohynkové, která pro naši nízkoprahovou dílnu Metráž spravuje webové stránky a reklamu na sociálních sítích. Má přehled v aktuálních trendech technologických, marketingových i designových. Je ochotná, spolehlivá, reaguje velmi pružně a okamžitě. Vždy nám velmi dobře poradí. Opravdu můžu spolupráci s ní vřele doporučit.

Kateřina Jungová

kreativní vedoucí nízkoprahové dílny Metráž, která pomáhá ženám v tísnivé sociální situaci
www.metrazdesign.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS