Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Lucie Peláková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Lucie Peláková — copywriterka, redaktorka, editorka a překladatelka němčiny

Zobrazuji č. 110 z celkem 16 doporučení prezentace Mgr. Lucie Peláková:
Paní Pelákovou můžeme rozhodně doporučit. Odborný článek v oblasti zvládla na jedničku. Ze zaslaných materiálů udělala sumarizaci, odkomunikovala si doplňující otázky k úplnosti článku, připravila náhled, změny zapracovala. Výsledek je perfektní. Těšíme se na další spolupráci.

Ing. Marek Mázl

Edag.cz
www.edag.cz ~ marek.mazl@edag.cz ~ 607 099 094
Chtěli bychom potvrdit preciznost, rychlost a spolehlivost paní Pelákové. Díky profesionálnímu přístupu, vlastní nápaditosti, kreativitě a precizně provedené korektuře textů, nám velmi pomohla s rozsáhlou úpravou našich webových stránek iCOOL.cz. Můžeme potvrdit, že práce paní Pelákové je naprosto úžasná, rádi budeme i v budoucnu spolupracovat.

Tomáš Hájek

obchodní manažer
www.icool.cz
Mohu potvrdit, že spolupráce s paní Mgr. Pelákovou je skvělá. Oceňuji její rychlost, kreativitu a spolehlivost. S jejími prezentacemi a úpravami textů jsem byl vždy spojený. Doporučuji!

Petr Dvořák

www.reality-dvorak.cz
S prací Lucie Pelákové jsme byli vždy naprosto spokojeni. Oceňujeme její flexibilitu, profesionální přístup a spolehlivost.

Petr Freiberg

www.flashstudio.cz
S Lucií spolupracujeme již několik let a musím říct, že jsem z výsledků její práce vždy nadšen. Dokáže se skvěle ponořit do zadaného tématu bez ohledu na to, zda se jedná o obsah odborný či neodborný, dokáže texty napsat vždy v poptávaném stylu –od komických odstavečků na web s mladou cílovou skupinou, až po decentní texty pro web advokátní kanceláře. U Lucie vždy vím, kolik její práce bude stát a kdy ji mohu čekat ve své mailové schránce, čehož si u ní velice cením, protože dochvilnost je u týmové spolupráce jedna z hlavních předností. Co už mi v mailu od Lucie všechno přistálo? Od komplikovaných sloganů, přes info-boxy s požadavky na konkrétní počet znaků, po kompletní obsah malých i rozsáhlých webů, tištěných oslovení potenciálních klientů, ale třeba i texty prodejní či texty s cílem nasměrovat návštěvníka na konkrétní stránku. Spolupráci s Lucií tedy doporučuji všemi deseti! :)

Matyáš Cettl

webdeveloper
www.matyas-cettl.cz ~ info@matyas-cettl.cz
Výborná spolupráce, rychlé jednání, dodání a redigování připravených textů. Určitě služby paní Pelákové doporučujeme.

Edita Klembasová

FESCHU lighting&design
724 645 192
Mgr. Lucie Peláková je velmi zkušená autorka. Příjemně se s ní spolupracuje, odvádí profesionální práci a vždy dodrží, co slíbí. Líbí se mi, že přichází i s vlastními nápady a má chuť se ve věcech angažovat.

Jan Záluský

příloha Podnikání, Hospodářské noviny
Mgr. Lucie Peláková dlouhodobě zajišťuje rozmanité typy redakčních prací pro členský magazín společnosti Mensa České republiky. Vážíme si především vysoké pečlivosti, s jakou přistupuje ke všem úkolům, promyšleného, zodpovědného a komunikativního přístupu při řešení nenadálých situací nebo nejasností v zadání, nápaditých podnětů na zlepšení a spolehlivého, otevřeného, proaktivního a flexibilního přístupu.

Ing. Tomáš Kubeš

místopředseda a šéfredaktor členského magazínu společnosti Mensa České republiky
kontakty.mensa.cz ~ tomas.kubes@mensa.cz
Spolupráce s Lucií Pelákovou na tvorbě a revizi textů předčila naše očekávání, a proto ji neustále rozšiřujeme. Oceňujeme především invenci, s jakou k tvorbě textů přistupuje. Podstatné je pro nás také velmi dobré pochopení cílové skupiny a prozákaznická orientace. Pozitivně hodnotíme také pečlivost, spolehlivost a rychlost zpracování textů. Spolupráci s Lucií Pelákovou proto můžeme jedině doporučit.

Lenka Hořáková

Marketing Manager, top vision open events s.r.o.
www.topvision.cz ~ lenka.horakova@topvision.cz
Mgr. Lucie Peláková má rychlé jednání a kvalitní práce odpovídající dohodnuté ceně. Doporučuji.

Czechproduct.cz s.r.o.

tvůrci webových prezentací a e-shopů
www.czechproduct.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS