Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Lucie Peláková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Lucie Peláková — copywriterka, redaktorka, editorka a překladatelka němčiny

Zobrazuji č. 110 z celkem 14 doporučení prezentace Mgr. Lucie Peláková:
Spolupráce s Lucií Pelákovou na tvorbě a revizi textů předčila naše očekávání, a proto ji neustále rozšiřujeme. Oceňujeme především invenci, s jakou k tvorbě textů přistupuje. Podstatné je pro nás také velmi dobré pochopení cílové skupiny a prozákaznická orientace. Pozitivně hodnotíme také pečlivost, spolehlivost a rychlost zpracování textů. Spolupráci s Lucií Pelákovou proto můžeme jedině doporučit.

Lenka Hořáková

Marketing Manager, top vision open events s.r.o.
www.topvision.cz ~ lenka.horakova@topvision.cz
Mgr. Lucie Peláková má rychlé jednání a kvalitní práce odpovídající dohodnuté ceně. Doporučuji.

Czechproduct.cz s.r.o.

tvůrci webových prezentací a e-shopů
www.czechproduct.cz
Mgr. Lucie Peláková je velmi zkušená autorka. Příjemně se s ní spolupracuje, odvádí profesionální práci a vždy dodrží, co slíbí. Líbí se mi, že přichází i s vlastními nápady a má chuť se ve věcech angažovat.

Jan Záluský

příloha Podnikání, Hospodářské noviny
Mgr. Lucie Peláková dlouhodobě zajišťuje rozmanité typy redakčních prací pro členský magazín společnosti Mensa České republiky. Vážíme si především vysoké pečlivosti, s jakou přistupuje ke všem úkolům, promyšleného, zodpovědného a komunikativního přístupu při řešení nenadálých situací nebo nejasností v zadání, nápaditých podnětů na zlepšení a spolehlivého, otevřeného, proaktivního a flexibilního přístupu.

Ing. Tomáš Kubeš

místopředseda a šéfredaktor členského magazínu společnosti Mensa České republiky
kontakty.mensa.cz ~ tomas.kubes@mensa.cz
S prací Lucie Pelákové jsme byli vždy naprosto spokojeni. Oceňujeme její flexibilitu, profesionální přístup a spolehlivost.

Petr Freiberg

www.flashstudio.cz
Můžeme potvrdit, že práce paní Pelákové je naprosto úžasná. Paní Peláková nám skutečně velmi pomohla dát naši webovou stránku krásně do kupy. Také oceňujeme její rychlost, nápaditost a spolehlivost. Skutečně super spolupráce, rádi se zase ozveme.

Anna Raditschová

www.mlyn-pod-lesem.cz
S paní Pelákovou jsme spolupracovali na úpravě obsahu webových stránek www.diwvay.com, prezentujících přírodní kosmetiku Divine Way. S konzultací i s redigováním textů jsem byl spokojen. Získal jsem cenné připomínky k naší prezentaci i k dalšímu rozvíjení vztahů s médii a s veřejností v zájmu propagace našich produktů a služeb.

Libor Bednařík

spolumajitel firmy Divine Way
www.divway.com ~ info@divway.com ~ 773 135 631
Paní Peláková pro nás připravuje firemní časopisy a PR články v oblasti lékařské přístrojové diagnostiky. Ceníme si jejích zkušeností v oblasti vydávání firemních časopisů, spolehlivosti a kreativního přístupu k práci.

Ing. Michal Továrek, MBA

obchodní ředitel QUICKSEAL INTERNATIONAL, s. r. o.
www.quickseal.eu
Psychotronika, bioenergetika, geopatogenní a psychosomatické zóny, energoinformační pole a další podobné „šílenosti“, to je problematika, která vyžaduje značné znalosti se specifickým zaměřením. Jmenované obory jsou náplní práce společnosti Aquameden. A ač jsou velmi náročné na pochopení, zvládla je Mgr. Lucie Peláková tak dobře, že je k neuvěření, že je nestudovala. Při korektuře pro většinu lidí atypických informací, se dokáže vcítit do myšlenkových pochodů tvůrce textu, což je obrovská výhoda pro zadavatele, neboť díky tomu dokáže citlivě a smysluplně korigovat to, co mnozí ani nechápou. Díky tomuto jejímu vysoce profesionálnímu přístupu doporučujeme, abyste využili její um pro své texty.

Jiří Hlinka

koordinátor výzkumu a vývoje ve společnosti Aquameden
www.podporabyti.cz ~ info@podporabyti.cz ~ 724 421 953
Mgr. Lucie Peláková pracuje velmi efektivně a rychle. Dokáže se rychle zorientovat v dané problematice bez zbytečného zdržování a vysvětlování. Bez problému doporučuji.

Jaroslav Koťara

www.kotaraoriginal.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS