Doporučení z první ruky

Mgr. Lucie Peláková — copywriterka, redaktorka, editorka a překladatelka němčiny


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 20 doporučení

Mgr. Magdalena Čevelová, MBA

Lucii jsem požádala o korektury e-knihy Jak získat samé skvělé zákazníky. Spolehlivě vychytala všechny chyby a překlepy. Na několika místech navíc navrhla stylistické opravy, které text pomohly výrazně vylepšit. Velmi jsem ocenila i poznámky k obsahu e-knihy a číslování stránek. Děkuji za skvělou práci a rozhodně doporučuji.

Mgr. Magdalena Čevelová, MBA
marketingová čarodějnice

Jako šéfredaktorka odborného časopisu velice doporučuji spolupráci s paní magistrou Pelákovou. Je to precizní, spolehlivá, naprosto profesionální a lidsky velmi příjemná dáma.

Zuzana Lebedová
šéfredaktorka Listů klinické logopedie, Asociace klinických logopedů ČR
casopis.aklcr.cz zuzana.lebedova@email.cz 777 970 421

Mohu potvrdit, že spolupráce s paní Mgr. Pelákovou je skvělá. Oceňuji její rychlost, kreativitu a spolehlivost. S jejími prezentacemi a úpravami textů jsem byl vždy spojený. Doporučuji!

Petr Dvořák
jednatel Reality Dvořák s. r. o.
www.reality-dvorak.cz

Paní Mgr. Pelákovou mohu doporučit na 100 % za její rychlost, jak v komunikaci, tak v odvedené práci. Jsem velice spokojen a určitě to není naposled, co jsem využil její perfektní služby! :))

Radek Rýdl
profesionální jezdec Freestyle BMX, trenér a pořadatel BMX workshopů a exhibicí
www.rrbmxdays.cz radekrydlbmx@gmail.com

Chtěli bychom potvrdit preciznost, rychlost a spolehlivost paní Pelákové. Díky profesionálnímu přístupu, vlastní nápaditosti, kreativitě a precizně provedené korektuře textů, nám velmi pomohla s rozsáhlou úpravou našich webových stránek iCOOL.cz. Můžeme potvrdit, že práce paní Pelákové je naprosto úžasná, rádi budeme i v budoucnu spolupracovat.

Tomáš Hájek
obchodní manažer ICT EXPERT s. r. o.
www.icool.cz

Paní Pelákovou můžeme rozhodně doporučit. Odborný článek v oblasti zvládla na jedničku. Ze zaslaných materiálů udělala sumarizaci, odkomunikovala si doplňující otázky k úplnosti článku, připravila náhled, změny zapracovala. Výsledek je perfektní. Těšíme se na další spolupráci.

Ing. Marek Mázl
komunikace, EDAG Engineerig CZ spol. s r. o.
www.edag.cz marek.mazl@edag.cz 607 099 094

S Lucií spolupracujeme již několik let a musím říct, že jsem z výsledků její práce vždy nadšen. Dokáže se skvěle ponořit do zadaného tématu bez ohledu na to, zda se jedná o obsah odborný či neodborný, dokáže texty napsat vždy v poptávaném stylu –od komických odstavečků na web s mladou cílovou skupinou, až po decentní texty pro web advokátní kanceláře. U Lucie vždy vím, kolik její práce bude stát a kdy ji mohu čekat ve své mailové schránce, čehož si u ní velice cením, protože dochvilnost je u týmové spolupráce jedna z hlavních předností. Co už mi v mailu od Lucie všechno přistálo? Od komplikovaných sloganů, přes info-boxy s požadavky na konkrétní počet znaků, po kompletní obsah malých i rozsáhlých webů, tištěných oslovení potenciálních klientů, ale třeba i texty prodejní či texty s cílem nasměrovat návštěvníka na konkrétní stránku. Spolupráci s Lucií tedy doporučuji všemi deseti! :)

Matyáš Cettl
webdeveloper
www.matyas-cettl.cz info@matyas-cettl.cz

S prací Lucie Pelákové jsme byli vždy naprosto spokojeni. Oceňujeme její flexibilitu, profesionální přístup a spolehlivost.

Petr Freiberg
jednatel společnosti Flashstudio, s. r. o
www.flashstudio.cz

Mgr. Lucie Peláková je velmi zkušená autorka. Příjemně se s ní spolupracuje, odvádí profesionální práci a vždy dodrží, co slíbí. Líbí se mi, že přichází i s vlastními nápady a má chuť se ve věcech angažovat.

Jan Záluský
příloha Podnikání, Hospodářské noviny

Paní magistru Pelákovou jsme oslovili pro rámec úpravy textů pro naši společnost. Paní Peláková je profesionál na svém místě a je důkazem toho, jak to vypadá, když je člověk své práci plně odevzdán. Naše maximální spokojenost je jistotou, že bude-li to potřeba, tak víme, na koho se můžeme spolehnout i v budoucnu. Služby paní Pelákové tak můžeme zcela doporučit jak soukromým, tak firemním subjektům. Spolehlivost, rychlost, odbornost, vstřícnost, to je jen část vlastností, kterými si můžete být u paní Pelákové jisti.

Radek Weigl
jednatel společnosti Royalis s.r.o.
www.royalis.cz