Doporučení z první ruky

Mgr. Lucie Peláková — copywriterka, redaktorka, editorka a překladatelka němčiny


Zobrazuji č. 11-20 z celkem 20 doporučení

Spolupráce s Lucií Pelákovou na tvorbě a revizi textů předčila naše očekávání, a proto ji neustále rozšiřujeme. Oceňujeme především invenci, s jakou k tvorbě textů přistupuje. Podstatné je pro nás také velmi dobré pochopení cílové skupiny a prozákaznická orientace. Pozitivně hodnotíme také pečlivost, spolehlivost a rychlost zpracování textů. Spolupráci s Lucií Pelákovou proto můžeme jedině doporučit.

Lenka Hořáková
Marketing Manager, top vision open events s.r.o.
www.topvision.cz lenka.horakova@topvision.cz

Výborná spolupráce, rychlé jednání, dodání a redigování připravených textů. Určitě služby paní Pelákové doporučujeme.

Edita Klembasová
FESCHU lighting&design
724 645 192

Mgr. Lucie Peláková dlouhodobě zajišťuje rozmanité typy redakčních prací pro členský magazín společnosti Mensa České republiky. Vážíme si především vysoké pečlivosti, s jakou přistupuje ke všem úkolům, promyšleného, zodpovědného a komunikativního přístupu při řešení nenadálých situací nebo nejasností v zadání, nápaditých podnětů na zlepšení a spolehlivého, otevřeného, proaktivního a flexibilního přístupu.

Ing. Tomáš Kubeš
místopředseda a šéfredaktor členského magazínu společnosti Mensa České republiky
kontakty.mensa.cz tomas.kubes@mensa.cz

Psychotronika, bioenergetika, geopatogenní a psychosomatické zóny, energoinformační pole a další podobné „šílenosti“, to je problematika, která vyžaduje značné znalosti se specifickým zaměřením. Jmenované obory jsou náplní práce společnosti Aquameden. A ač jsou velmi náročné na pochopení, zvládla je Mgr. Lucie Peláková tak dobře, že je k neuvěření, že je nestudovala. Při korektuře pro většinu lidí atypických informací, se dokáže vcítit do myšlenkových pochodů tvůrce textu, což je obrovská výhoda pro zadavatele, neboť díky tomu dokáže citlivě a smysluplně korigovat to, co mnozí ani nechápou. Díky tomuto jejímu vysoce profesionálnímu přístupu doporučujeme, abyste využili její um pro své texty.

Jiří Hlinka
koordinátor výzkumu a vývoje ve společnosti Aquameden
www.podporabyti.cz info@podporabyti.cz 724 421 953

Mgr. Lucie Peláková má rychlé jednání a kvalitní práce odpovídající dohodnuté ceně. Doporučuji.

Czechproduct.cz s.r.o.
tvůrci webových prezentací a e-shopů
www.czechproduct.cz

Můžeme potvrdit, že práce paní Pelákové je naprosto úžasná. Paní Peláková nám skutečně velmi pomohla dát naši webovou stránku krásně do kupy. Také oceňujeme její rychlost, nápaditost a spolehlivost. Skutečně super spolupráce, rádi se zase ozveme.

Anna Raditschová
www.mlyn-pod-lesem.cz

S paní Pelákovou jsme spolupracovali na úpravě obsahu webových stránek www.diwvay.com, prezentujících přírodní kosmetiku Divine Way. S konzultací i s redigováním textů jsem byl spokojen. Získal jsem cenné připomínky k naší prezentaci i k dalšímu rozvíjení vztahů s médii a s veřejností v zájmu propagace našich produktů a služeb.

Libor Bednařík
spolumajitel firmy Divine Way
www.divway.com info@divway.com 773 135 631

Paní Peláková pro nás připravuje firemní časopisy a PR články v oblasti lékařské přístrojové diagnostiky. Ceníme si jejích zkušeností v oblasti vydávání firemních časopisů, spolehlivosti a kreativního přístupu k práci.

Ing. Michal Továrek, MBA
obchodní ředitel QUICKSEAL INTERNATIONAL, s. r. o.
www.quickseal.eu

Mgr. Lucie Peláková pracuje velmi efektivně a rychle. Dokáže se rychle zorientovat v dané problematice bez zbytečného zdržování a vysvětlování. Bez problému doporučuji.

Jaroslav Koťara
www.kotaraoriginal.cz

Požadoval jsem přeložení několika dokumentů z ČJ do NJ. Práce byla odevzdána v dohodnutém termínu a v bezchybné kvalitě. Cenová nabídka byla dodržena. Doslova mě šokovala mimořádná pečlivost. Paní Peláková při překladu ověřila i formální části dokumentů a doplnila či opravila tak jména, názvy či adresy. Výsledkem byl 100% kompletní dokument připravený k dalšímu použití a pro mne úspora času. V budoucnu velmi rád služeb paní Pelákové znovu využiji a stejně tak její služby doporučuji každému dalšímu zájemci.

Zdeněk Malý
obchodní ředitel
zdenek.maly@centrum.cz 702 283 484