Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Lucie Peláková > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Lucie Peláková — copywriterka, redaktorka, editorka a překladatelka němčiny

Zobrazuji č. 1114 z celkem 14 doporučení prezentace Mgr. Lucie Peláková:
Požadoval jsem přeložení několika dokumentů z ČJ do NJ. Práce byla odevzdána v dohodnutém termínu a v bezchybné kvalitě. Cenová nabídka byla dodržena. Doslova mě šokovala mimořádná pečlivost. Paní Peláková při překladu ověřila i formální části dokumentů a doplnila či opravila tak jména, názvy či adresy. Výsledkem byl 100% kompletní dokument připravený k dalšímu použití a pro mne úspora času. V budoucnu velmi rád služeb paní Pelákové znovu využiji a stejně tak její služby doporučuji každému dalšímu zájemci.

Zdeněk Malý

obchodní ředitel
zdenek.maly@centrum.cz ~ 702 283 484
Mohu potvrdit, že spolupráce s paní Mgr. Pelákovou je skvělá. Oceňuji její rychlost, kreativitu a spolehlivost. S jejími prezentacemi a úpravami textů jsem byl vždy spojený. Doporučuji!

Petr Dvořák

www.reality-dvorak.cz
S Lucií spolupracujeme již několik let a musím říct, že jsem z výsledků její práce vždy nadšen. Dokáže se skvěle ponořit do zadaného tématu bez ohledu na to, zda se jedná o obsah odborný či neodborný, dokáže texty napsat vždy v poptávaném stylu –od komických odstavečků na web s mladou cílovou skupinou, až po decentní texty pro web advokátní kanceláře. U Lucie vždy vím, kolik její práce bude stát a kdy ji mohu čekat ve své mailové schránce, čehož si u ní velice cením, protože dochvilnost je u týmové spolupráce jedna z hlavních předností. Co už mi v mailu od Lucie všechno přistálo? Od komplikovaných sloganů, přes info-boxy s požadavky na konkrétní počet znaků, po kompletní obsah malých i rozsáhlých webů, tištěných oslovení potenciálních klientů, ale třeba i texty prodejní či texty s cílem nasměrovat návštěvníka na konkrétní stránku. Spolupráci s Lucií tedy doporučuji všemi deseti! :)

Matyáš Cettl

webdeveloper
www.matyas-cettl.cz ~ info@matyas-cettl.cz
Výborná spolupráce, rychlé jednání, dodání a redigování připravených textů. Určitě služby paní Pelákové doporučujeme.

Edita Klembasová

FESCHU lighting&design
724 645 192
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS