Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Lucie Peláková > Ukázky mojí práce > RRBMXDAYS.CZ - copyediting webu BMX týmu

RRBMXDAYS.CZ - copyediting webu BMX týmu

Odkaz: www.rrbmxdays.cz
Zobrazuji položku č. 18 z celkem 53 položek v této galerii:

RRBMXDAYS.CZ - copyediting webu BMX týmu
« Předcházející FINANČNÍSAMURAJ.CZ - copyediting textů pro web o finanční nezávislosti a investování do nemovitostí  (zobrazit v plné velikosti)ČISTĚ.CZ - copyediting článků a textů pro web úklidové firmy  (zobrazit v plné velikosti)RRBMXDAYS.CZ - copyediting webu BMX týmu  (náhled aktuálně zobrazené položky)ROYALIS.STORE - copyediting textů pro web prodejce šperků a investičních kovů  (zobrazit v plné velikosti)NÁVRH OBSAHU A TEXTY PRO INFORMAČNÍ LETÁK o vyhlídce Špička v Mikroregionu Tanvaldsko  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Mgr. Lucie Peláková

Mgr. Lucie Peláková

německá vlajka
copywriterka, redaktorka, editorka a překladatelka němčiny — Copywriting, redigování textů a korektury, tvorba firemních časopisů i překlady-lokalizace z němčiny pro malé a velké firmy i jednotlivce. Dlouhodobá praxe v médiích a v PR agentuře. Dobré reference: Nano Green, top vision, E.ON, Europ Assistance aj.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 20 doporučení
Mobil: 604 162 176 ~ Email: pelakova.luci@gmail.com ~ Web: www.pelakova.cz
Místo: Praha ~ Působnost: celá ČR

2005 – 2022 © Robert Vlach a Mgr. Lucie Peláková Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS