Doporučení z první ruky

Ing. Lucie Tomanová — webdesignérka


Zobrazuji č. 11-20 z celkem 50 doporučení

Požádal jsem Lucii o úpravu mého webu. Velmi si cením její profesionální přístup, vynikající komunikaci, dobré rady a nápady, které má. Potěšila mě i pozitivní reakce amerického pracovníka Wordpressu na provedené změny, kterou jsem vůbec nečekal. Lucie mi odvádí poctivou práci. Doporučuji všemi deseti!

Petr Kořínek
www.elias-elektro.cz info@elias-elektro.cz 603 715 240

Využila jsem doporučení na Lucku v době, když jsem řešila aktualizaci webu. Za to doporučení a okamžik toho rozhodnutí spolupracovat s Luckou jsem moc vděčná. Slečna Lucka na základě prvotního dotazníku a pár prvotních telefonátů okamžitě správně pochopila moje potřeby, nacítila energii a i moje přání a vize. Připravila během krátkého času prvotní návrh, se kterým jsem hned souhlasila. Prakticky to byl dobrý základní kámen, na který se pak už jen stavěla finální podoba. Celkově spolupráce s Luckou byla ve velké pohodě, přizpůsobila se mým časovým možnostem, dodržela všechny termíny a dala mi i určitá doporučení a i směřování. A hlavně má Lucka hrozně klidný, milý a srozumitelný projev. Moc doporučuji.

Romana Zina Massy
majitelka studia enije
www.enije.cz romanazinamassy@gmail.com 728 373 193

Rád bych tímto způsobem poděkoval Lucii za naši spolupráci. Vše proběhlo na základě naší dohody! Jediný blok v naší spolupráci byl můj čas! Lucie byla trpělivá, nápomocná a dostupná pro zodpovězení případných dotazů! Odvádí kvalitní práci, za kterou si zaslouží ocenění! Doporučuji!!!

Lukáš Smrček
725 554 441

Děkuji Lucii za skvělou online konzultaci ohledně sociálních sítí a webové stránky. Vysvětlila mi vše jasně a srozumitelně. Opravdu mi její doporučení pomohla. Vřele doporučuji!

Anna Rasmussen
fotografka
Annarasmussen.cz

Spolupráci s paní Nohynkovou mohu vřele doporučit. Potřebovaly jsme velmi narychlo vytvořit web k dokumentárnímu filmu. Vše se povedlo na jedničku. Ocenila jsem především rychlost komunikace a také ochotu mi vždy vše vysvětlit a zodpovědět mé otázky. Lucie je skutečně profesionálka ve svém oboru.

Eliška Burdová
produkční

S Lucií jsme se seznámily v mentoring programu, kde mi byla přidělená jako můj mentor a půl roku se mi zodpovědně věnovala a zaučovala mě ve tvorbě webových stránek. Obdivuji její zkušenosti, na každou mou otázku rychle reagovala a ukázala mi, kde danou věc najít a na co si dát pozor. Prošly jsme společně přes základní nastavení až po pokročilejší nastavení webu. Lucka je profesionál, který má letité zkušenosti s tvorbou webu i sociálními sítěmi. Je super s ní spolupracovat, hodně jsem se od ní naučila a všem ji mohu doporučit.

Petra Melíšková
Marketing Manager v eventové agentuře

Spolupráce s Ing. Lucií Nohynkovou byla na profesionální úrovni. Vždy dokázala předčit má očekávání a vymyslet skvělá řešení pro můj web. Velice si vážím schopnosti naslouchat a přizpůsobit stránky mé profesi. Z webu jsem nadšen a Lucii bych bez váhání doporučil komukoliv.

Bc. Stanislav Černý
hypoteční poradce
www.stanislavcerny.cz info@stanislavcerny.cz

S Lucií se mi spolupracovalo báječně. Je to rychlá, vstřícná, chápavá a ochotná osoba, které nevadily mé leckdy poněkud zmatené instrukce a dokázala přesně pochopit, co chci. Mohu ji všem jen doporučit.

Irena Obermannová
spisovatelka
www.irenaobermannova.cz

S Lucií mám velice dobré zkušenosti a můžu jen doporučit spolupráci. Vytvářela pro nás a naše klienty weby od A do Z. Dále nám byla vždy k dispozici k radám ohledně vylepšení a drobných úprav stávajících webů našich klientů. Lucie má profesionální jednání, je ochotná a flexibilní.

Tereza Zajíčková
projektový manažer
tereza.zajickova@pozitif.cz 724 340 825

Lucii mohu opravdu doporučit. Její profesionální přístup a především skvěle odvedenou práci. Měl jsem opravdu štěstí!

Karolína Janáčková
janacek.marcel@gmail.com