Doporučení z první ruky

Ing. Lucie Tomanová — webdesignérka


Zobrazuji č. 21-30 z celkem 50 doporučení

Moc ráda doporučím spolupráci s Lucií. Vytvořila pro mě nové webové stránky, vysvětlila mi, jak s nimi pracovat, vysvětlila mi další souvislosti, které mi unikaly. Poradila si s designem stránek i s technickou stránkou webu, uhladila texty, aby to celé vyznělo tak, jak jsem chtěla. To vše s velkou ochotou a vstřícností a zároveň trpělivostí k mým laickým dotazům i požadavkům, na které jsem si vzpomněla až v průběhu spolupráce. Za mě velká spokojenost, určitě se na Lucii obrátím znovu.

Blanka Makoňová
výživová poradkyně a terapeutka EFT
blankamakonova.cz blanka@blankamakonova.cz

Děkuji Lucii za její trpělivost a ochotu při tvorbě webu dotáhnout každou maličkost k mé spokojenosti. Nedocházelo k průtahům termínů. Rozhodně mohu jedině doporučit.

Zdena Müllerová
redaktorka
www.all4fun.cz zdena13@post.cz 774 739 484

Lucka mi připravovala nový web úplně od začátku. Měla jsem určitou představu, jak by měl vypadat a jaké by měl mít funkce, což jsme spolu detailně probraly a následně jsme se přes několik návrhů dostaly k finální podobě, se kterou jsem ohromně spokojená. Web běží rychle a spolehlivě. Ale ten hlavní důvod, proč se mi s Luckou skvěle spolupracovalo, je její ochota naslouchat a citlivě doporučovat možné varianty, které splní požadovanou funkci, ale zároveň budou splňovat technické nároky. Řešily jsme spolu např. různé prvky webu, velikost písma, kontaktní formuláře nebo barevnost různých částí webu, to vše v mobilní i desktopové verzi. Pokud mi něco nebylo jasné, vysvětlila mi to. Komunikace byla celkově spolehlivá a svižná. Já jsem z webu nadšená a Lucku můžu určitě doporučit.

Kateřina Hráská
business mentorka
www.strategista.cz

Chtěla bych Lucce moc poděkovat za vytvoření mých nových webových stránek. Velmi oceňuji rychlost a ochotu. Nebyla to jen čistě tvorba zakázky, ale empaticky mi i vždy dala zpětnou vazbu na mé nápady. Hodně oceňuji celkový servis, jako například videa, která mi poskytla k tomu, abych se o web mohla starat sama. Její služby hodnotím jako nadstandardní. Ještě jednou moc děkuji.

Tereza Rančáková
lektorka rozvojových kurzů, seminářů a workshopů
www.rancakova.cz info@rancakova.cz 731 626 709

Spolupráci s Lucií mohu jen doporučit. Oceňuji její profesionální přístup při tvorbě webových stránek, je velmi kreativní, její nápady nemají chybu. O vzhledu a funkčnosti webových stránek jsem měla jen malou představu, ale Lucie těm mým představám dodala vždy ten správný směr a tak jsem nyní se svými webovými stránkami velmi spokojená. Ještě jednou moc děkuji a těším se na další spolupráci.

Petra Konvalinová
účetní
www.konvalucto.cz konvalucto@volny.cz

Moc děkuju Lucii za skvělou spolupráci při realizaci firemního webu. Lucie Tomanová (dříve Nohynková) je profesionál s přátelským přístupem, který dokáže poradit, vysvětlit a během chvíle vše změnit dle vašich požadavků. Dalším plusem je, že po realizaci vám nabídne dlouhotrvající spolupráci, a vy se o svůj web nemusíte vůbec starat. Velmi Lucii doporučuji!

Nikol Dollingerová

Práce s Luckou byla absolutně skvělá zkušenost. Vytvořila mi webové stránky předně podle mých představ. Lucka je velmi ochotná, kreativní a má smysl pro detail. Velmi oceňuji její profesionální, rychlý a milý přístup. Lucku vřele doporučuji.

Monika Zemánková
fitness trenérka
www.monikafitness.com

Paní Tomanovou mohu jen doporučit. Pomohla mi zrenovovat web a postavit online kurz v členské sekci. Byla jsem velmi spokojená s rychlým postupem, vše vysvětlila tak, abych tomu rozuměla a nasměrovala mě při tvorbě webu tak, aby výsledek vypadal podle mých představ.

Hana Panáčková
www.opanevnimdnuaktivne.cz

Díky Lucii a její trpělivosti, vstřícnosti, rychlosti, preciznosti a citu pro detail mohl spatřit světlo světa můj nový web plný bylinek, který návštěvníci hodnotí jako „stránky, které mají duši“. Původní záměr a mé očekávání bylo splněno na výbornou. Co se týče dodatečných úprav a spravování webu, z mé strany spokojenost.

Lenka Martanová
Bylinky pro radost
www.bylinkyproradost.cz bylinkylenka@seznam.cz 728 339 689

Na Lucii musím ocenit zejména její trpělivost, vstřícnost a profesionalitu. Vždy se mi snažila maximálně vyjít vstříc a poctivě se věnovala všem mým připomínkách. Je vidět, že Lucka své práci po technické stránce rozumí. Zároveň se nemusíte obávat nejasností v komunikaci, vždycky se vám dovede přiblížit a vysvětlit vám vše podstatné. Ještě jednou moc děkuji za příjemnou spolupráci Luci.

Kristina Rumlová
coach4joy.com