Doporučení z první ruky

Ing. Lucie Tomanová — webdesignérka


Zobrazuji č. 31-40 z celkem 50 doporučení

Na paní Lucii si velice cením její profesionalitu, flexibilitu a pochopení. Zakázku jsem delší dobu ladila a měla jsem mnoho dotazů, na které paní Lucie velice trpělivě odpovídala. Žádná laická otázka jí neobtěžovala, naopak mě vždy ujišťovala, že se na ni můžu kdykoliv obrátit s dalšími dotazy nebo návrhy k úpravám. Jsem nadšená, že díky ní mám individuálně nastavený základ webu propojený s Mailerlite, FB Pixel a Google Analytics. Těším se na další spolupráci při rozšiřování webu a jeho nastavování pro prodej produktů. Naše spolupráce byla pro mě velice přínosná. Mám nejen skvěle nastavený web zdrcadlící moji esenci, ale naučila jsem se i částečně pracovat s technikáliemi, což určitě uplatním při dalším nastavování.

Zdenka Juklová
koučka a lektorka
www.zdenkajuklova.cz jedinecne@zdenkajuklova.cz

Potřebovala jsem svoje v pořadí již druhé webové stránky. Zvolila jsem Lucii Tomanovou a musím říct, že to bylo výborné rozhodnutí. Je to úžasná profesionálka nejen co se technické stránky týká, ale dokázala mi poradit a nasměrovat mě i v ostatních oblastech, jako je design nebo grafika. Stránky mají přesně tu správnou dávku odbornosti a ženské esence. Přesně jak jsem si představovala.

Mgr. Monika Svobodová
terapeutka
www.monikasvobodova.com monika@monikasvobodova.com 606 736 286

Spolupráci s Lucií mohu 100% doporučit jak z hlediska gesignu webových stránek, tak z hlediska technického zázemí, funkčnosti a péče o stránky. Zároveň si velice vážím její jasné a rychlé komunikace. Díky spolupráci s ní mohu expandovat a rozvíjet svoje služby a tvořivost. Děkuji s velkou vděčností.

Lucie Aujeska
mentorka & facilitátorka rozvojových programů pro ženy
www.lucieaujeska.com

Lucie, děkuji Vám. Tak trochu přemýšlím, že bych si těch webů od Vás nechal udělat víc. Vůbec nevím o čem by byly, ale co vím, že by se tvořily s elegancí, úsměvem, humorem, empatií a krásou. Děkuji Vám.

Filip Čapka
herec
www.filipcapka.cz

Se spolupráci s Lucií Tomanovou jsem moc spokojená. Pomohla mi si ujasnit, co mám na webu mít za informace a provedla mě celou tvorbou podkladů pro web. A že to pro mě nebylo zrovna jednoduché! Velmi jsem ocenila její akceschopnost a pomoc v situaci, kdy jsem musela během kampaně kvůli technickým chybám přejít ze starého webu na nový. A do třetice, moc oceňuji její nekonečnou trpělivost se změnami, které jsem dělala v průběhu tvorby webu – jakmile jsem totiž své návrhy textů a vizuál viděla, hned mě napadlo, jak to upravit a doplnit a Lucii jsem vděčná, že každou změnu velmi rychle zapracovala a celý web se narodil v opravdu rekordním čase.

Alena Hanušová
byznys mentorka kouček a terapeutek
www.alenahanusova.cz

Ráda bych sdílela mou zkušenost v rámci spolupráce s Lucií. Vytvořila pro mne web, který má duši přesně tak, jak uvádí na svých vlastních webových stránkách. Po dobu spolupráce jsem vůbec neočekávala, že moje webové stránky budou tak kompletní, luxusní a výstižné. Lucie byla po celou dobu komunikativní a velmi dobře se mi věnovala. Byla ochotná si se mnou v případě zájmu zatelefonovat a odpovídala vždy na mé dotazy. V případě mých potřeb měnila a ukazovala nové náhledy a byla velmi ochotná a trpělivá pro tvoření stále lepší a lepší verze webu, i když jsem dělala změny neustále. Moje slabina je lehký perfekcionismus a s ním je náročné tvořit konečnou verzi čehokoliv. S Lucií jsem byla velmi spokojená a doporučuji její práci každému, kdo touží po vlastí jedinečnosti webu s profesionálním a přátelským přístupem.

Gabriela Sivatori Sittková
umělkyně, mentorka a průvodkyně žen
www.gabrielasivatorisittkova.cz

Lucku Tomanovou můžu vřele doporučit. Oceňuji její individuální přístup, který zaujala k tvorbě mé webové stránky i za rychlost, se kterou reagovala na mé požadavky a komentáře. Jsem vděčná za konstruktivní a upřímný názor na moje podněty. Na tomto místě bych ještě jednou Lucce ráda poděkovala za její trpělivost, protože během tvorby webu se u mě sešlo několik pracovních a osobních povinností, kvůli kterým jsem nereagovala tak rychle, jak bych si představovala. V případě další správy webu se neváhám svěřit opět do rukou Lucky. Ještě jednou díky za vše!

Martina Pardubská
lektorka češtiny pro cizince
nastartujtecestinu.com martina@nastartujtecestinu.com

MENTORING IS THE BEST CHOICE. Na začátku roku jsem věděla, že nějak potřebuji nakopnout svoji cestu v marketingu, ale nevěděla jsem, kde začít. Do cesty mi přišla Lucka jako mentorka v jarním programu Holek z marketingu. A lepší push ve svojí cestě jsem si ani nemohla přát. Její nadhled, zkušenosti a upřímnost mě zprvu nenápadně, ale s odstupem skokově posunuli dál. Ne nadarmo se říká: stačí začít a chtít. Mentoring je přesně ten správný začátek k tomu, srovnat si to, co člověk už ví nebo umí, co chce, ale není schopný to sám pojmenovat nebo vidět. Je jedno v jaké části své pracovní i jiné cesty zrovna jste, mentoring není jednorázový zážitek a zkušenost jenom pro juniory. Je to příležitost k zastavení a rekapitulaci, ale i k utřídění myšlenek a sebereflexi. Po každé lekci s Luckou jsem si uvědomila něco nového nebo se donutila zamyslet nad jiným úhlem pohledu. Mentoring je skvělá věc, ale bez správného Mentora by neměla smysl. Proto doporučuji Lucii, která je inspirativní, klidná, trpělivá a otevřená osobnost. Naslouchá a vnímá. Každou větou, otázkou i odpovědí inspiruje a pomáhá hledat a vést k tomu správnému v danou chvíli. Pokud přemýšlíte nad tím jít do mentoringu, udělejte to. Pokud přemýšlíte jít do mentoringu s Luckou, udělejte to. Čas, který věnujete sobě a svému rozvoji, vám totiž nikdo nevezme a chvíle s fajn lidmi taky ne. Lucko, děkuju ještě jednou za to, že jsi se stala důležitou součástí mé cesty. Ať už mě dovede kamkoliv. Teď se mi líbí a je fajn si to přiznat, což je jedna z věcí, co jsem se s Tebou naučila. Ať se daří a věřím, že se ještě potkáme. :-)

Věra Satránská
online marketérka
satranska.ver@seznam.cz

Lucie nám zpracovala 2 weby a její práci můžeme jen doporučit a to nejen s ohledem na dobře odvedenou a profesionální práci, ale též s ohledem na její trpělivost s délkou dodání našich částí. Děkujeme a těšíme se na další budoucí spolupráci!

Štěpán Malý
majitel společnosti a konzultant
www.menu2many.cz

Spolupráce s Lucií je něco, o čem jsem dlouho snila. Mé umělecké duši dala řád a formu. Zároveň vždy vyslechla mé požadavky, které kreativně a profesionálně umístila na web tak, aby pro návštěvníka webu bylo vše pochopitelné. Nikdy nepřestanu být vděčná za to, že mi Luci přišla do cesty a stala se tvůrkyní mého webu. Tímto jí znovu děkuji a vám všem spolupráci s ní doporučuji, věřte, že litovat rozhodně nebudete.

Jasna Šnajdr
malířka abstraktní malby a průvodkyně workshopů
www.jasnaartwork.com info@jasnaartwork.com