Doporučení z první ruky

Ing. Lucie Tomanová — webdesignérka


Zobrazuji č. 41-50 z celkem 50 doporučení

Lucii jsem oslovil s poptávkou zpracování osobního webu pro poskytování služeb. Lucie velmi rychle pochopila mé potřeby a navrhla úžasně jednoduchou formu jednostránkového webu, který splnil mé požadavky. Komunikace byla velmi svižná a profesionální. Po dokončení jsem obdržel sadu rad a návodů, jak se o web starat, což velmi oceňuji. Určitě doporučuji.

Radim Stráník
podnikatelský poradce
radimstranik.com jsem@radimstranik.com

Lucii jsem si vybral, protože jsem na základě jejího portfolia očekával čisté, elegantní, ale zároveň příjemné webové stránky. Což se jí povedlo na jedničku, web si pochvalují přátelé i klienti. Oceňuji její transparentnost v komunikaci a flexibilitu ohledně termínů a mých požadavků, kterých nebylo málo. Neměla problém stavět na německé verzi webu, a dokonce si hladce poradila i se španělskou verzí. Jsem spokojený :)

Filip Svetlošák
online jazykový lektor
www.vetlo.at

S Luci jsme se potkaly na Bali před pár lety, od té doby se naše cesty spojily a staly se z nás kamarádky. Když jsem se rozhodovala nad tím, komu svěřím vytvoření e-shopu pro moji značku oblečení, Lucka byla číslo jedna. Její práce a vizuál je přesně to co mám ráda. Celá spolupráce byla naprosto bezproblémová, zhmotnila vše co jsem si vymyslela. A je mi velmi nápomocná i po předání webu. Děkuji <3

Kateřina Hlůšková
tvůrkyně
www.lesaty.cz

Lucka je talentovaný profesionál, který ví co dělá. Líbilo se mi, že pracuje strukturovaně, postupně, a s úžasnou schopností po celou dobu procesu transparentně komunikovat. Lucka se nezdráhala doporučit jak by web měl vypadat, přičemž citlivě naslouchala mým potřebám a celkové představě, které vždy zahrnula do svých návrhů. Úlevou bylo také, že Lucka je zdatná v IT propojení mnohých technologických produktů, které je třeba s webovou stránkou propojit z pohledu e-commerce, rezervací atd. Práce s Luckou byl dynamický kreativní process, který jsem si moc užila. Při tvorbě webu mi poradila i s mnoha aspekty budování mého podnikání, čehož si moc vážím a těším na další roky spolupráce, kdy se můj web bude proměňovat společně se mnou a potřebami mé práce.

Lenka Vera
NLP Kouč, Change Manager
Www.LenkaVera.com

Web je moje vizitka, která návštěvníka buď okamžitě osloví, nebo okamžitě odradí. Proto jsem se rozhodla své staré webové stránky, spadající do druhé kategorie, změnit. Díky Lucii se mi to podařilo v rekordním čase a k mé naprosté spokojenosti. S tvůrci webů už mám bohužel své hořké zkušenosti, ale s Lucií se na mne konečně usmálo štěstí. Nic nebyl problém, vše jsme vždy rychle a v pohodě vyřešily, na čem jsme se domluvily, to platilo. Vybavila mne také srozumitelným návodem, jak web spravovat, s ujištěním, že pokud si nebudu vědět rady, mohu se na ni kdykoli obrátit. Jak uklidňující pro člověka tápajícího ve světě digitálních technologií, pro kterého bylo ještě donedávna „WordPress“ sprosté slovo. Pokud chcete mít web podle vašich představ v rozumném čase, Lucie je rozhodně ta správná volba.

Yvona Švecová
instruktorka jógy
www.jogasyvonou.cz

Když hledáte někoho, kdo svou práci dělá velmi kvalitně a s opravdu velkým přesahem, obraťte se na Lucii. Je nejen skvělá webdesignérka, ale já ji znám i jako svou pravou ruku při vytváření a nastavování všeho včetně kampaně k online kurzu. Celý web včetně členských sekcí nachystá skvěle. Mně osobně pomohla i s emailingem a díky ní je i vizuálně krásný a mně, tvůrkyni, ladí s duší a vystihuje mou podstatu. Prodejní stránky, landing page jsou dobře nastavené, fungující a krásné. Čeho si u Lucie vážím velmi je i to, že včas komunikuje všechny změny, které z její strany mohou nastat včetně dovolených tak, abyste si mohli vyřešit v té době záložní plán. To, že se na ni můžete spolehnout, je k nezaplacení! Její přístup je naprosto profesionální, ale i srdečný a lidsky příjemný. Lucie, moc děkuji!

Milena Kořínková
celostní fyzio a aroma terapeutka

Mohu vřele doporučit služby Lucie Tomanové, která pro mě vytvořila nový web. Je ochotná, spolehlivá, reaguje rychle. Vždy mi velmi dobře poradila co bude více efektivní a jak to můžeme realizovat. Spolupracuje s lidmi z různých odvětvi, takže cokoliv jsem potřebovala, hned mě nasměrovala na koho se můžu obrátit. Spolupráci s ní můžu vřele doporučit.

Táňa Shcherban
zubařka
odkorenekekorunce.cz

Lucie mi dělala web a jsem nadšená. Spolupráce a vzájemná komunikace byla radostí. Díky instrukcím od Lucie vše plynulo a navazovalo na sebe. Obzvláště oceňuji, jak se Lucie dokázala nacítit na mou představu o vizuálu a převedla to hravě do reality + můj text dokázala rozhodit na web a vypíchnout z toho to podstatné. Lucie má cit na sjednocení fotek, barev, textu a mé představy. Hledáte web, který nebude stát statisíce a bude krásný, funkční a autentický? Pak Lucie :-)

Jana Rathausová
koučka a mentorka žen, průvodkyně rituálů
www.silazeny.cz jana@silazeny.cz

S Luckou jsme řešily náš svatební web. Krásná, minimalistická, vkusná šablona, skvělá a rychlá komunikace. Lucka byla velmi ochotná a výsledek byl dle očekávání super, takže určitě doporučuji všem budoucím novomanželům a ještě jednou děkuji.

Kateřina Kozubová
Ondřej Petrželka

Za dlouhá léta působení v marketingu jsem nezažil nikoho, kdo reaguje tak rychle, spolehlivě a profesionálně, na jakékoliv zadání ohledně úprav na webu, jako paní Tomanová. Tohle je opravdu obdivuhodné. Naše cesty se prolínají v rámci spolupráce na stejném projektu a její služby mohu jen doporučit!

Ondřej Petrželka
expert na řízení marketingu firem s přesahem, jaký oceníte