Doporučení z první ruky

Lucie Tůmová, MBA — realitní makléřka se specializací na prodej nemovitostí v Praze a Středočeském kraji


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 40 doporučení

Po dřívějších zkušenostech s realitními kancelářemi jsme si chtěli byt prodat sami. Od známého jsme ale dostali doporučení na paní Tůmovou. Její přístup a profesionalita se vůbec nedá s ostatními makléři srovnávat. Paní Tůmová se o všechno postarala, byt prodala rychle a za cenu, kterou jsme požadovali. Vždy byla milá a ochotná. Můžeme jí všem doporučit.

Jirka J.
Praha

Mé zkušenosti s touto makléřkou jsou jen ty nejlepší. Ať se jednalo o prodej mého domu či následně o nákup bytu nebo pouhou konzultaci, vždy se jednalo o zcela profesionální (v tom nejlepším smyslu slova) jednání a přístup ke klientovi. Mohu s plnou zodpovědností doporučit každému z případných dalších klientů. A paní Tůmové jen opakovaně a upřímně poděkovat.

Eduard Vlk

Moc děkuji za perfektní služby při hledání nového bytu. Opravdu se nám tu dobře bydlí, a navíc byla veškerá agenda vyřízená závratnou rychlostí. Vůbec jsem nedoufala, že to půjde tak snadno a rychle. Ráda doporučím vaše služby svým známým. Byla jste opravdu skvělá!

Jana Voldanová

Poprvé jsem prodávala byt a musím říct, že moje zkušenost s realitní kanceláří dumrealit.cz, a tedy především s paní Lucií Tůmovou, byla naprosto vynikající. Vše bylo zařízeno velmi rychle a profesionálně. Můžu skutečně doporučit a vím, že pokud budu v budoucnu potřebovat zase byt prodat či koupit jiný, obráním se právě na paní Tůmovou. Děkuji moc.

Žofie Pouzarová

Moc a moc děkuji za služby spojené s pronájmem bytu. Vše bylo vyřízeno rychle, srozumitelně, pečlivě a hlavně dobře. Pokud bych ještě někdy pronajímala byt, tak jedině s vaší společností a jedině s paní Lucií Tůmovou.

Zdeňka Andrejová

Musím poděkovat a doporučit paní Tůmovou. Je to top makléřka. Při prodeji mého bytu, který jsem zadala vícero makléřům, byla jediná, která se o mě starala. Přivedla mi spoustu zájemců, i když prodej nebyl snadný, přesto to nevzdala a uspěla. Její přístup je opravdu profesionální a budu ji všem doporučovat. Tímto jí velmi děkuji.

Dagmar Čechová

Být ve správný čas na správném místě je umění obchodníka. Paní Tůmová kupujícího opravdu přivedla a prodej i přes řadu komplikací dotáhla do zdárného konce.

Josef Šeda

Děkuji paní Tůmové za prodej mého bytu. Nejenom že zareagovala jako první na mou nabídku, ale dotáhla ji vcelku rychle a bez zbytečných průtahů do zdárného konce. Jen tak dál!

Petr Škvára

Žádné plané sliby, reálný pohled na trh s nemovitostmi, pracovitost, ochota, profesionalita, to je Lucie Tůmová, vřele doporučuji.

Pavel Beníšek

Moje zkušenost s paní Tůmovou byla velice pozitivní. Paní Tůmová je velmi zodpovědná, organizovaná a rozumná. Ve svém oboru se pohybuje jako ryba ve vodě. Vřele ji doporučuji.

Lucie Michalíčková