Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Lucie Tůmová > Doporučení > 4. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Lucie Tůmová — realitní makléřka se specializací na prodej nemovitostí v Praze a Středočeském kraji

Zobrazuji č. 3135 z celkem 35 doporučení prezentace Lucie Tůmová:
Realitní makléři v ČR se dle mého názoru jednoduše dělí na 2 velké skupiny – ti dobří a ti špatní . Paní Tůmová zcela jistě patří do té první z nich a jsem moc ráda, že jsem se při výběru nespletla a vsadila na ni. Byla vždy k dispozici, odborně znalá věci a ochotná naslouchat a respektovat přání klienta. Pokud bych znovu stála před otázkou výběru osoby, která mě při prodeji bytu bude zastupovat, nerozhodla bych se jinak než opět pro ni. Rovněž bych ráda ocenila vysoce profesionální právní servis. Souhrnem – sice vyšší provize, která se ovšem naprosto vrátí ve 100% profesionálním servisu.

Ing. Lucie Andrlová

Při prodeji bytu v Praze jsme byli postaveni před hotovou věc. Protože se jednalo o prodej pro nás v zahraničí, bylo nutné se obrátit na profesionály. Realitní makléřku paní Tůmovou vybrala naše příbuzná z Čech, které se celá záležitost taktéž dotýkala. Ukázalo se, že tato volba byla správným rozhodnutím. Všechny podklady, které byly potřebné, nám předkládala a doplňovala promptně, reagovala na vzniklé situace profesionálně, věci řešila nepřetržitě, i pozdě večer byla k dispozici, jak si to vyžadovala příprava k prodeji. A velmi důležité bylo, jak byt připravila na foto a videoprohlídku. Velký podíl měla na tom, aby byla dosažena námi požadovaná prodejní cena, což je nesporně důležitý ukazatel. Každému, kdo se chystá prodat nemovitost v Praze, můžeme Lucii Tůmovou vřele doporučit. Zároveň jí chceme touto cestou za její snahu, přístup a celou práci srdečně poděkovat.

Milana Čornaničová

Paní Tůmová je úžasná žena, která mi pomohla prodat můj byt v Malešicích. Připravila byt profesionálně na prohlídky, poradila ve všem, co jsem potřebovala vědět při své nezkušenosti s prodejem. Byla stále ochotná a milá, věnovala se mi každou chvilku, vysvětlovala a radila objektivně. Díky milé paní Lucince jsem prodala svůj byt velmi rychle, v což jsem vůbec na začátku nedoufala, že se povede. Ale paní Lucinka mě podporovala a uklidňovala, že vše dobře dopadne. A také dopadlo dobře ke spokojenosti mé i kupujících. Milá paní Lucinko, přeji Vám vše krásné na světě, hodně spokojených klientů a budu Vás všude doporučovat. Váš přístup k nám, klientům, je naprosto lidský, plný porozumění a laskavosti. Moc Vám děkuji, jste skvělá žena.

Blanka Forstová

Touto cestou bych chtěla zhodnotit odvedenou práci paní Tůmové při prodeji bytu – jedním slovem skvělá. Na základě doporučení jsem paní Tůmovou oslovila a od prvního tel. hovoru a následného osobního setkání jsem věděla, že to byla perfektní volba. Jednoduše jsem předala klíče od bytu, o nic víc už jsem se nestarala. Vše bylo v její režii, perfektně byt připravila k prohlídkám, vypracovala fotodokumentaci a video bytu, to vše na profesionální úrovni. Velmi ochotná a vstřícná při řešení různě vzniklých situací v průběhu realizace prodeje. Touto cestou bych chtěla paní Tůmové poděkovat za skvělý servis a za mě ji vřele doporučuji jako perfektní realitní makléřku na vysoké profesionální úrovni.

Zdena Růžičková

Děkuji slečně Tůmové za velmi vstřícné a rychlé jednání.

Jitka Hurt

fotoprodukce
www.superclona.cz ~ hurtjitka@gmail.com ~ 777 240 248
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS