Doporučení z první ruky

Lucie Tůmová, MBA — realitní makléřka se specializací na prodej nemovitostí v Praze a Středočeském kraji


Zobrazuji č. 31-40 z celkem 40 doporučení

Realitní makléři v ČR se dle mého názoru jednoduše dělí na 2 velké skupiny – ti dobří a ti špatní . Paní Tůmová zcela jistě patří do té první z nich a jsem moc ráda, že jsem se při výběru nespletla a vsadila na ni. Byla vždy k dispozici, odborně znalá věci a ochotná naslouchat a respektovat přání klienta. Pokud bych znovu stála před otázkou výběru osoby, která mě při prodeji bytu bude zastupovat, nerozhodla bych se jinak než opět pro ni. Rovněž bych ráda ocenila vysoce profesionální právní servis. Souhrnem – sice vyšší provize, která se ovšem naprosto vrátí ve 100% profesionálním servisu.

Ing. Lucie Andrlová

Při prodeji bytu v Praze jsme byli postaveni před hotovou věc. Protože se jednalo o prodej pro nás v zahraničí, bylo nutné se obrátit na profesionály. Realitní makléřku paní Tůmovou vybrala naše příbuzná z Čech, které se celá záležitost taktéž dotýkala. Ukázalo se, že tato volba byla správným rozhodnutím. Všechny podklady, které byly potřebné, nám předkládala a doplňovala promptně, reagovala na vzniklé situace profesionálně, věci řešila nepřetržitě, i pozdě večer byla k dispozici, jak si to vyžadovala příprava k prodeji. A velmi důležité bylo, jak byt připravila na foto a videoprohlídku. Velký podíl měla na tom, aby byla dosažena námi požadovaná prodejní cena, což je nesporně důležitý ukazatel. Každému, kdo se chystá prodat nemovitost v Praze, můžeme Lucii Tůmovou vřele doporučit. Zároveň jí chceme touto cestou za její snahu, přístup a celou práci srdečně poděkovat.

Milana Čornaničová

Paní Tůmová je úžasná žena, která mi pomohla prodat můj byt v Malešicích. Připravila byt profesionálně na prohlídky, poradila ve všem, co jsem potřebovala vědět při své nezkušenosti s prodejem. Byla stále ochotná a milá, věnovala se mi každou chvilku, vysvětlovala a radila objektivně. Díky milé paní Lucince jsem prodala svůj byt velmi rychle, v což jsem vůbec na začátku nedoufala, že se povede. Ale paní Lucinka mě podporovala a uklidňovala, že vše dobře dopadne. A také dopadlo dobře ke spokojenosti mé i kupujících. Milá paní Lucinko, přeji Vám vše krásné na světě, hodně spokojených klientů a budu Vás všude doporučovat. Váš přístup k nám, klientům, je naprosto lidský, plný porozumění a laskavosti. Moc Vám děkuji, jste skvělá žena.

Blanka Forstová

Touto cestou bych chtěla zhodnotit odvedenou práci paní Tůmové při prodeji bytu – jedním slovem skvělá. Na základě doporučení jsem paní Tůmovou oslovila a od prvního tel. hovoru a následného osobního setkání jsem věděla, že to byla perfektní volba. Jednoduše jsem předala klíče od bytu, o nic víc už jsem se nestarala. Vše bylo v její režii, perfektně byt připravila k prohlídkám, vypracovala fotodokumentaci a video bytu, to vše na profesionální úrovni. Velmi ochotná a vstřícná při řešení různě vzniklých situací v průběhu realizace prodeje. Touto cestou bych chtěla paní Tůmové poděkovat za skvělý servis a za mě ji vřele doporučuji jako perfektní realitní makléřku na vysoké profesionální úrovni.

Zdena Růžičková

Děkuji slečně Tůmové za velmi vstřícné a rychlé jednání.

Jitka Hurt
fotoprodukce
www.superclona.cz hurtjitka@gmail.com 777 240 248

Paní Lucie Tůmová je realitní makléřka na profesionální úrovni, která je v naších očích bezkonkurenční a pozvedla realitní trh o úroveň výš. Od začátku do konce byla naším průvodcem pro nás v neznámých vodách a oceňujeme její obětavou spolupráci, která se běžně nevidí. A i přes to všechno, co kvůli prodeji obětovala, nejsou její služby v konečném důsledku vůbec drahé, z čehož jsme měli zpočátku obavy. Všem ostatním můžeme s klidným svědomím spolupráci s paní Tůmovou doporučit a kdo se stane jejím klientem, nebude litovat a jistě nám dá za pravdu.

manželé Uhlířovi
prodej bytu v Příbrami

Služby paní Tůmové jsme využili k prodeji našeho bytu v Karlíně. Vzhledem k tomu, že jsme ze začátku zkoušeli prodat náš byt sami a poté jsme využili služby jiného realitního makléře, tak můžeme porovnávat. Bytem nám prošlo z počátku během prohlídek několik realitních makléřů a zpětně musím velice dobře hodnotit milý a profesionální přístup paní Tůmové. Zajistila nejlepší nafocení bytu, díky němuž z fotek v inzerátu vyzařoval přesně ten příjemný pocit, který jsme z bytu měli my i návštěvy. Vytvořila přehledný a pěkný web, který informace poskytoval přehledněji než na realitních serverech. V komunikaci byla rovněž paní Tůmová profesionální. Na čem jsme se domluvili, to bylo dodržováno a plněno. Na prohlídky chodila vybavena informacemi, které srozumitelně předávala potenciálním kupujícím (což opět bohužel nebylo u jiných standardem). Jedinou výtku bych měl ke složitě psaným smlouvám (opět porovnáváno s jinými smlouvami ošetřujícími stejnou věc). Služby paní Tůmové tedy mohu jen doporučit a popřát vám k úspěšnému prodeji vaší nemovitosti s využitím jejích služeb.

Ing. arch. Ondřej Zoubek
www.archzoubek.cz

Na paní Tůmovou jsem se obrátila s písemným dotazem. Potřebovala jsem informace ke koupi pole a případné změně kategorizace pozemku. V jejím článku na https://lucietumova.cz/blog/ jsem našla přehledné informace, které v jiných zdrojích byly popsány dost nesrozumitelně. Přesto jsem měla pár otázek. Napsala jsem tedy na její kontaktní údaje a popravdě jsem ani nepředpokládala odpověď. Nejsem zákazník paní Tůmové, neboť je zatím vše ve stádiu úvah. Odpověď však přišla, přišla brzy a opět velmi srozumitelná a podrobná. Myslím, že paní Tůmová je velký profík.

Z. Kulhánková

Chtěl bych velice poděkovat paní Tůmové za zprostředkování nákupu nemovitosti. Oceňuji především její vysokou profesionalitu, zkušenosti a pracovitost. Vše připravila, vyjednala a zařídila, takže mě až překvapilo, jak hladce a rychle celá transakce proběhla, a jak málo mě časově zatížila. Je mi jasné, že za tím vším stála spousta práce a času paní Tůmové. Pokud na mé straně vznikla nějaká nejasnost, odpovídala na mé maily rychle a to i mimo pracovní dobu. Pokud budu v budoucnu opět kupovat nebo prodávat nějakou nemovitost, určitě se rád na ni zase obrátím.

Radek P.

S paní makléřkou Tůmovou jsem byl spokojen. Respektovala obtížnost mého uvolňování ze zaměstnání a dojezdu do Prahy, kde jsem prodával byt a vše, co bylo v jejích možnostech zařizovala za mne. Tímto jí děkuji. Nemám srovnání s jinými makléři, jen mohu potvrdit, že jako jedna z mála se ujala prodeje (převodu) družstevního podílu a zájemce našla celkem rychle.

Stanislav Bárta