Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Luděk Blahut > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Luděk Blahut — expert firemního financování se specializací na vyřízení nových firemních úvěrů a refinancování

Zobrazuji č. 110 z celkem 23 doporučení prezentace Ing. Luděk Blahut:
Hodinový finanční ředitel Ing. Luděk Blahut nám při vyřizování úvěru ušetřil částku hodně přes milion korun ve srovnání s nabídkami bank. Přišel s originálním řešením, které nenapadlo žádného bankéře. Jeho přístup je velmi profesionální a služba k nezaplacení, gratuluji každému, komu nabídne smlouvu.

Luděk Bártek

majitel společnosti Bártek rozhlasy
www.rozhlasybartek.cz
Luděk Blahut úspěšně realizoval změnový projekt v rámci programu MSIC EXPAND zaměřený na pomoc firmám v zajištění financování a nastavení optimálního modelu bankovních služeb. Firma byla sama v této záležitosti neúspěšná a bez pomoci by musela redukovat své plány a rozvoj. Šlo o první projekt tohoto typu v rámci našeho programu a ukázal se pro předmětnou malou firmu jako natolik zásadní, že MSIC bude dále s Luďkem spolupracovat na rozvoji služeb tohoto typu pro moravskoslezská SMEs.

Lukáš Oramus

CPO v Moravskoslezském inovačním centru Ostrava
www.ms-ic.cz
Luděk Blahut nám byl doporučen MSIC jako jejich finanční expert programu EXPAND. V rámci tohoto programu nám zajistil provozní financování, o což jsme se sami snažili marně a vedle toho domluvil až snové parametry celého platebního styku včetně směnných kurzů a platební brány. Najednou to šlo i v bance, která nám předtím v této oblasti nevyhověla, zkrátka, když dva dělají totéž, není to totéž… Bez jeho pomoci bychom rezignovali a museli silně redukovat plány a rozvoj!

Michał Noga

majitel společnosti Singularity Labs
www.madmonq.gg
Nikdy bych nevěřil, jak vyčerpávající a frustrující může být jednání s bankami o úvěru. Skoro rok jsme jednali s bankami, které nás svlékaly do naha, aby pak své zamítavé stanovisko odůvodnily tím, co bylo zjevné od samého počátku. Jedna z bank nám dokonce nejdříve sdělila, že pro nás mají financování a otevírají v jejich systémech naše úvěrové účty a nechala nás podepsat část smluv, aby si to následně celé rozmyslela! Řešení namísto bankéřů našel až Luděk Blahut.

Roman Pudík

spolumajitel společnosti Porgest
www.porgest.cz
Luděk Blahut dostal při revizi našeho financování naprosto volnou ruku a kompetence, což pro mne znamenalo angažovanost v řádech spíše minut, než hodin a výsledkem je úspora 600.000 Kč a podobná částka ročně v několika následujících letech.

MUDr. Igor Janík, Ph.D.

majitel firmy Laserové léčebné centrum, s.r.o.
www.llc.cz
Pana Blahuta jsem oslovil na základě doporučení mého kamaráda, kterému také pomohl s řešením firemního financování. Dokázal nám vyřídit výrazné snížení úrokové sazby a zároveň navýšit úvěrový limit. Nad rámec placených služeb zajistil další vylepšení a úspory a to vše u stávající banky. Jeho přístup je velmi profesionální a mohu jej rozhodně doporučit.

Pavel Stein

majitel společnosti Krmím kvalitně
www.krmimkvalitne.cz
Luděk Blahut je jedním z posledních bankovních gentlemanů.

Ing. Josef Ihnát

majitel společnosti Vítkovické slévárny
www.vitkovickeslevarny.cz
Luděk Blahut nám vyřídil refinancování firemního úvěru s úsporou na úrokové sazbě větší než 50 % a současně se přitom významně navýšil úvěrový limit, což stará banka odmítala, i když nás roky znala.

Ing. Tomáš Novosad

majitel firmy MAGICWARE
www.magicware.cz
Na služby HODINOVÉHO FINANČNÍHO ŘEDITELE jsme přišli náhodou, a protože jsme aktuálně řešili nespokojenost se stávající bankou, rozhodli jsme se jich využít. Výsledkem je změna banky, mnohem lepší struktura financování našich provozních potřeb při současném snížení úrokové sazby a ceny platebního styku. Najmutí finančního experta pana Blahuta se vyplatilo, po všech stránkách jsme si výrazně polepšili.

Lukáš Bittó

výkonný ředitel Appec Group
www.appecastro.cz
Pana Blahuta jsme oslovili ve věci financování našich záměrů. Bylo zajímavé sledovat, jak reagují čtyři největší banky, které oslovil. Zatímco v jednom případě se podařilo zajistit během dvou týdnů velmi atraktivní závaznou nabídku jak ve struktuře, tak v ceně úvěru pod 2 % p.a., v jiných dvou případech se banky nevyjádřily vůbec, byť nezávazně, ani po necelých dvou měsících. Asi bych nedokázal vyjednat to, co pan Blahut, spíš bych po dvou měsících stále čekal na indikativní nabídku a dokládal stále nějaké podklady.

Martin Tyšer, MBA,

spolumajitel firmy RIGHT INDICADA
indicada.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 Další »
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS