Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Lukáš Augusta > Doporučení

Doporučení z první ruky

Bc. Lukáš Augusta — webdesignér a UI designér

Zobrazuji všech 8 doporučení prezentace Bc. Lukáš Augusta:
Lukáš je skvělý webový designér, se kterým se velice efektivně spolupracuje.

BcA. Pavla Kolářová

Brand designer
pavlakolarova.cz
Lukáš je velmi vstřícný profesionál, který nám kvalitně a vždy na čas zpracoval naše požadavky. Díky němu náš web má mnohem větší sledovanost. Děkujeme za skvělou práci a těšíme se na budoucí spolupráci.

Dung Thuy

jednatel firmy Sapa Trip
Dlouho jsem se rozhodoval, komu svěřím tvorbu reprezentačního webu pro náš spolek DarkSide Movement. Dostal jsem od kamaráda kontakt na Lukáše s tím, že jeho práce za to stojí. Šel jsem do toho a musím říct, že nelituji. Výsledek mluví za vše. Web má představit náš spolek a také co vlastně děláme. Tenhle účel splňuje na 100 %. Spolupráci také hodnotím kladně. Vždy, když byl problém a potřeba něco řešit, dočkal jsem se rychlé odpovědi a řešení.

Robin Viktora

www.darksidemovement.cz ~ darksiderobin@gmail.com ~ 732 618 943
Lukáše mohu jenom doporučit. Skvělá komunikace, termíny dodržuje a výsledná práce byla nad mé očekávání. Rád s ním budu i do budoucna spolupracovat. Díky Lukáši za profesionální přístup.

Dragan Gašić

cz.cargocore@gmail.com ~ 608 547 111
Lukáš díky kreativnímu a kvalitnímu zpracování dokázal našemu projektu přidat další rozměr. Moc se nám líbí také jeho vstřícný přístup, proto hodláme v naší dlouhodobé spolupráci i nadále pokračovat.

Hana Pokorná

hana.pokorna@fnusa.cz ~ 734 355 410
Lukáše doporučuju všem pro návrh webů. Skvělá komunikace, pěkný výsledek, rychlost zapracování dodatečných úprav a dodržování termínů.

Ondřej Janus

Head of UX, PROFICIO
Lukáš má cit pro čistý design. Velká výhoda je, že se velmi dobře vyzná i v CSS, takže věci, které dělá, jsou i nakódovatelné, nejen hezky vypadající. Naposledy nám vytvářel UI onboardingu hlídaček, kde se nám podařilo zvednout konverzi o 80 %.

Petr Šigut

www.hlidacky.cz
Lukáš je super. Grafiku má kvalitně zvládnutou. Ctí základy grafiky. Našel jsem si ho pomocí článků, které píše. Nelituji ani koruny. Budu dále doporučovat.

Martin Andráši

programátor
www.andrasi.cz ~ andrasi.m007@gmail.com ~ 604 665 567
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS