Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Lukáš Burša > Doporučení

Doporučení z první ruky

Lukáš Burša — osobní realitní makléř pro prodej bytů v Brně a okolí

Zobrazuji všech 8 doporučení prezentace Lukáš Burša:
Původně jsem zamýšlel uskutečnit prodej bytu vlastními silami. Nicméně jsem se nakonec spojil s p. Buršou a ten mě přesvědčil, že si ušetřím spoustu starostí a času, když využiji jeho služeb. A měl pravdu. Obchod proběhl zcela bez potíží, velmi rychle a za velmi slušnou cenu. Až budu prodávat další byt, vím, na koho se obrátím.

Martin Fiala

prodejce bytu 3+1, Brno-Líšeň
Pan makléř Lukáš Burša, který se prodeji našeho bytu věnoval, byl opravdu profesionál na svém místě. Už od prvního okamžiku jsme věděli, že jsme prodej svěřili do těch správných rukou, protože se nám opravdu věnoval už při první schůzce, vše vysvětlil, sdělil, jaký postup bude při prodeji zvolen, k ničemu nás nepřemlouval. Prostě jsme měli pocit, že prodej svěřujeme odborníkům… a takto to pokračovalo i nadále, byli jsme o jeho krocích vždy informováni a měli jsme tedy přehled, jak nabídky a později prodej probíhá. Byt si brzy, tj. po pár týdnech, našel svého kupce a až do úplného závěru všechno probíhalo tak, jak jsme si ani ve snu nemysleli. Tedy úplně skvěle! Pár zkušeností s prodejem nemovitostí a pozemků už máme, takže můžeme srovnávat. Příště už vždy prostřednictvím vaší realitní kanceláře. A vašeho makléře p. Buršu budeme doporučovat! Mnohokrát děkujeme!

Alena a Karel Vodičkovi

prodejci bytu 1+1 Brno-Komárov
Naši nemovitost měl na starost makléř pan Burša. Spokojenost se nedá vyjádřit slovy. Byla úžasná. Všechno bylo perfektní, pomoc neuvěřitelná. Touto cestou bych chtěla poděkovat za naprosto precizní práci. Vše fungovalo a reagoval vždy pružně a každou situaci vyřešil k naší naprosté spokojenosti. Moc děkuji.

Soňa Dolejšová

prodejce bytu 2+1, Blansko
Plně profesionální přístup ze strany makléře. Nadmíru spokojenost. Jen takových lidí víc, bylo by na světě krásně.

Zdeněk Benke

prodejce bytu 2+1, Blansko
Jsme velmi spokojeni s prací realitního makléře, který se dovedně vypořádal s prodejem nemovitosti, která vyžadovala jiný přístup než většina jiných nemovitostí. Děkujeme a přejeme vám spoustu dalších úspěchů a spokojených zákazníků.

Jaroslav Mička

prodejce bytu 1+1, Zastávka u Brna
Tímto bych chtěl moc pochválit vašeho realitního makléře za zprostředkovávání prodeje mé nemovitosti. Pan Lukáš Burša je moc příjemný a pružný makléř, kterého bych doporučil všem vašim zákazníkům. Jsem rád, že jsem se obrátil právě na reality M&M a dávám vám pomyslnou jedničku. Díky moc.

Ivan Kosík

prodejce bytu 2+1, Brno-Lesná
Jsem velmi spokojený, pan Lukáš Burša vždy velmi ochotně pomohl, vše vysvětlil a choval se naprosto profesionálně – před dohodnutými schůzkami ověřil, že všichni se schůzkou počítají, pomohl s realizací obchodu ze zahraničí, držel slovo. Přeji jemu i vaší společnosti hodně dalších úspěchů ;) Děkuji.

Petr Gola

prodejce bytu 2+1, Brno-Lesná
Rád bych zaslal zpětnou vazbu k provedenému obchodu č. 609074, který jsme řešili s p. Lukášem Buršou. Velmi oceňuji férové jednání, sdílení informací, výbornou komunikaci a bezproblémovost celého obchodu. Se spoustou věcí nám vyšel vstříc a nemám nic, co bych obchodu vytkl. Díky jeho službám můžu realitní společnost M&M Reality rozhodně doporučit dále svým známým a rodině.

Ing. David Jenyš

prodejce bytu 4+1, Brno-Slatina
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS