Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Lukáš Král > Doporučení

Doporučení z první ruky

Lukáš Král — seniorní PPC specialista

Zobrazuji č. 110 z celkem 15 doporučení prezentace Lukáš Král:
Online marketing = Lukáš Král. Dneska je těžké najít kvalitní lidi, kteří skutečně rozumí oboru, který dělají. Lukáš je výborný specialista na PPC kampaně a jeho služby mohu jedině doporučit! Školení a konzultace, které Lukáš vede, jsou absolutně na profesionální úrovni. Jen tak dál.

Milan Litvan

Prošel jsem si Lukášovým školením PPCček a odnesl si z něj spoustu podnětů, které se chystám hned aplikovat do mých kampaních. Lukáš je profesionál s širokým přehledem a co je nejdůležitější, výkonnostní marketing vnímá v kontextu dalších kanálů, nikoliv jako samostatné médium.

Dominik Dědiček

Senior Consultant a Team Leader v ACTUM Digital
S klidným svědomím mohu doporučit Lukáše Krále. Je to vynikající odborník na internetový marketing. Do projektů vkládá potřebnou energii a preciznost sobě vlastní. Lukáš je dobrý a pracovitý člověk, proto vím, že s ním neuděláte krok vedle.

Libor Slavík

spolutvůrce ve společnosti ROI digital s.r.o.
Lukáš vyniká velkou chutí a zvídavostí, která je v této práci potřeba. Neustále ze sebe chrlí nápady a co je důležité, také se mu daří realizovat. Bylo moc fajn s Lukášem pracovat a mohu ho vřele doporučit všem jak lidsky tak profesně.

Zbyněk Kašing

vedoucí marketingu ve společnosti Safetrade
Lukáš měl vždy perfektní přehled v oblasti výkonnostního marketingu, orientoval se v novinkách a hlavně přemýšlel v souvislostech. Jeho pečlivý přístup k věci a znalosti výrazně pomohly našim klientům. Lukáš je navíc pohodový komunikativní člověk, který nezkazí žádnou srandu.

Michalis Katapodis

CEO at 3IT úspěšný eshop s.r.o.
Lukáš je skutečný profesionál online marketingu. Vždy se perfektně orientuje ve všech novinkách PPC reklamy a má velmi hluboké znalosti v oblasti online marketingu. Vřele Lukáše doporučuji pro spolupráci coby člena jakéhokoliv online marketingového týmu.

Jakub Glanc

online marketér
Lukáš je pro mne synonymem pro profesionála. Na čem se dohodneme, to platí. Zároveň ví pokaždé, co dělá a proč. Jeho kroky dávají smysl. Je upřímný. Věci říká narovinu vždy a všem a to je v online byznysu neocenitelná vlastnost. Spolupráce s Lukášem mne naplňuje i po lidské stránce. Je to člověk s velkým „Č“.

Ing. Marek Rýznar

Sales Head at Mark 31 s.r.o.
Spolupráce s Lukášem si velice vážím, jeho komplexním přístup je pro nás velkým přínosem a také výrazně ovlivnil můj náhled na reklamu, kterou spolu tvoříme.

Radim Kvasnica

PneuOK.cz
Lukáš pro naši marketingovou agenturu Wense funguje jako hlavní PPC konzultant a navíc mentoruje naše zaměstnance. Výrazně pomáhá s navrhováním strategií kampaní pro naše klíčové i menší klienty včetně analytiky a optimalizací. Lukáš svému oboru opravdu rozumí a stále na svých dovednostech pracuje. Rádi s ním budeme spolupracovat i na dalších projektech.

Petr Matuška

Managing director Wense s.r.o.
Na spolupráci s agenturou Placement oceňuji její férové jednání, vysoké pracovní nasazení a hlavně dodání slíbených výsledků.

Hynek Zbořil

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS