Doporučení z první ruky

Lukáš Lacina — kameraman a videotvůrce se specializací na reklamy, firemní spoty a promo videa


Zobrazuji všech 9 doporučení

S panem Lukášem Lacinou na pozici kameramana se skvěle spolupracovalo. Má cit pro kompozici záběru, rozumí technické stránce, dodal prvotřídní materiál. Ocenil jsem, že dodržuje dohody a bezproblémově komunikuje, nejen se mnou, ale s celým produkčním týmem.

Mgr. Jakub Obraz
produkce, režie, animace
jakubobraz@gmail.com 724 059 465

Děkujeme, doporučujeme všemi deseti. Komunikace, nápady, kvalita práce, vše na jedničku. Už teď se těšíme na další spolupráci. Díky Lukášovi vždy vzniknou ta nejlepší videa z našeho podniku. Z našeho promo videa máme obrovskou radost.

Jan Hegeduš
restaurace Bistro JJ
www.instagram.com/bistro_sumperk/ bistro.sumperk@gmail.com

Lukáš pro nás točil a produkoval referenční videa – rozhovory s klienty. Spolupráce byla výborná, určitě můžeme jeho služby doporučit. Těšíme se na další společné projekty. :)

Václav Huk
konzultační firma zabývající se manažerským vzděláváním
www.inpram.cz vaclav.huk@inpram.cz 720 159 464

S Lukášem spolupracujeme pravidelně již od roku 2019. Jako kameraman a střihač se nám osvědčil hned v několika projektech – jmenovitě např. krátký dokument z Evropského mistrovství v jachtingu, medailonky pro Baumit Architekt roku 2021 a další. Lukáše mám rád, protože se s ním dá vždycky rozumně domluvit. A i když něco nejde podle plánu nebo je potřeba něco udělat navíc – nikdy není problém. Projekty byly vždy odevzdané včas a dle domluvy. Lukáš je jeden z mála lidí, koho si dovolím poslat za našimi klienty jako externistu bez naší účasti.

Ondřej Hušek
filmmaker, grafik a fotograf
www.marais.cz ondrej.husek@marais.cz 734 201 840

S panem Lacinou jsem měl tu čest spolupracovat v rámci tvorby propagačního videa pro mé podnikání. Byl jsem poměrně nervózní z toho, jak celé natáčení bude probíhat. Ale díky profesionalitě pana Laciny se nakonec jednalo o velmi příjemně strávený čas završený naprosto skvěle a musím opět zopakovat — profesionálně zpracovaným videem. Výsledek neposuzuji pouze ze svého pohledu, ale i z velmi pozitivních reakcí okolí a hlavně mých klientů. Za mě jedině doporučení a pokud mě budou do budoucna čekat další projekty, nemám kde jinde hledat a doufám, že spolupráce s panem Lacinou bude pokračovat.

Michal T.
774 964 828

S Lukášem jsme spolupracovali na natáčení case study videa. S cenovou nabídkou a komunikací jsme byli velmi spokojeni. Natáčení probíhalo bez potíží a finální data byla dodána velmi rychle. Určitě doporučujeme.

M. K.
Safetica a.s.

Laky je pohodovej profík. Dokáže se skvěle nacítit na vibe projektu a předat jeho emoce do videa. V projektu Nature Therapy nám jeho video pomohlo rozjet úspěšnou kampaň na HitHitu.

Vladislav Šupa

Lukáš je profesionál ve svém oboru. Vše bylo realizováno a dodáno tak, jak bylo předem řečeno. Lukáš má také velice dobrý cit pro střih.

Lukáš Medek
sufan.cz lukas@sufan.cz 727 862 077

S Lukášem jsem měla možnost spolupracovat na tvorbě videí a podcástů v rámci projektu Výzkum pro Byznys pro firmu STEM/MARK. Pracovalo se mi s ním skvěle, rychle pochopil zadání, je empatický a profesionální.

Klára Horzinková
zástupce ředitele STEM/MARK
www.vyzkumprobyznys.cz