Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Lukáš Lacina > Doporučení

Doporučení z první ruky

Lukáš Lacina — kameraman a videotvůrce se specializací na reklamy, firemní spoty a promo videa

Zobrazuji všech 7 doporučení prezentace Lukáš Lacina:
S panem Lacinou jsem měl tu čest spolupracovat v rámci tvorby propagačního videa pro mé podnikání. Byl jsem poměrně nervózní z toho, jak celé natáčení bude probíhat. Ale díky profesionalitě pana Laciny se nakonec jednalo o velmi příjemně strávený čas završený naprosto skvěle a musím opět zopakovat — profesionálně zpracovaným videem. Výsledek neposuzuji pouze ze svého pohledu, ale i z velmi pozitivních reakcí okolí a hlavně mých klientů. Za mě jedině doporučení a pokud mě budou do budoucna čekat další projekty, nemám kde jinde hledat a doufám, že spolupráce s panem Lacinou bude pokračovat.

Michal T.

774 964 828
Laky je pohodovej profík. Dokáže se skvěle nacítit na vibe projektu a předat jeho emoce do videa. V projektu Nature Therapy nám jeho video pomohlo rozjet úspěšnou kampaň na HitHitu.

Vladislav Šupa

Děkujeme, doporučujeme všemi deseti. Komunikace, nápady, kvalita práce, vše na jedničku. Už teď se těšíme na další spolupráci. Díky Lukášovi vždy vzniknou ta nejlepší videa z našeho podniku. Z našeho promo videa máme obrovskou radost.

Jan Hegeduš

restaurace Bistro JJ
www.instagram.com/bistro_sumperk/ ~ bistro.sumperk@gmail.com
S Lukášem spolupracujeme pravidelně již od roku 2019. Jako kameraman a střihač se nám osvědčil hned v několika projektech – jmenovitě např. krátký dokument z Evropského mistrovství v jachtingu, medailonky pro Baumit Architekt roku 2021 a další. Lukáše mám rád, protože se s ním dá vždycky rozumně domluvit. A i když něco nejde podle plánu nebo je potřeba něco udělat navíc – nikdy není problém. Projekty byly vždy odevzdané včas a dle domluvy. Lukáš je jeden z mála lidí, koho si dovolím poslat za našimi klienty jako externistu bez naší účasti.

Ondřej Hušek

filmmaker, grafik a fotograf
www.marais.cz ~ ondrej.husek@marais.cz ~ 734 201 840
Lukáš je profesionál ve svém oboru. Vše bylo realizováno a dodáno tak, jak bylo předem řečeno. Lukáš má také velice dobrý cit pro střih.

Lukáš Medek

sufan.cz ~ lukas@sufan.cz ~ 727 862 077
Lukáš pro nás točil a produkoval referenční videa – rozhovory s klienty. Spolupráce byla výborná, určitě můžeme jeho služby doporučit. Těšíme se na další společné projekty. :)

Václav Huk

konzultační firma zabývající se manažerským vzděláváním
www.inpram.cz ~ vaclav.huk@inpram.cz ~ 720 159 464
S Lukášem jsme spolupracovali na natáčení case study videa. S cenovou nabídkou a komunikací jsme byli velmi spokojeni. Natáčení probíhalo bez potíží a finální data byla dodána velmi rychle. Určitě doporučujeme.

M. K.

Safetica a.s.
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS