Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Lukáš Svoboda > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Lukáš Svoboda — kodér

Zobrazuji č. 110 z celkem 12 doporučení prezentace Mgr. Lukáš Svoboda:
Potřebovala jsem sestavit 3denní školení na téma moderní webové technologie. Lukáš se tohoto úkolu zhostil velmi profesionálně. Měl pouze základní zadání, přesto sestavil školení s hutnou teorií a hlavně s reálnými příklady, použitelnými v praxi. Realizovali jsme celkem tři běhy a všechny měly od účastníků výborné hodnocení, a to nejen po stránce odborné, ale i té lidské. A z mého pohledu organizátora, byla spolupráce s Lukášem bez jediného zádrhelu, tedy skvělá a jako lektora mohu Lukáše jen doporučit.

Ivana Dittrichová

Training&Development Specialist
www.principal.cz
Lukáš pro naši organizaci Czechitas, která se zabývá vzděláváním holek v oblasti IT, vedl workshopy k webové tématice – HTML/CSS, bootstrap. Spolupráce s ním byla na jedničku. Bezproblémová spolupráce nad prezentacemi, vytvoření skvělých materiálů. K samotnému vedení workshopu není možné nic vytknout. Od holek jen pozitivní feedback, což se po prvním workshopu projevilo i nečekaně velkou poptávkou po dalším workshopu a odkazy na nové weby absolventek v e-mailu. Rádi budeme s Lukášem spolupracovat na dalších workshopech.

Iva Kožíková

Czechitas Zlín
www.czechitas.cz ~ 723 890 525
Spolupráce s Lukášem byla bez přehánění perfektní. Velmi rychle reagoval na naše požadavky, nic pro něj nebylo problém a za vším byl vidět jeho velký přehled a zkušenosti. Pokud potřebujete rychle a kvalitně nakódit web a hledáte někoho se vstřícným přístupem, kdo zároveň umí pracovat velmi samostatně a věnuje pozornost detailům, je Lukáš Svoboda správná volba.

Lukáš Martínek

Pro provoz webových stránek Juniorského mistrovství světa v orientačním běhu a doprovodných závodů JWOC Tour (dále MSJ 2013) jsme potřebovali moderní a flexibilní systém. Systém nejen pro prezentaci a informování účastníků, ale i informační systém na registraci závodníků i pořadatelů. Spolupráce s Lukášem, která byla na vysoké profesionální úrovni, nám tyto požadavky splnila nad očekávání. Dovoluji si zmínit osobní přístup, věcnost, analytické schopnosti, smysl pro detail i používání selského rozumu. Rychle a vstřícně reagoval (bez ohledu na pracovní dobu či víkendy) na všechny naše požadavky v průběhu příprav i v průběhu MSJ 2013 a významně se spolupodílel na celkovém organizačním úspěchu celé akce.

Milan Novotný

ředitel MSJ 2013
milan.novotny@tmapy.cz
Sandra Tejnecká
Již několik let společně s dalšími lidmi vyvíjíme vlastní redakční systém pro správu obsahu webu. Lukáše jsem oslovila po zkušenostech z jiného projektu, zda by měl chuť se k nám přidat. Dobře jsem udělala a jsem velmi ráda, že chuť měl. S Lukášem je velmi dobrá domluva. Vím, že mě neodbije s mými věčnými detailistickými připomínkami k různým zlepšením, nebo přijde s vlastním nápadem. A toho si velmi cením.

Sandra Tejnecká

UX designérka
Spolupráce s Lukášem je vynikající. Setkali jsme se již na několika projektech, ať už se jednalo o malé lokání weby nebo nadnárodní platformu velkého rozsahu a dopadu. Lukášovy výstupy jsou nad očekávání, oplývá samostatností a agilním přístupem. Velmi oceňuji férové a lidské jednání. Lukáš je jednoznačná volba!

Marian Kadlec

projektový manažer webových projektů a UI/UX designér
www.mariankadlec.cz ~ marian.kadlec@icloud.com ~ 734 634 566
Mám problém Lukáše doporučit. Ne proto, že by pracoval špatně, ale proto, že pak budou jeho služby chtít využívat i další a nebude mít tolik prostoru pracovat pro nás. Pro jistotu – aby to bylo úplně jasné – Lukáš pracuje dokonale a rád ho doporučuji.

Hynek Olchava

WebConsult.cz ~ hynek.olchava@webconsult.cz ~ 739 054 589
S panem Svobodou se skvěle pracuje. Nejvíce oceňuji, jak dokáže rychle reagovat na moje požadavky, což je pro mě naprosto zásadní. Práci odvádí čistě, bez chyb a profesionálně, takže bych ho určitě všude doporučil.

Petr Halíček

773 101 157
Lukáš pro nás nachystal na míru školení kódování HTML e-mailů. Prošli jsme vše od základů přes workflow až po samotné kódování. Za Lukášem jdou vidět roky zkušeností, které se nebojí předat dále. Díky němu se můžeme do kódování pustit sami. Lukáše určitě doporučuji.

Martin Šimko

vedoucí konzultantů
robertnemec.com ~ 605 519 711
Lukáš Svoboda mi dělal nové webové stránky. Byl jsem spokojen jak s kvalitou, tak i s cenou a rychlostí, což není u těchto lidí vždy tak úplně samozřejmé. Lukáš má originální nápady, přitom je věcný a dovede srozumitelně komunikovat i s laikem. Jeho práce se vyznačuje přehledností a vkusným designem. Nesklouzne k přeplácanosti. Můžu ho rozhodně doporučit.

Petr Ocelík alias Petr Absolon

herec a iluzionista
www.iluzionista.cz ~ iluzionista@iluzionista.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS