Doporučení z první ruky

Mgr. Lukáš Svoboda — lektor CSS pro frontend vývojáře


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 13 doporučení

Lukáš Svoboda patří mezi nejžádanější lektory v naší neziskové organizaci Czechitas. Během roční spolupráce prošlo jeho začátečnickými i pokročilými kurzy zaměřené na tvorbu webu několik desítek účastnic. Lukáš je velmi zkušený kodér, který si získal oblibu u našich účastnic pro svůj sympatický a srozumitelný projev. Na každou lekci je vždy perfektně připraven, dokonale pracuje s časem, umí přizpůsobit tempo dle náročnosti probíraného tématu a individuálních potřeb účastnic. Mimo jiné dokáže velmi dobře rozvrhnout poměr mezi teorií a praktickou částí, díky čemuž se jeho lekce stávají pestré a zajímavé. Často bývá ze strany účastnic kladně hodnocen i za milý a obětavý přístup, ochotu a nápomoc při případnému neporozumění probírané látky či zpracování úkolů. Kladně hodnotím i jeho pohotovou bezproblémovou komunikaci při přípravě našich workshopů a online webinářů i včasné dodání slíbených materiálů účastnicím. Lukáš je opravdu profesionál a jeho spolupráce s námi si velmi vážíme.

Martina Ferencová
Event Coordinator
www.czechitas.cz martina.ferencova@czechitas.cz

Potřebovala jsem sestavit 3denní školení na téma moderní webové technologie. Lukáš se tohoto úkolu zhostil velmi profesionálně. Měl pouze základní zadání, přesto sestavil školení s hutnou teorií a hlavně s reálnými příklady, použitelnými v praxi. Realizovali jsme celkem tři běhy a všechny měly od účastníků výborné hodnocení, a to nejen po stránce odborné, ale i té lidské. A z mého pohledu organizátora, byla spolupráce s Lukášem bez jediného zádrhelu, tedy skvělá a jako lektora mohu Lukáše jen doporučit.

Ivana Dittrichová
Training&Development Specialist
www.principal.cz

Lukáš pro naši organizaci Czechitas, která se zabývá vzděláváním holek v oblasti IT, vedl workshopy k webové tématice – HTML/CSS, bootstrap. Spolupráce s ním byla na jedničku. Bezproblémová spolupráce nad prezentacemi, vytvoření skvělých materiálů. K samotnému vedení workshopu není možné nic vytknout. Od holek jen pozitivní feedback, což se po prvním workshopu projevilo i nečekaně velkou poptávkou po dalším workshopu a odkazy na nové weby absolventek v e-mailu. Rádi budeme s Lukášem spolupracovat na dalších workshopech.

Iva Kožíková
Czechitas Zlín
www.czechitas.cz 723 890 525

Lukáš pro nás nachystal na míru školení kódování HTML e-mailů. Prošli jsme vše od základů přes workflow až po samotné kódování. Za Lukášem jdou vidět roky zkušeností, které se nebojí předat dále. Díky němu se můžeme do kódování pustit sami. Lukáše určitě doporučuji.

Martin Šimko
vedoucí konzultantů
robertnemec.com 605 519 711

Spolupráce s Lukášem byla bez přehánění perfektní. Velmi rychle reagoval na naše požadavky, nic pro něj nebylo problém a za vším byl vidět jeho velký přehled a zkušenosti. Pokud potřebujete rychle a kvalitně nakódit web a hledáte někoho se vstřícným přístupem, kdo zároveň umí pracovat velmi samostatně a věnuje pozornost detailům, je Lukáš Svoboda správná volba.

Lukáš Martínek

Již několik let společně s dalšími lidmi vyvíjíme vlastní redakční systém pro správu obsahu webu. Lukáše jsem oslovila po zkušenostech z jiného projektu, zda by měl chuť se k nám přidat. Dobře jsem udělala a jsem velmi ráda, že chuť měl. S Lukášem je velmi dobrá domluva. Vím, že mě neodbije s mými věčnými detailistickými připomínkami k různým zlepšením, nebo přijde s vlastním nápadem. A toho si velmi cením.

Sandra Tejnecká
grafický design a digital art
www.studioqe.cz info@studioqe.cz 602 173 966

Spolupráce s Lukášem je vynikající. Setkali jsme se již na několika projektech, ať už se jednalo o malé lokání weby nebo nadnárodní platformu velkého rozsahu a dopadu. Lukášovy výstupy jsou nad očekávání, oplývá samostatností a agilním přístupem. Velmi oceňuji férové a lidské jednání. Lukáš je jednoznačná volba!

Marian Kadlec
projektový manažer webových projektů a UI/UX designér
www.mariankadlec.cz marian.kadlec@icloud.com 734 634 566

Mám problém Lukáše doporučit. Ne proto, že by pracoval špatně, ale proto, že pak budou jeho služby chtít využívat i další a nebude mít tolik prostoru pracovat pro nás. Pro jistotu – aby to bylo úplně jasné – Lukáš pracuje dokonale a rád ho doporučuji.

Hynek Olchava
WebConsult.cz hynek.olchava@webconsult.cz 739 054 589

S panem Svobodou se skvěle pracuje. Nejvíce oceňuji, jak dokáže rychle reagovat na moje požadavky, což je pro mě naprosto zásadní. Práci odvádí čistě, bez chyb a profesionálně, takže bych ho určitě všude doporučil.

Petr Halíček
773 101 157

Jako asociace sdružující geoinformatiky z celé ČR jsme potřebovali reprezentující web, který bude odpovídat standardům 21. století a zároveň bude nabízet pro činnost asociace potřebnou funkcionalitu, vč. vlastního konferenčního systému a nezbytný uživatelský komfort. S celým procesem vytvoření webu, od úvodní konzultace k požadované funkcionalitě webu, až po vlastní předání výsledného díla v termínu, jsme byli maximálně spokojeni. Pan Lukáš Svoboda se v průběhu celé realizace webu projevoval jako profesionál s lidskou tváří, což bylo neocenitelné při uvedení našich požadavků v život na vytvořeném webu.

Karel Janečka
předseda Česká asociace pro geoinformace (CAGI)
www.cagi.cz kjanecka@cagi.cz