Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Lukáš Svoboda > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Lukáš Svoboda — kodér

Zobrazuji všech 8 doporučení prezentace Mgr. Lukáš Svoboda:
Ráda bych touto cestou poděkovala a zároveň i doporučila Mgr. Lukáše Svobodu ke spolupráci dalším klientům. Potřebovala jsem rychle vytvořit webové stránky a zajistit chod firemních emailů. Bohužel jsem se strefila do předvánočního času a nemohla jsem na tuto práci nikoho sehnat. Mgr. Svoboda mi vyšel vstříc, do týdne po první schůzce jsem měla navržený web a jen jsme již dolaďovali konečnou verzi. Do 3 týdnů mi plně fungovaly veškeré doplňky a celý web tak, jak jsem si představovala. Na každý dotaz a každou změnu velmi rychle reagoval. Mohu jen doporučit a chválit.

Jitka Součková

realitní makléřka
Jako asociace sdružující geoinformatiky z celé ČR jsme potřebovali reprezentující web, který bude odpovídat standardům 21. století a zároveň bude nabízet pro činnost asociace potřebnou funkcionalitu, vč. vlastního konferenčního systému a nezbytný uživatelský komfort. S celým procesem vytvoření webu, od úvodní konzultace k požadované funkcionalitě webu, až po vlastní předání výsledného díla v termínu, jsme byli maximálně spokojeni. Pan Lukáš Svoboda se v průběhu celé realizace webu projevoval jako profesionál s lidskou tváří, což bylo neocenitelné při uvedení našich požadavků v život na vytvořeném webu.

Karel Janečka

předseda Česká asociace pro geoinformace (CAGI)
www.cagi.cz ~ kjanecka@cagi.cz
Lukáš Svoboda mi dělal nové webové stránky. Byl jsem spokojen jak s kvalitou, tak i s cenou a rychlostí, což není u těchto lidí vždy tak úplně samozřejmé. Lukáš má originální nápady, přitom je věcný a dovede srozumitelně komunikovat i s laikem. Jeho práce se vyznačuje přehledností a vkusným designem. Nesklouzne k přeplácanosti. Můžu ho rozhodně doporučit.

Petr Ocelík alias Petr Absolon

herec a iluzionista
www.iluzionista.cz
Pro provoz webových stránek Juniorského mistrovství světa v orientačním běhu a doprovodných závodů JWOC Tour (dále MSJ 2013) jsme potřebovali moderní a flexibilní systém. Systém nejen pro prezentaci a informování účastníků, ale i informační systém na registraci závodníků i pořadatelů. Spolupráce s Lukášem, která byla na vysoké profesionální úrovni, nám tyto požadavky splnila nad očekávání. Dovoluji si zmínit osobní přístup, věcnost, analytické schopnosti, smysl pro detail i používání selského rozumu. Rychle a vstřícně reagoval (bez ohledu na pracovní dobu či víkendy) na všechny naše požadavky v průběhu příprav i v průběhu MSJ 2013 a významně se spolupodílel na celkovém organizačním úspěchu celé akce.

Milan Novotný

ředitel MSJ 2013
Sandra Tejnecká
Již několik let společně s dalšími lidmi vyvíjíme vlastní redakční systém pro správu obsahu webu. Lukáše jsem oslovila po zkušenostech z jiného projektu, zda by měl chuť se k nám přidat. Dobře jsem udělala a jsem velmi ráda, že chuť měl. S Lukášem je velmi dobrá domluva. Vím, že mě neodbije s mými věčnými detailistickými připomínkami k různým zlepšením, nebo přijde s vlastním nápadem. A toho si velmi cením.

Sandra Tejnecká

webdesignérka, UX/UI designérka a ilustrátorka
S panem Svobodou se skvěle pracuje. Nejvíce oceňuji, jak dokáže rychle reagovat na moje požadavky, což je pro mě naprosto zásadní. Práci odvádí čistě, bez chyb a profesionálně, takže bych ho určitě všude doporučil.

Petr Halíček

773 101 157
Marian Kadlec
Spolupráce s Lukášem je vynikající. Setkali jsme se již na několika projektech, ať už se jednalo o malé lokání weby nebo nadnárodní platformu velkého rozsahu a dopadu. Lukášovy výstupy jsou nad očekávání, oplývá samostatností a agilním přístupem. Velmi oceňuji férové a lidské jednání. Lukáš je jednoznačná volba!

Marian Kadlec

projektový manažer webových projektů a UI/UX designér
Mám problém Lukáše doporučit. Ne proto, že by pracoval špatně, ale proto, že pak budou jeho služby chtít využívat i další a nebude mít tolik prostoru pracovat pro nás. Pro jistotu – aby to bylo úplně jasné – Lukáš pracuje dokonale a rád ho doporučuji.

Hynek Olchava

WebConsult.cz ~ hynek.olchava@webconsult.cz ~ 739 054 589
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS