Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Lukáš Svoboda > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Lukáš Svoboda — kodér

Zobrazuji č. 1113 z celkem 13 doporučení prezentace Mgr. Lukáš Svoboda:
Pro provoz webových stránek Juniorského mistrovství světa v orientačním běhu a doprovodných závodů JWOC Tour (dále MSJ 2013) jsme potřebovali moderní a flexibilní systém. Systém nejen pro prezentaci a informování účastníků, ale i informační systém na registraci závodníků i pořadatelů. Spolupráce s Lukášem, která byla na vysoké profesionální úrovni, nám tyto požadavky splnila nad očekávání. Dovoluji si zmínit osobní přístup, věcnost, analytické schopnosti, smysl pro detail i používání selského rozumu. Rychle a vstřícně reagoval (bez ohledu na pracovní dobu či víkendy) na všechny naše požadavky v průběhu příprav i v průběhu MSJ 2013 a významně se spolupodílel na celkovém organizačním úspěchu celé akce.

Milan Novotný

ředitel MSJ 2013
milan.novotny@tmapy.cz
Lukáš Svoboda mi dělal nové webové stránky. Byl jsem spokojen jak s kvalitou, tak i s cenou a rychlostí, což není u těchto lidí vždy tak úplně samozřejmé. Lukáš má originální nápady, přitom je věcný a dovede srozumitelně komunikovat i s laikem. Jeho práce se vyznačuje přehledností a vkusným designem. Nesklouzne k přeplácanosti. Můžu ho rozhodně doporučit.

Petr Ocelík alias Petr Absolon

herec a iluzionista
www.iluzionista.cz ~ iluzionista@iluzionista.cz
Ráda bych touto cestou poděkovala a zároveň i doporučila Mgr. Lukáše Svobodu ke spolupráci dalším klientům. Potřebovala jsem rychle vytvořit webové stránky a zajistit chod firemních emailů. Bohužel jsem se strefila do předvánočního času a nemohla jsem na tuto práci nikoho sehnat. Mgr. Svoboda mi vyšel vstříc, do týdne po první schůzce jsem měla navržený web a jen jsme již dolaďovali konečnou verzi. Do 3 týdnů mi plně fungovaly veškeré doplňky a celý web tak, jak jsem si představovala. Na každý dotaz a každou změnu velmi rychle reagoval. Mohu jen doporučit a chválit.

Jitka Součková

realitní makléřka
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS