Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Lukáš Uher > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Lukáš Uher — tvůrce a správce PPC kampaní pro střední e-shopy a na podporu brandu

Zobrazuji všech 6 doporučení prezentace Ing. Lukáš Uher:
S Lukášem spolupracujeme od března 2016. Spravuje nám PPC kampaně webu www.kuchynskastudia.cz. Jsme velmi spokojeni s jeho profesionálním přístupem. Je ve svém oboru expert a je na něm vidět, že ho práce baví. Dal nám mnoho cenných rad, které se zhmotnily v poptávky nebo nám ušetřily peníze.

Ing. David Drescher

jednatel DM Partners s.r.o.
Lukáš Uher je pečlivý PPC specialista, který velmi rychle reaguje na naše požadavky. Lukáš je vstřícný a férový, díky Time Trackingu přesně víte za co platíte. Po velmi krátké době si získal naši plnou důvěru a nyní spravuje všechny kampaně na 100 %. Za Fitmark rozhodně doporučuji.

Ing. Ondřej Ungr

Fitmark ČR
Pan Uher se mi stará o moje reklamní kampaně na internetu víc jak dva roky. Od té doby co jsme se dohodli na spolupráci výrazně stoupl zájem o návštěvu mého obchodu. Pan Uher odvádí profesionální práci a je velmi spolehlivý partner. Jsem s jeho prací velice spokojen.

Martin Cinolter

S Lukášem spolupracujeme v rámci správy PPC kampaní již několik let. Návštěvnost je, dle našich dat, velmi relevantní a jedná se o rozumně investované prostředky. Lukáš kampaně kontinuálně rozšiřuje a testuje nové možnosti cílení či vzhledu inzerátů. Oceňuji také jeho rychlé reakce a zapracování našich požadavků.

Richard Kettner

CEO Automyčka Express
S Lukášem spolupracuji již delší dobu a celkově jsem s jeho výkonem nadmíru spokojen. Jako jeho hlavní přednosti, které oceňuji, bych zmínil zejména pracovitost, spolehlivost a profesionalitu. Vše je podtrženo skvělou komunikací na přátelské úrovni. Tyto vlastnosti shledávám u outsourcingu jako velmi podstatné a přínosné, což celou práci zpříjemní a ulehčí.

Michal Doležal

jednatel ADK TRADE s.r.o.
S panem Lukášem Uhrem spolupracuje naše firma již delší dobu. Oceňujeme především profesionalitu, samostatnost a rychlou odezvu na naše požadavky. Díky dlouhotrvající spolupráci jsme posílili povědomí o našem portfoliu. Po vzájemné dohodě kampaně cílíme na konkrétní produkty. Správnost zvolené strategie zaznamenáváme ve zvýšené poptávce po našich výrobcích. Spolupráci vřele doporučujeme.

Ing. Martina Jínová

Webasto Thermo & Comfort Cezch Republic s.r.o.
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS