Doporučení z první ruky

Marcela Hlaváčková — mentorka a koučka osobního a profesního růstu


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 22 doporučení

Marcelku Hlaváčkovou jsem poznala před 3,5 lety, kdy jsem navštívila seminář Emoční rovnice. Toto setkání pro mě bylo zásadním impulzem pro změnu, kterou jsem velice potřebovala. V té době jsem nebyla „paní svého času“, což mě velice stresovalo. Nestíhala jsem nic z toho, co jsem chtěla stíhat a neměla čas na to, co by mě naplňovalo a bavilo. A nevěděla jsem proč. Dnes už vím, že to nebylo pouze tím, že bych si čas nedokázala zorganizovat, ale spíše tím, že jsem si ho dobrovolně nechala řídit někým jiným. Myslela jsem totiž na všechny ostatní a až poté sama na sebe. Na to, co chtějí ostatní a až poté na to, co chci já. Během celé řady koučinků s Marcelkou jsem přicházela také na nové a nové „brzdy“, které jsem v sobě měla a nevěděla o nich, a které též souvisely s tím, že jsem nebyla spokojená. V současné době je vše jinak :-). Mohu říci, že se můj život díky Marcelce změnil k lepšímu v mnoha ohledech. Posunul se jiným směrem a je plný nezapomenutelných zážitků a krásných chvil. Zažívám situace a dělám věci, o kterých se mi dříve ani nesnilo. Jsem nyní nejen „paní svého času“, ale také „paní svého života“ (což je pro mě ještě důležitější:-)). Zjištění, že se člověk opravdu může změnit, pokud chce, je pro mě velice povznášející. A s Marcelkou vás ta změna dokonce i baví. Ona je totiž člověk, který vás naplní pocitem, že nikdy není vše ztracené a že vždy existuje cesta, která vás vyvede z toho špatného a přivede k tomu dobrému. Jsem nesmírně ráda, že ji znám :-). Setkání s ní doporučuji všem, kteří se chtějí ze života radovat :-).

Lenka H.

Přiznám se, že jsem člověk, který moc nevyhledává pomoc nějakých terapeutů a koučů, a donedávna jsem byla přesvědčená, že nejlépe si pomohu jen a jen sama tím, že si srovnám logicky věci v hlavě. Ale přišel moment, kdy jsem byla opravdu zoufalá ze své situace v práci a nevěděla si rady s komunikací se svým šéfem. Dokonce jsem přemýšlela nad výpovědí, i když mne práce velmi bavila. V tu dobu jsem se potkala s Marcelou Hlaváčkovou a řekla si, že její koučink přece jen vyzkouším, protože metoda Aleše Kaliny mi přišla poměrně zajímavá a mému mozku pochopitelná. Již po několika sezeních jsem se cítila o mnoho lépe a podařilo se mi náročné období v práci ustát a být nad věcí.

Jitka O.

Bloudil jsem ve slepých uličkách. Veškeré pracovní epizody měly stejný scénář, po krátké době skončily, negativně. Nechápal jsem proč, nechápal jsem, co dělám špatně. Cesty, kterými jsem šel, nebyly správné. Marcelka my pomohla odhalit mé poslání, definovat tu pravou cestu, a bdít nad tím, abych se na ní držel. Metodou emočních rovnic jsme vyčistili mysl od škodlivých procesů a myšlenek. Nastavili mozek, aby pracoval v můj prospěch a plnil mé poslání. Vše pak začalo postupně fungovat. Věci, lidé a vše okolo se začalo měnit. Nyní je mou denní realitou to, o čem bych před koučinkem jen snil. Kolikrát jen žasnu a těžko se mi věří, že se to opravdu děje.

Jakub Ch.

V květnu tohoto roku jsem končila práci v jednom salonu a nevěděla co dál. Cítila jsem velkou nejistotu, jestli si brzy najdu nové místo a jestli budu mít dostatek klientek? Řekla jsem si, že něco dělám špatně, když se mi v pracovním životě nedaří, tak jak bych chtěla a stále se mi opakují podobné situace. Moje touha to změnit mě dovedla k Marcele. Již po několika sezeních – koučincích s Marcelou jsem otevřela obchod s kosmetikou a salon krásy, o jakém jsem dlouho snila. Společně jsme naplánovali, kdy je vhodný jaký krok mého podnikání tak, aby se mi byznys rozvíjel, ale zároveň jsem vše stihla, ufinancovala a z dané situace vytěžila maximum pro další posun. Práce sama na sobě se mi vyplatila a teď konečně žiji svůj sen.

Daniela S.

Vážená a milá paní Hlaváčková, za dobu, kdy Vás znám a měl jsem tu čest Vás poznat se můj život docela změnil. Tolik pozitivních rad, které mi změnily život a náhled na vše okolo jsem dosud od nikoho nedostal. Komunikace s Vámi v rámci ER bylo to co jsem potřeboval. Přineslo mi to víc sebevědomí a nadhledu na vše co se okolo mě děje. A nemám vůbec žádný problém to předávat dál a tímto motivovat lidi okolo sebe. Zrovna včera jsem se potkal po druhé v životě s člověkem, který tak trochu nahlíží na okolní svět jako já a hodně jsme se shodli. S kolegou, s kterým teď spolupracuji je to něco podobného. Nejdřív mi nevěří, ale když si to potvrdí, tak to najednou kouká. Díky práci s Vámi jsem víc pozitivní a beru si ze všeho to dobré. Nedovolím, aby lidi se mnou či mojí rodinou manipulovali. Musím se Vám svěřit s dnešním čerstvým zážitkem, který bych raději neopakoval. Jel jsem MHD v HK a najednou se spolucestujícímu udělalo špatně a já musel zasáhnout, protože řidič nemohl vystoupit od volantu. Vůbec jsem nepřemýšlel co a jak, ale chtěl jsem pomoci. Ani jsem nezaregistroval, jestli v autobuse byl ještě někdo. Nikdo mi nechtěl anebo nemohl pomoci. Nakonec jsem volal záchranku a po předání „pacienta“ jsem byl na sebe moc pyšný. Kladl jsem si i otázku, zdali bych to takto zvládl i např. před cca 2 roky. Nevím. Takže na závěr VELKÉ DÍKY VÁM A ER. Skutečně to funguje, ale je potřeba pro to něco udělat a hlavně se zamyslet sám nad sebou. Věřím, že se brzy uvidíme a budeme si sdělovat nové pozitivní informace. Vyplatí se to. S přáním krásného jara a ještě krásnějšího léta.

Radek D.

Hned při první schůzce s paní Marcelou jsem získala pocit, že právě ona je tou pravou osobou, která je schopná mi pomoci se zorientovat a nasměrovat v mém budoucím životě. Je velmi přátelská, otevřená a profesionální. Vždy bylo patrné, že se mi snaží být co nejvíce nápomocná a díky ní se mi podařilo utřídit si spoustu věcí a jít si za tím, co opravdu chci a začít si více věřit a naučit se mít ráda samu sebe takovou, jaká jsem. Velmi si vážím toho, že právě ona je mou osobní koučkou!

Lucie K.

K Marcele jsem začala chodit v době své osobní krize. Nebavila mě práce, osobní vztahy taky nic moc. Byla jsem ze všeho příliš vyčerpaná. Nejsem zrovna důvěřivý člověk, ale Marcela si získala mou důvěru hned po prvním sezení. Kouč se pro mě stal rádcem, přítelem, který vás vyslechne, nesoudí, poradí a hlavně pomůže. Spolupráce s Marcelou mi pomohla zdokonalit se v profesním životě a zlepšit můj osobní život. Díky jejímu koučinku se mnohé v mém životě změnilo k lepšímu. Velké díky Marcelo!

Lída Š.

Jednoho dne jsem se ocitla bez zaměstnání, cítila jsem se jako neúspěšná, velmi unavená žena. Slyšela jsem o emočních rovnicích, „mrkla“ jsem se na stránky a napsala paní Marcele Hlaváčkové. Řekla jsem si, že co mě nezabije, to mě posílí; těšila jsem se, že se naučím něco nového! Paní Hlaváčková si se mnou trpělivě povídala o problémech, pocitech, pečlivě jsem si zapisovala poznámky a snažila se plnit úkoly a za měsíc jsem si vybírala ze 4 nabídek zaměstnání. Naučila jsem se vážit si sama sebe, rozmazlovat se a nedělat věci, které nechci! Paní Hlaváčková, díky za příjemný čas, který jsem s Vámi mohla strávit, do další práce Vám přeji mnoho spokojených a šťastných klientů!

Marcela N.

Cítím vděčnost a satisfakci za koučink, protože mi změnil život, pomohl odstranit strachy, zlepšil pohled na sebe, na manžela, na rodinu, přátelé, na klienty a ostatní lidi. Naučil mne s lehkostí a radostí přijímat nové příležitost. Ukázal mi, že život je příliš krátký na to, abych se stresovala a zabývala problémy ostatních lidí. Naplnil mne vědomím, že mohu mít cokoliv budu chtít. Díky němu jsem znovuobjevila věci a koníčky, které mě dělají šťastnou, mám více času na sebe a své sebepoznávání. Nejlepší investice, kterou můžete na tomto světě dát, je investovat do sebe. Nemožné dokáže ten, který bude ochoten proto něco udělat.

Alena S.

Koučink u paní Marcelky Hlaváčkové bych doporučila vřele všem těm, kteří se nebojí udělat něco pro svůj osobní růst a všem těm, kteří chtějí být v životě spokojení. Já jsem s koučinkem začala minulý rok, v době, kdy už jsem nevěděla kudy dál a stále s nadšením pokračuji. Paní Marcelka mi moc pomáhá jako koučka, ale i jako člověk a přítelkyně, za což ji velice DĚKUJI. Metoda Emočních rovnic společně s jejím profesionálním přístupem dokáží neskutečné věci. Jsem nesmírně ráda za to, že jsem ji potkala a že právě s ní mohu zdolávat své cíle a zlepšovat se ve všem, co mi přijde v životě důležité. Už jenom ten pocit, že všechno jde, když si to správně nastavíte, je povznášející. Život se totiž neměří podle toho, jak dlouho dýcháme, ale podle okamžiků, které nám berou dech a právě tyto okamžiky stojí za to. Ty nás činí šťastnými. Děkuji paní Marcelce za to, že mi ukázala, že život je krásný :-).

Lenka J.