Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Marcela Hlaváčková > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Marcela Hlaváčková — koučka osobního a profesního rozvoje

Zobrazuji č. 1114 z celkem 14 doporučení prezentace Marcela Hlaváčková:
Na koučink k paní Hlaváčkové jsem se přihlásila ve složité životní situaci. Tehdy jsem měla v hlavě spousty otázek proč se staly určité události v mém životě a jak se s nimi vypořádat? Situace mi připadala bezvýchodná. S paní Marcelkou jsme vše rozebraly, pomohla mi získat na jisté věci jiný úhel pohledu a zapracovat na sobě, změnit v sobě staré nastavení. Od té doby dostal můj život naprosto jiný a pozitivní směr! Vřele doporučuji každému, kdo chce na sobě zapracovat, rozvíjet se a být šťastný!

Eliška J.

Ačkoliv se to nezdá, osobní koučka Marcelka mi neuvěřitelně pomohla a nastartovala můj život na tu správnou kolej, na kterou jsem sám nedokázal najít cestu. Mohu jen doporučit. Kdo váhá, není potřeba, je to profesionálka na svém místě.

Petr H.

Jako se dědí predispozice k určitým onemocněním, tak i přesvědčení o fungování světa a vzorce chování se v nás násobí za celé generace našich drahých předků. Některá ta přesvědčení nám svědčí a jiná nás brzdí nebo si dokonce sami ubližujeme. Jejich novým vytyčením se dá začít žít jiný život, snazší, úspěšnější, zdravější, spokojenější, plný lásky a těch věcí, které jsou pro vás důležité. Marcela je profesionálka v práci s Emočními rovnicemi, tedy právě těmi přesvědčeními. Jak sama říká: „Je to jako vybrat z mozku starý a špatný software a nahradit ho novým a lepším“. Těžko to vystihnout lépe. Marcela má můj obdiv, její prací je říkat lidem věci, které o sobě nechtějí slyšet. A nejen v tom tkví tajemství úspěchu naší spolupráce. Zatím za sebou máme společných 7 sezení a už vidím výsledky. Učím se říkat ne, pracuji na svých osobních hranicích, rovnám si profesní život a dělám si jasno ve vztazích. Jednoduše řečeno pracuji na svých slabinách a vidím pokrok. Upřímně Marcelu doporučuji každému, kdo cítí, že ve svém životě není úplně spokojený a je odhodlaný s tím také něco dělat.

Nela Holková

S Marcelkou jsem se poprvé setkal před 2,5 rokem na semináři Emoční rovnice, kde jsem si právě s ní mohl vyzkoušet, jak takový koučink probíhá. Dodnes se smějeme tomu, jak jsem jí řekl, že já nemám s ničím problém a chci si to jen vyzkoušet. Už za měsíc jsem jí psal, že jestli bychom se mohli setkat. Jelikož jsme od sebe vzdáleni přes 300 km, Marcelka navrhla naše první setkání online přes Skype. Od té doby míváme taková online setkání z pohodlí domova pravidelně až dodnes a stále máme co řešit a zlepšovat. Marcelka mi velmi pomohla hlavně v oblasti práce, peněz, vztahů a zdraví. Jsem za Tebe Marcelko vděčný a doporučuji, aby lidé vyzkoušeli koučink s Tebou. Protože tím zjistí, že je spousta věcí v životě, které dokážou dělat jinak a lépe.

Peter V.

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS