Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Marcela Rágulová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Marcela Rágulová — koučka, trenérka, mentorka, krizová manažerka a průvodkyně změnami

Zobrazuji č. 110 z celkem 12 doporučení prezentace Marcela Rágulová:
Výborně utracený čas, hodně „aha“ momentů, které mi dávaly velký smysl. Dobrá inspirace. Klidně bych uvítal delší kurz (hodinově) samozřejmě i za vyšší cenu. Nicméně do té krátké doby jsme narvali hodně, moc dobře strukturované, byl čas i na vyzkoušení v praxi atp.

Filip Horecký

absolvent kurzu Jak vyjednávat a získat
Perfektní, ucelená struktura s jasnými body. Velký prostor pro praktická cvičení, kdy člověk mohl (ale nemusel) vystoupit z komfortní zóny. Příjemné a klidné prostory, vše připraveno do nejmenšího detailu. Velmi osobní přístup. Kurz předčil má očekávání, což se stává málokdy.

Roman Loník

absolvent kurzu Jak říkat co chci a cítit se při tom dobře
Jsem s kurzem opravdu spokojená a namotivovaná udělat změnu. Dostala jsem jednoduchý návod, jak se lépe vyznat ve více či méně nepříjemných situacích a umět komunikovat svoje pocity otevřeně. Od kurzu se snažím zakomponovat jednotlivé rady do každodenního života, je to samozřejmě strašně práce, když byl člověk tak dlouho zvyklý na úplně jiný styl.

Petra Seidlová

absolventka kurzu Jak na změnu
Marcela je úspěšná a cílevědomá lektorka. Sama v životě dosáhla velkých úspěchů. Koučink ji baví a ráda pomáhá lidem.

Olga Heldenburg

Marcela je úžasná studnice zásadních informací v oblasti osobního rozvoje. Velmi dobře komunikuje a dokáže informace velmi efektivně předávat.

Vlastimil Váňa

Marcela je fajn. Působí příjemně a je vidět, že tématu osobního rozvoje rozumí. Neměla jsem problém mluvit o tom, co mi dělá potíže v komunikaci.

Kristýna Šebková

Marcela je jedinečný, empatický a obětavý člověk. To, co dělá, dělá moc dobře! Dokáže být skutečnou oporou, když je to třeba. Díky!

Petr Peltan

Marcela je usměvavá, vstřícná a sympatická paní, prezentaci kurzu měla profesionálně připravenou. Když mluví, je cítit, že neříká naučené fráze, ale mluví ze srdce a z vlastní zkušenosti. Moc oceňuji.

Lucie Záškodná

Marcela je velice příjemná a charismatická osoba. Je z ní cítit vyrovnanost, mnoho životních zkušeností a ochota pomoct rozvíjet lidi kolem sebe.

Jindřich Lanč

Paní Rágulová je opravdový profesionál. Cítila jsem se v její společnosti skutečně velmi dobře a komfortně.

Barbora Švandrlíková

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS